Zacząć od początku?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zacząć od początku?

Postprzez animar82 » piątek 04 sierpnia 2017, 13:04

Witam wszystkich, którzy poświęcą chwilę swojego cennego czasu na przeczytanie moich wypocin i ewentualną pomoc.
Kilka lat temu (jakieś 4) zaczęłam swój kurs na prawo jazdy. Zrobiłam badania (jeszcze wtedy bezterminowe). Po równych 10 godzinach mój instruktor oświadczył, że wyjeżdża za granicę i wypisał mi papiery na egzamin teoretyczny (już wtedy egzaminy były na nowych zasadach) oświadczając, że wraca za miesiąc i kurs dalej będzie kontynuowany. Niestety trochę wszystko inaczej się potoczyło. Na teorie nie poszłam, bo nie czułam się gotowa. Tak czy inaczej. Mam na obecną chwilę wypisane papiery na teorię, badania bezterminowe oraz wyjeżdżone 10 godzin, z których nic nie wynika. Co mam zrobić? Mogę wykupić dodatkowe godziny czy lepiej zacząć od nowa? Czy mogę pójść z tym papierkiem na teorię? :hmm:

Dziękuję za ewentualny odzew :help:
animar82
 
Posty: 1
Dołączył(a): piątek 04 sierpnia 2017, 11:52

Re: Zacząć od początku?

Postprzez Blacksmith » piątek 04 sierpnia 2017, 14:23

Coś tu jest nie tak. Jakim cudem mógł Ci wypisać papiery tylko na sam egzamin teoretyczny? Po skończonym kursie (chociaż idzie się dogadać aby wypisali wcześniej) dostaje się zaświadczenie, że odbyło się kurs i uprawnia to do obydwu egzaminów. Ale od kilku lat nie trzeba nawet zapisywać się do OSK aby podejść do egzaminu teoretycznego, można podejść... z ulicy. A więc zrób tak... naucz się teorii, rozwiązuj testów jak najwięcej i podejdź do egzaminu teoretycznego. Nie zaczynaj od nowa. W szkole w której wyjeździłaś wcześniej 10 godzin należą Ci się pozostałe 20 godzin. Facet musi Ci wtedy wypisać papiery do ukochanego WORD'u. [Tutaj specjalnie dla klebka aby mi tekstu nie wywalił do śmietnika :mrgreen: ]

P.S- Ja po zapisaniu się do OSK i uiszczeniu od razu całej kwoty pojawiłem się na pierwszej jeździe.... po roku! Przez pewne względy tak wyszło.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Zacząć od początku?

Postprzez Twuistin » niedziela 01 października 2017, 16:45

To ja mam jeszcze pytanie podobne. Zakończyłem kurs, dostałem wszystkie papiery, dostarczyłem je i opłaciłem egzaminy oba w WORDzie. Tylko ze to było ponad 4 lata temu, a ja nie umówiłem się jeszcze na egzamin. Czy to wszystko nadal jest aktywne i mogę podejść do egzaminów gdy tylko się na nie umówię?
Twuistin
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 01 października 2017, 16:39

Re: Zacząć od początku?

Postprzez eragon » wtorek 10 października 2017, 18:01

@Twuistin, tak, śmiało.. a tak bez jazd przed ?? Masz ogarnięte autko ??
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Zacząć od początku?

Postprzez juan » środa 29 listopada 2017, 19:07

Najlepiej będzie jak dokupisz sobie jazdy przed egzaminem dla przypomnienia. A czy aktualne to musisz już swojego WORDu pytać.
juan
 
Posty: 2
Dołączył(a): środa 29 listopada 2017, 18:26


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości