Forum umiera

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum umiera

Postprzez sankila » piątek 16 czerwca 2017, 21:45

ks-rider napisał(a):Smieszy mnie pozatym, ze macie gniota w postaci PoRD ktory obfituje w babole, niescislosci, sprzecznosci, niedokladnosci i nie potraficie nicz tym zrobic.
A jakiś przykład babola, nieścisłości i sprzeczności w przepisach ruchu? Bo - jak dotąd - durnych przepisów nie widziałam (czego nie mogę powiedzieć o ich interpretacjach).

ella napisał(a):Z tego wniosek, że większość tu siedziała tylko dla tego wątku a reszta forum ich nie interesowała. Milsze dla nich były przepychanki niż udzielanie odpowiedzi na pytania kursantów i świeżych kierowców.
Czy z powodu "wątku 500+" jakieś pytania kursantów i świeżych kierowców pozostały bez odpowiedzi?
Forum dyskusyjne to nie Towarzystwo Wzajemnej Adoracji - "tak, tak, mój Protazeńku; tak, tak, mój Gerwazeńku ..." Żyje, dopóki są tematy kontrowersyjne i ludzie, którzy chcą w tych tematach dyskutować.
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum umiera

Postprzez ks-rider » sobota 17 czerwca 2017, 07:47

oskbelfer napisał(a): nie koniecznie noblista musi być wykładowcą, co nie znaczy że nie ma pojęcia.


Przyklad z chirurgiem jest dobry ale troche mi kuleje, niewazne.

Tyle, ze jezeli ktos zaczyna dyskusje a nie potrafi podac jakiegokolwiek sensownego argumentu ( nieistniejacego ) to moze niech wogole tej dyskusji nie rozpoczyna ?

Wszyscy wiemy, ze bardzo latwo jest osmieszyc sie publicznie. Sam tez walnalem na Forum kilka baboli ale mam na tyle do siebie dystansu, ze potrafie napisac " popiol na moja glowe " i zyje sie dalej.


Cyryl napisał(a):teraz odpowiedz: jaką wiedzę merytoryczną posiadali nasi nauczyciele i w jakim stopniu potrafili przekazać ją uczniom, bo przecież do wszystkich mówili to samo i w takim samym stopniu przekazywali, a efekt różny.


Sam naleze do tych gdzie nauczycielka matematyki miala pretensje do calego swiata, ze nie zostala gwiazda filmowa, matematyka kuleje mi do dzis.

Reaszta jak wyzej. Mozna zdac egzamin i nie posiadac wiadomosci a mozna miec wiadomosci a nie zdac egzaminu.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum umiera

Postprzez oskbelfer » sobota 17 czerwca 2017, 17:09

ks-rider napisał(a): Mozna zdac egzamin i nie posiadac wiadomosci a mozna miec wiadomosci a nie zdac egzaminu. :wink:


Nie wiem w jakim kontekście to piszesz, jednak statystycznie ciężko to obronić, co nie znaczy że Twoje twierdzenie jest fałszywe :D
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Forum umiera

Postprzez gumik » wtorek 20 czerwca 2017, 21:01

eragon napisał(a):forum ginie w oczach..
Ja bym powiedział, że odkąd jeden z userow się uspokoił, to jest tu naprawdę przyjemnie. Też tak uważacie? :-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum umiera

Postprzez szoferemeryt » środa 21 czerwca 2017, 17:10

gumik napisał(a):odkąd jeden z userow się uspokoił, to jest tu naprawdę przyjemniej

Słuszna uwaga :spoko:
szoferemeryt
 
Posty: 1155
Dołączył(a): piątek 11 kwietnia 2014, 16:03

Re: Forum umiera

Postprzez szerszon » środa 21 czerwca 2017, 19:38

Też mi się wydaje podejrzana ta cisza ze strony dylka.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum umiera

Postprzez gumik » czwartek 22 czerwca 2017, 09:12

O wilku mowa! ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » sobota 24 czerwca 2017, 19:53

gumik napisał(a):Ja bym powiedział, że odkąd jeden z userow się uspokoił, to jest tu naprawdę przyjemnie. Też tak uważacie? :-)

Przyjemnie i merytorycznie. Było. Bo znów się zaczyna lanie wody, zaraz pewnie dojdzie do tego standardowe pieniactwo... :twisted:
szerszon napisał(a):Też mi się wydaje podejrzana ta cisza ze strony dylka.

:lol:
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Forum umiera

Postprzez szerszon » sobota 24 czerwca 2017, 20:44

PraktykRuchu napisał(a):Przyjemnie i merytorycznie. Było. Bo znów się zaczyna lanie wody, zaraz pewnie dojdzie do tego standardowe pieniactwo... :twisted:
Wystarczy,że nie będziesz robił OT. Powróci...
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » niedziela 25 czerwca 2017, 13:05

Racja. Nie powinienem nikogo napominać w nadziei, że się opamięta - bo z tego jest tylko większy bałagan. :hmm: Trzeba od razu raportować i czekać, aż moderator wywali bezsensowny post i będzie można dalej dyskutować.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Forum umiera

Postprzez szerszon » niedziela 25 czerwca 2017, 19:31

PraktykRuchu napisał(a): Nie powinienem nikogo napominać w nadziei, że się opamięta .
Zacznij od siebie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » niedziela 25 czerwca 2017, 20:55

Bez OT proszę. :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez eragon » wtorek 27 czerwca 2017, 20:42

Wątek jest w dziale "Luźna gadka" to jaki OT, klebek ?? Chyba po to jest żeby sie wypowiedzieć a nie szukać drugiego dna.. :hmm:


sankila napisał(a):Czy z powodu "wątku 500+" jakieś pytania kursantów i świeżych kierowców pozostały bez odpowiedzi?

Jeśli tylko mogłem to odpowiadałem, nie zauważyłaś ? a wątek 500+ odpusciłem bo nie trawię jazdy przez rondo "na wprost" bez kierunkowskazu..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Forum umiera

Postprzez Blacksmith » środa 28 czerwca 2017, 03:16

Cyryl napisał(a):Jasper 1 ma rację: wchodzący nowy, zielony człowiek zadaje proste pytanie, a w odpowiedzi otrzymuje 10 stron karczemnej dyskusji, która kończy się zwykle kłótnią o skrzyżowanie o ruchu okrężnym lub o chamstwie egzaminatorów.

Domyślam się, że końcówka tekstu to pstryczek w moją stronę. Wiele osób może sądzić, że ja to tylko chamskich egzaminatorów się czepiam. Otóż nie do końca... Ostatnio zdała egzamin moja dosyć młoda znajoma. Zdała u egzaminatora słynnego z dobrodusznego podejścia i przymrużania oka na wiele rzeczy. Jak sama się "pochwaliła" przymrużył jej oko na 2 wymuszenia podczas egzaminu. Po równym tygodniu od odebrania "plastiku" skasowała auto..... przez wymuszenie z jej winy. I tak, uważam, że i chamskich i takich "dobrych wujków" należałoby zwalniać.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » środa 28 czerwca 2017, 07:17

Luźna gadka to wciąż nie śmietnik, eragon :wink: I wyluzuj troszkę ze swoimi postami, bo dzisiaj to już 3 który muszę poprawiać. :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości