Forum umiera

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Forum umiera

Postprzez papadrive » sobota 10 czerwca 2017, 21:49

PraktykRuchu napisał(a):Twitter, i FB, ale żadnej integracji pomiędzy nimi a forum.

I bardzo dobrze. W takich "molochach" główny temat forum rozmywa się. Na dwóch innych (gdzie bywam), na których jeszcze 2- 3 lata temu był niezły ruch, obecnie po zintegrowaniu ich z portalami społecznościowymi, poziom spada. Dużo jest odwołań do FB, a nie każdy go używa i nie zamierza tego zmieniać. :?
Nie zawsze, jazda zgodna z przepisami, gwarantuje bezpieczeństwo na drodze.
papadrive
 
Posty: 1010
Dołączył(a): poniedziałek 02 grudnia 2013, 22:21

Re: Forum umiera

Postprzez PraktykRuchu » sobota 10 czerwca 2017, 22:08

To jest tylko kwestia tego, czy tę integrację dobrze przeprowadzisz, czy ją położysz po całości. Nie ma stanów pośrednich. ;-)
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Forum umiera

Postprzez papadrive » sobota 10 czerwca 2017, 22:21

Być może. Nie mam doświadczenia ani z FB, ani z Twitterem i nie ciągnie mnie do nich. :wink: Może to wiek sprawia, że człowiek już nie goni za nowinkami, a woli spokojniejsze, ustatkowane życie? :?
A powtarzam tylko opinie innych.
Nie zawsze, jazda zgodna z przepisami, gwarantuje bezpieczeństwo na drodze.
papadrive
 
Posty: 1010
Dołączył(a): poniedziałek 02 grudnia 2013, 22:21

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » sobota 10 czerwca 2017, 23:21

PraktykRuchu - między Twitterem i FB jest, ale tak jak wspomniałem tam są inni ludzie. I bardzo dobrze. :wink:
Każde z tych mediów spełnia swoje cele.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez ella » poniedziałek 12 czerwca 2017, 21:24

..... i zamknięciu wątku 500+ forum ginie w oczach

Z tego wniosek, że większość tu siedziała tylko dla tego wątku a reszta forum ich nie interesowała. Milsze dla nich były przepychanki niż udzielanie odpowiedzi na pytania kursantów i świeżych kierowców.
Forum nie ginie, musi tylko powrócić do tego stanu jaki był przed najazdem ludzi, których interesował tylko jeden wątek. Jest tyle innych tematów w których ci tak zwani znawcy przepisów nie chcieli się udzielać. Tylko RONDO RONDO i RONDO. Klapki na oczach...na resztę.

Cyryl napisał(a):natomiast tu każdy nowy traktowany jest albo jak intruz albo jak dobry powód do nowej wojny.

100% racji. Nowy wejdzie zapyta i się wycofuje z dyskusji bo jest od razu stłamszony przez rekinów.

cyryl napisał(a):niechęć do wypowiadania się wynika też z innej przyczyny. część tematów lub umieszczanych tam wypowiedzi jest nie po to by dyskutować, ale po to aby udowodnić swą wyższość lub głupotę innych.
a to nie ma nic wspólnego z dyskusją.
wielokrotnie pisałem wypowiedź w dziale sytuacje na drodze, ale jak pomyślałem sobie, że spowoduje to użeranie się z agresję, kasowałem.

mam wielu znajomych z którymi mam odmienne poglądy, co nie przeszkadza mi z nimi rozmawiać, dyskutować i zachować przyjazne relacje.
tutaj jesteś albo krótkotrwałym sprzymierzeńcem, najczęściej dlatego, że jesteś w temacie wrogiem mojego wroga lub najczęściej wrogiem.


Cyryl, jesteś tu w zasadzie niedługo a już zauważyłeś działanie tego forum :) Trudno tu być nowym.

jasper1 napisał(a):Mnie się już nawet nie chce odpowiadać na elementarne pytania osób uczących się do egzaminu, bo zaraz przyjdzie jakiś troll, który będzie przez dziesięć stron tworzył osobiste PRD, a ja będę tracić czas i mu odpowiadać na te jego wymysły z poczucia odpowiedzialności za kogoś, komu udzieliłam odpowiedzi.
Masz rację, ja już dawno zrezygnowałam z odpowiadania, żeby nie być pożywką dla niektórych :)
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Forum umiera

Postprzez Cyryl » poniedziałek 12 czerwca 2017, 21:32

ella napisał(a):
...Nowy wejdzie zapyta i się wycofuje z dyskusji bo jest od razu stłamszony przez rekinów.
...Trudno tu być nowym...


część ludzi nowych w motoryzacji tak ma, ale nie przesadzajmy, gdyby to była dyskusja wybitnych autorytetów w naszej dziedzinie, to może człowiek zmartwiłby się wyobcowaniem, ale to jest jak próba przekrzyczenia tłumu uczniów na dużej przerwie, jak się nie uda, to trudno.

czy trudno być nowym? to zależy jak kto ocenia samego siebie.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum umiera

Postprzez gumik » poniedziałek 12 czerwca 2017, 21:34

ella napisał(a):Jest tyle innych tematów w których ci tak zwani znawcy przepisów nie chcieli się udzielać.
A no wyraźnie widać że ci znawcy się jakoś teraz nie udzielają. :lol:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum umiera

Postprzez ks-rider » środa 14 czerwca 2017, 14:30

eragon napisał(a):Po "odejściu" Szymona i zamknięciu wątku 500+ forum ginie w oczach.. Jeszcze wątek o łamanym próbuje gumik i sankila ciągnąć, ale to drgawki agonalne.. :wow:
A wystarczyło dyskutować. :spoko:


Powiem tak
Jezeli ktos Taki jak " egzaminator " nie jest w stanie wyjasnic podstawowycz pojec czy rzeczy to zapytam jaka forme merytoryczna prezentuje to Forum ?
Po ostatniej przepychance z takim pseudo fachowcem wylapalem bana do Stycznia tego roku. 5 miesiecy moge pisac, ale jak to mawiaja starzy rosyjscy indianie na takie forrum to ja uj zabiwaju.
Smieszy mnie pozatym, ze macie gniota w postaci PoRD ktory obfituje w babole, niescislosci, sprzecznosci, niedokladnosci i nie potraficie nicz tym zrobic.
z powazaniem
:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum umiera

Postprzez Cyryl » środa 14 czerwca 2017, 16:01

ks-rider napisał(a):...Jezeli ktos Taki jak " egzaminator " nie jest w stanie wyjasnic podstawowycz pojec czy rzeczy to zapytam jaka forme merytoryczna prezentuje to Forum ?...


to też zależy komu się tłumaczy, gdyby tak laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki próbował wytłumaczyć mojej żonie jak działa pralka automatyczna, też nie dałby rady. czy to jest świadectwem merytorycznej wiedzy tego gościa?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Forum umiera

Postprzez gumik » środa 14 czerwca 2017, 18:51

Zdecydowanie byłby to wyraz braku wiedzy na temat jak działa pralka.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Forum umiera

Postprzez oskbelfer » środa 14 czerwca 2017, 18:57

Cyryl napisał(a):
ks-rider napisał(a):...Jezeli ktos Taki jak " egzaminator " nie jest w stanie wyjasnic podstawowycz pojec czy rzeczy to zapytam jaka forme merytoryczna prezentuje to Forum ?...


to też zależy komu się tłumaczy, gdyby tak laureat nagrody Nobla w dziedzinie fizyki próbował wytłumaczyć mojej żonie jak działa pralka automatyczna, też nie dałby rady. czy to jest świadectwem merytorycznej wiedzy tego gościa?



Bardzo trafny przykład.

Zależy jeszcze czy tłumaczyłby pisemnie czy ustnie :lol:

Wiedzę - noblista - napewno posiada :D
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Forum umiera

Postprzez ks-rider » środa 14 czerwca 2017, 20:49

Tyle, ze nawet jak sie ta wiedze posiada a nie potrafi sie jej przekazac dalej, to tak, jak by sie tej wiedzy nie mialo.

Zadalem w temacie pytania i odpowiedzi nei dostalem, wiec jak jest ?

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3793
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Re: Forum umiera

Postprzez oskbelfer » czwartek 15 czerwca 2017, 00:07

Tylko ja nie znam pytania to po pierwsze, po drugie zaś uważam że nie koniecznie noblista musi być wykładowcą, co nie znaczy że nie ma pojęcia.

Chirurg może być bardzo zdolny, może być swietnym operatorem, może posiadać potężne umiejętności i nie koniecznie musi wiedzę przekazywać, natomiast ja osobiście nie wiem czy zrozumiałbym lub wykonał operację mając przy sobie sztab profesorów chirurgów - bo chyba się do tego nie nadaję...
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Forum umiera

Postprzez klebek » czwartek 15 czerwca 2017, 22:18

Trochę offtop się robi Panowie i Panie :wink:
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Forum umiera

Postprzez Cyryl » piątek 16 czerwca 2017, 19:50

ks-rider napisał(a):Tyle, ze nawet jak sie ta wiedze posiada a nie potrafi sie jej przekazac dalej, to tak, jak by sie tej wiedzy nie mialo....


do mojej klasy w szkole chodziło 40 osób, są tacy co osiągnęli sukces, tacy którzy wiodą przeciętne życie i są też tacy którzy skończyli pod mostem.
teraz odpowiedz: jaką wiedzę merytoryczną posiadali nasi nauczyciele i w jakim stopniu potrafili przekazać ją uczniom, bo przecież do wszystkich mówili to samo i w takim samym stopniu przekazywali, a efekt różny.

klebek napisał(a):Trochę offtop się robi Panowie i Panie :wink:


a czemu nie? wszystko aby forum nie umarło.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości