Problem z egzaminem

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Problem z egzaminem

Postprzez acidkojak » czwartek 26 stycznia 2017, 13:00

Witam.
Mam pytanie troche z innej beczki. Nie zdałem u nas w Polsce już pare razy prawka, nie będę się wgłębiał z jakich powoeów. W każdym razie nie mam już siły ani czasu zdawać tutaj kolejny raz egzaminu. Moje pytanie brzmi: gdzie za granicą polecacie a raczej w którym państwie lepiej jest podejść do egzaminu? Nie chce kupować prawka z jakichś dziwnym stron czy zdobyć je w jakikolwiek inny sposób niż normalne zdając. Z tym że nie chce sie już męczyć w Polsce, pozdrawiam.
acidkojak
 
Posty: 1
Dołączył(a): czwartek 26 stycznia 2017, 12:51

Re: Problem z egzaminem

Postprzez mina26 » poniedziałek 30 stycznia 2017, 13:00

Podobno w Uk latwo jest zdać, kuzynka zdawala
mina26
 
Posty: 5
Dołączył(a): poniedziałek 30 stycznia 2017, 11:34

Re: Problem z egzaminem

Postprzez Blacksmith » poniedziałek 30 stycznia 2017, 23:39

Witaj. Po pierwsze brawo, że nie chcesz już zdawać w naszym patologicznym kraju gdzie tylko żeruje się na pieniądzach. Robić prawko opłaca się w innych krajach gdzie egzamin jest sprawiedliwy i jest czystym sprawdzeniem umiejętności a nie loterią jak w Polsce. W jakich krajach? Najrozsądniejsze wydaja się Czechy, UK i Niemcy.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Problem z egzaminem

Postprzez zgredziatko » wtorek 31 stycznia 2017, 00:22

Tylko w Anglii/Irlandii ruch lewostronny może być stresujący.
zgredziatko
 
Posty: 134
Dołączył(a): poniedziałek 13 czerwca 2016, 18:38

Re: Problem z egzaminem

Postprzez szerszon » wtorek 31 stycznia 2017, 00:27

Blacksmith napisał(a): Robić prawko opłaca się w innych krajach gdzie egzamin jest sprawiedliwy i jest czystym sprawdzeniem umiejętności a nie loterią jak w Polsce.
Widać to po wyczynach naszych zamorskich gości...już pięć kolizji spowodowali. Na odludzi..ale tam prawo jazdy zdobywa sie sprawiedliwie.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Problem z egzaminem

Postprzez JAKUB » wtorek 31 stycznia 2017, 06:44

Szkolenie Kandydatów na Kierowców, (. polskie,) nie jest ważne w innych krajach.
Tam (gdzieś) musisz rozpocząć cykl szkolenia od początku.
JAKUB
 
Posty: 1406
Dołączył(a): sobota 10 marca 2012, 19:53

Re: Problem z egzaminem

Postprzez Blacksmith » wtorek 31 stycznia 2017, 16:23

@szerszon- Najczęstszą przyczyną wypadków jest brawura, także alkohol. Gdyby to od ciebie zależało to powiedz mi... Jak byś to zrobił i jak według ciebie powinien wyglądać egzamin aby po tym egzaminie nie było już brawury i nawianych?
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Problem z egzaminem

Postprzez szerszon » wtorek 31 stycznia 2017, 17:33

Egzamin nie ma na to najmniejszego wpływu. Tu sie kłania 18 lat życia i wychowania delikwenta.To problem środowiska w jakim sie obraca.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Problem z egzaminem

Postprzez Blacksmith » wtorek 31 stycznia 2017, 18:18

Otóż to! I tu się w całości zgadzamy. A więc utrudnianie egzaminów nie przyczyni się do zmniejszenia wypadkowości. Także myślę, że i nawet umożliwienie w celu poprawki zatrzymywania się na łuku na egzaminie nie przyczyni się do zwiększenia wypadkowości. A jeśli nawet to będzie to twój nic nie znaczący promil promila
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Problem z egzaminem

Postprzez jasper1 » wtorek 31 stycznia 2017, 18:39

nie przyczyni się do zmniejszenia wypadkowości

Pytanie czy liberalizacja przepisów nie przyczyni się do zwiększenia ilości wypadków i kolizji, zwłaszcza, że wszyscy chcą się uczyć tylko tego, co będzie sprawdzane na egzaminie. Reszta to strata czasu, nawet wyjazd poza tzw. strefę egzaminacyjną.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 124 gości