SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Postprzez iwonag94 » środa 19 kwietnia 2017, 19:11

Witam. W 2012r rozpoczęłam kurs prawa jazdy. Wyjeździłam prawie wszystkie godziny i szkoła została zamknięta. Dostałam informację, że mój nauczyciel jazdy wpisał mój kurs jako skończony. Miałam egzamin teoretyczny, który zdałam w trakcie nauki (zanim weszły nowe testy). Wiem, że teoria byłą ważna pół roku. Moje pytanie: Czy mogę zapisac się na egzaminy bez powtarzania kursu? Jeśli tak, to czy w wydziale komunikacji w moim mieście uzyskam mój nr PKK? I jeszcze jedno pytanie. Badania miałam ważne 5 lat przez wadę wzroku. Ich ważnosc kończy się za kilka mscy. Gdzie uzyskać skierowanie na powtórne badania? Dziękuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
iwonag94
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 19 kwietnia 2017, 18:57

Re: SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Postprzez eragon » środa 19 kwietnia 2017, 19:32

Idź do WK po PKK, możesz iść wtedy na egzamin teoretyczny.Na badania nie potrzebujesz skierowania, wystarczy powiedzieć, ze na prawo jazdy.
Przed praktycznym kilka godzin chyba warto wykupić??
Zabierz ze sobą aktualne zdjęcie.
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Postprzez iwonag94 » środa 19 kwietnia 2017, 19:37

Tak, będę dokupowała kilka godzin, to oczywiste :) dziękuje za odpowiedz, właśnie tego chciałam się dowiedzieć czy wystarczy odzyskac mój nr PKK w WK. Pozdrawiam ;)
iwonag94
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 19 kwietnia 2017, 18:57

Re: SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Postprzez eragon » czwartek 20 kwietnia 2017, 10:54

Powodzenia, moze jakieś info po egzaminie będzie ?? :spoko:
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: SKOŃCZONY KURS BEZ EGZAMINU, CO DALEJ?

Postprzez iwonag94 » czwartek 20 kwietnia 2017, 18:09

Będzie info będzie :) dzisiaj byłam w WK, niestety nr PKK nie dostałam bo w lipcu koncza mi się badania. Na niic moje mowienie ze chce zapisac się tylko na teorie poki co i przed egzaminem praktycznym zrobie te badania. Wiec jutro ruszam na badania, później do WK po ten nieszczęsny PKK i zapisuje się na teorie :) a praktyka po porodzie który już za 3 tyg :)
iwonag94
 
Posty: 3
Dołączył(a): środa 19 kwietnia 2017, 18:57


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 41 gości