Nie powinnam jeździć

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez Mila123 » piątek 23 czerwca 2017, 10:59

Jeżdżę i swoim i chłopaka. Dużym atutem fajnie mi się jeździło miałam duże jako pierwsze.
Mila123
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 20 czerwca 2017, 17:49

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez gumik » piątek 23 czerwca 2017, 11:34

Mila123 napisał(a):Z chłopakiem nie mam problemów w stylu marudzenie że zle jezdze wrecz przeciwnie. Więc teksty zmień chłopaka mało mnie interesują.

Przepraszam. Zupełnie na odwrót zrozumiałem Twój pierwszy post. :ups:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez Mila123 » piątek 23 czerwca 2017, 17:40

Gumik spoko :)
Mila123
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 20 czerwca 2017, 17:49

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez oskbelfer » piątek 23 czerwca 2017, 20:20

Dawniej powiedziałbym tak - nie chcesz jeździć - to zostaw to i wsiadaj w autobus, jednak z perspektywy doświadczenia życiowego, ale i zawodowego powiem, a raczej napiszę tak:

1. Zdałaś egzamin o własnych siłach? Jeśli zdałaś egzamin tzn. że umiesz jeździć.

2. Skoro umiesz jeździć - to masz jeździć.

3. Jeśli brakuje Ci pewności - weź instruktora i poćwicz jeszcze.

Otarcia, zarysowania, urwanie lusterek - to nie jest budujące, jednak jeśli masz świadomość własnej "niedoskonałości" w jeździe - to tylko trening - ponieważ on czyni mistrza.

Mistrzowie też mieli wypadki (to na pocieszenie, ale też nikomu nie życzę wypadku).
Panowie Niki Lauda, Robert Kubica, Tomasz Gollob - mistrzowie - a też mieli wypadki, na szczęście im się udało.

Dzisiaj może nie potrzebujesz jeździć autem, ale za rok, dwa, piętnaście lat - nie życzę Ci tego - ale życie może Cię zmusić aby usiąść za kółkiem - bo nikt inny nie będzie w stanie ( i nie myślę tu o imprezie alkoholowej) tylko Ty - będziesz musiała jechać żeby np. komuś pomóc.

Skąd wiem ?

Z doświadczenia zawodowego i życiowej autopsji.

Tak więc, jeździć....
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez Mila123 » sobota 24 czerwca 2017, 14:56

oskbelfer napisał(a):Dawniej powiedziałbym tak - nie chcesz jeździć - to zostaw to i wsiadaj w autobus, jednak z perspektywy doświadczenia życiowego, ale i zawodowego powiem, a raczej napiszę tak:

1. Zdałaś egzamin o własnych siłach? Jeśli zdałaś egzamin tzn. że umiesz jeździć.

2. Skoro umiesz jeździć - to masz jeździć.

3. Jeśli brakuje Ci pewności - weź instruktora i poćwicz jeszcze.

Otarcia, zarysowania, urwanie lusterek - to nie jest budujące, jednak jeśli masz świadomość własnej "niedoskonałości" w jeździe - to tylko trening - ponieważ on czyni mistrza.

Mistrzowie też mieli wypadki (to na pocieszenie, ale też nikomu nie życzę wypadku).
Panowie Niki Lauda, Robert Kubica, Tomasz Gollob - mistrzowie - a też mieli wypadki, na szczęście im się udało.

Dzisiaj może nie potrzebujesz jeździć autem, ale za rok, dwa, piętnaście lat - nie życzę Ci tego - ale życie może Cię zmusić aby usiąść za kółkiem - bo nikt inny nie będzie w stanie ( i nie myślę tu o imprezie alkoholowej) tylko Ty - będziesz musiała jechać żeby np. komuś pomóc.

Skąd wiem ?

Z doświadczenia zawodowego i życiowej autopsji.

Tak więc, jeździć....
J


W tym wszystkim co piszesz nasz 100 procent racji. Zdawałam sobie sprawę z tego ale jakoś Twoje słowa dały mi do myślenia trochę. Spróbuje jeszcze pojeździć zobaczmy co dalej
Mila123
 
Posty: 9
Dołączył(a): wtorek 20 czerwca 2017, 17:49

Re: Nie powinnam jeździć

Postprzez PraktykRuchu » sobota 24 czerwca 2017, 18:44

Jeżdżenia nie da się nauczyć z książek. :D Jeżdżenie to jedyna droga, żeby nauczyć się jeździć. ;-)
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości