Prawo jazdy angielskie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Prawo jazdy angielskie

Postprzez Piosza24 » niedziela 07 maja 2017, 17:00

Witajcie
Mam dosyc nietypowy problem a mianowicie, wymieniłem prawo jazdy na angielskie ponieważ przebywam za granica i jestem zawodowym kierowca. Normalnie posiadam kat B i D i to wszystko, wiecej egzaminów nie zdawałem. Gdy otrzymałem angielskie prawo jazdy w gratisie dostałem wpis w rubryce z kat A ze posiadam uprawnienia do kierowania trójkołowcem lub motocyklem z bocznym wózkiem. Ten wpis niczym sie nie różni od normalnego wpisu do kat A jedynie w rubryce szczegóły jest wpis (tri) i tyle. W Polsce posiadam motocykl suzuki gs 500 które mieście sie w kat A2. Jak myślicie czy Polska policja wie bądź zna sie na angielskich (zagranicznych ) prawkach? Co myślicie na ten temat?
Piosza24
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 07 maja 2017, 16:51

Re: Prawo jazdy angielskie

Postprzez Balley » środa 31 maja 2017, 10:17

Cześć. Trudno powiedzieć. Tereotycznie powinni znać. Nie jestem pewny, ale prawo jazdy angielskie jest ważne w Polsce - gdy przebywa się krótki czas (do 185 dni). Wielka Brytania w końcu jest państwem członkowskim Unii Europejskiej. Dla pewności trzeba by było spytać specjalistę np. od zasad otrzymywania prawo jazdy po polsku w Anglii. Pozdrawiam.
Balley
 
Posty: 4
Dołączył(a): wtorek 05 kwietnia 2016, 11:07


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 101 gości