Wyższe OC od kiedy wejdzie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez knapik » sobota 01 kwietnia 2017, 21:46

Witam na początku tego roku była gadka, że oc bedzie uzależnione od nowości i wielkości silnika czyli in nowsze auto to tańsze oc, stare auta miały sie nie opłącac i je złomowac czy te prawo wejdzie teraz w życie czy nie proszę o odp pozdrawiam
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez eise » poniedziałek 03 kwietnia 2017, 20:08

Firmy ubezpieczeniowe „nagradzają” dodatkowymi rabatami za zakup polis online, za jednorazową płatność czy na dobry początek współpracy. Naturalnie kierowca może zostać doceniony kolejnymi rabatami w wyniku różnych okoliczności (wiek, staż czy marka samochodu). Dlatego warto porównywać, ponieważ można uniknąć podwyżek i wysokich cen za obowiązkowe OC swojego samochodu.
.......
eise
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 02 kwietnia 2017, 12:16

Re: Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez knapik » piątek 07 kwietnia 2017, 20:19

Eise coś my się nie zrozumieli nie odp na moje pytanie, chodzi oto że mial wejść "obowiązek" oc że im nowsze auto tym miało być tansze oc tak samo z silnikiem i mniejszy tym tansze oc, gadali ,gadali na początku roku o tym i co ma to wejśc czy nie, bo nie ogladam tv, nie przegladam netu bo ciągle praca,praca,praca pozdrawiam
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez Ds3 » sobota 08 kwietnia 2017, 16:09

Spokojnie. Niespodzianka spotka cię przy podpisywaniu nowej umowy ubezpieczenia :twisted:
Ds3
 
Posty: 59
Dołączył(a): niedziela 16 sierpnia 2015, 09:49

Re: Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez knapik » sobota 08 kwietnia 2017, 21:13

Ds3 można jaśniej chodzi oto, że kupuje auto i nie wiem jaki silnik i rok auta wybrać, gdyż takie chce auto wybrac, żeby nie było za drogie OC i nie wiem czy kupowac nowe auto z małym silnikiem czy jakies starsze auto z wiekszym silnikiem, bo chodzi tylko o te oc bo wyczekuje do konca, słyszałem ze ma to wchodzi w maju oc im nowszy auto z małuym silnikiem tym mniejsze OC podpowiecie z góry dziękuje
Pj : B,C
knapik
 
Posty: 81
Dołączył(a): wtorek 24 lutego 2015, 19:06

Re: Wyższe OC od kiedy wejdzie

Postprzez waw » niedziela 09 kwietnia 2017, 12:20

Obecnie zależność wysokości OC od pojemności silnika jest bardzo mała.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości