Zagubione pierwsze badania przed kursem.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zagubione pierwsze badania przed kursem.

Postprzez Kaza18 » niedziela 06 listopada 2016, 19:07

Witam.

Mam dość nietypowy lub nie problem.

Otóż Kurs na prawo jazdy robiłem ładnych pare lat temu w szkole samochodowej, miałem to jako przedmiot.

Ostatnio wziąłem się za to i chciałem zapisać na egzamin. Poszedłem do wydziału komunikacji żeby wyrobić profil kierowcy.

Mam zaswiadczenie o ukonczonym kursie tych ładnych pare lat temu oraz badania lekarskie zrobione w tamtym roku ponieważ nie posiadam tych z czasów robienia kursu.

Pani w urzędzie oraz jej przełożona powiedziały że nie mogą tego przyjąć ponieważ muszę mieć badania z wtedy. Okresliły to w ten sposób że wtedy ktoś musiał mnie dopuścić do kursu po zrobionych badaniach lekarskich.

Nie posiadam tych badan i mało tego nieprzypominam sobie wgl żebym je robił.

Panie powiedziały że nie mogą tego przyjąć i żebym wyjaśniał sobie ze szkołą ?

Mają do tego prawo ? Jak to załatwić? Co za różnica czy badania z przed 8 lat czy z przed roku. Z przed roku bardziej aktualne. Zdolny? Zdolny! I tyle.

Myślałem żeby pojsc do urzedu i powiedziec że jeśli nie chcą mi tego przyjąć to ja poproszę o pisemne uzasadnienie z podstawą prawną ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Doradzicie coś ?

Pozdrawiam
Kaza18
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 06 listopada 2016, 18:58

Re: Zagubione pierwsze badania przed kursem.

Postprzez eragon » niedziela 06 listopada 2016, 21:14

Kaza18 napisał(a):Myślałem żeby pojsc do urzedu i powiedziec że jeśli nie chcą mi tego przyjąć to ja poproszę o pisemne uzasadnienie z podstawą prawną ale nie wiem czy to dobry pomysł.

Bardzo dobry..
Kaza18 napisał(a):wtedy ktoś musiał mnie dopuścić do kursu po zrobionych badaniach lekarskich.

Czyli zapętliły się te "panie" - skoro kurs zaliczony to znaczy, ze wszystkie dokumenty do rozpoczęcia były dostarczone.
Idź do starosty nawet..
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Zagubione pierwsze badania przed kursem.

Postprzez jasper1 » niedziela 06 listopada 2016, 21:19

Pomysł z pytaniem o podstawę prawną bardzo dobry.
Pamiętam, że parę lat temu osoby, które miały terminowe badania, a okres nauki im się trochę rozciągnął w czasie robiły po szkoleniu, a przed egzaminem ponownie badania i te nowe dostarczały do WORD, by nie dostać dokumentu na przykład na rok czy dwa. Problemu nie było.
Strach przed porażką, przed wyjściem na głupka to główna przeszkoda w uczeniu się
Genius is one percent inspiration and ninety-nine percent perspiration
jasper1
 
Posty: 2233
Dołączył(a): wtorek 12 lutego 2013, 00:04


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości