Kurs na instruktora prawa jazdy.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Kurs na instruktora prawa jazdy.

Postprzez bart1500 » wtorek 09 sierpnia 2016, 12:01

Koledzy, koleżanki. W głowie zrodził mi się pomysł zostania instruktorem nauki jazdy.
Czy to własny ośrodek, praca u kogoś. Na razie nie interesuję się tym. Do tego pewnie daleko. Czytałem artykuły na różnych stronach. Jednak nigdzie nie jest jasno napisane co i jak. Szukam kogoś, kto przechodził niedawno kurs i zdawał egzaminy i jest na czasie co i jak dokładne tam wygląda. Może ktoś może polecić szkołę, (najlepiej w Grudziądzu) która takowy kurs robi. To ile taki instruktor zarabia stoi na drugim planie.
bart1500
 
Posty: 10
Dołączył(a): wtorek 09 sierpnia 2016, 12:00

Re: Kurs na instruktora prawa jazdy.

Postprzez Belle » poniedziałek 15 sierpnia 2016, 18:45

Nie jestem instruktorem, ale myślę, że najlepiej byłoby iść do jakiegoś ośrodka szkolenia instruktorów i podpytać :)
Wiesz, na pewno będzie potrzebne wiele zaświadczeń od lekarza, psychologa, zaswiadczenia o niekaralności w różnym zakresie i będzie dużo nauki, egzaminy... Ale przeszło przez to wielu instruktorów i jeśli naprawdę takie jest Twoje pragnienie to brawo :spoko: Bardzo się cieszę, nie udzielę wielu rad, bo nie znam dobrze tematu, ale powodzenia :D :-P
Belle
 
Posty: 10
Dołączył(a): poniedziałek 15 sierpnia 2016, 14:16

Re: Kurs na instruktora prawa jazdy.

Postprzez LeszkoII » wtorek 16 sierpnia 2016, 17:53

bart1500 napisał(a):zukam kogoś, kto przechodził niedawno kurs i zdawał egzaminy i jest na czasie co i jak dokładne tam wygląda.
Wszystko masz w rozporządzeniach, które podam dopiero, jak wyrazisz gotowość zapoznania się z nimi.

To dobrze, że same chęci zostania instruktorem NJ nie wystarczą. Nawet zdany egzamin i uzyskanie legitymacji nie gwarantuje, że od razu będziesz instruktorem "przez duże I" - chyba że wcześniej interesowałeś się tematyką prawa o ruchu drogowym i pokrewnymi. Z drugiej strony - od czegoś trzeba zacząć. Twój wybór.
bart1500 napisał(a):Może ktoś może polecić szkołę, (najlepiej w Grudziądzu) która takowy kurs robi.
Kursy robią WoRDy (pytaj też na filiach). Znajdź najbliższy miejsca zamieszkania.
bart1500 napisał(a):To ile taki instruktor zarabia stoi na drugim planie.
Podoba mi się taka postawa. Praca instruktora do najłatwiejszych nie należy, ja bym siebie nie widział w tej roli, może jedynie jako wykładowca.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Kurs na instruktora prawa jazdy.

Postprzez minonka » niedziela 21 sierpnia 2016, 20:02

Nie można mówić że pracy nie dostaniesz tak od razu. Bo po żadnym kursie nie ma gwaracjii. Po prostu pytanie czy lubisz to robić czy idziesz dla kasy...
http://winotokaj.pl/4-wina-slodkie
minonka
 
Posty: 1
Dołączył(a): niedziela 27 lipca 2014, 17:26


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości