Problem z kursem

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Problem z kursem

Postprzez Gawel121 » wtorek 08 sierpnia 2017, 20:21

Witam Otóz zacząłem kurs w listopadzie 2015 w pewnej szkole wyjezdziłem jakieś 18 godzin kwota całego kursu wynosiła 1350 zł ja na początek zapłaciłem 550 zł ale potem instruktor zaczął byc troche nie powazny tzn: umawiał sie ze mna ( ja zwalniałem sie z pracy zeby isc na jazdy a po umówionej godzinie on dzwonił ze nie da rady i cały czas tak w kółko) wiec narazie kontakt sie urwał miałem troche wazniejszych spraw wiec odłozyłem prawko.Teraz chciałbym je wkoncu zdac i teraz pytanie co wy proponujecie.Jezeli bym chcial zmienic szkołe to co musze zrobic i wgl??.Co z pozostałą kwotą za kurs i co zrobic zeby przeniesc sie do innej szkoły??
Gawel121
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 08 sierpnia 2017, 20:15

Re: Problem z kursem

Postprzez eragon » czwartek 10 sierpnia 2017, 11:07

Zabrać papiery z tej szkoły i po prostu iść do innej/normalnej.. Te 550 w/g mnie przepada, a nawet mogą chcieć dopłaty - 18 godzin za 550 pln to chyba i tak długo z tobą jeździli. Jazdy odmawiał, bo nie miałeś zapłacone za cały kurs.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Problem z kursem

Postprzez waw » czwartek 10 sierpnia 2017, 23:09

Musisz w tej szkole złożyć wypoeiedzenie umowy, dogadać się co z kasą (jazdy się nieodbyły) i dokończyć kurs gdzieś indziej.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości