Parking na którym dołożono znak B-36 + T-24.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Parking na którym dołożono znak B-36 + T-24.

Postprzez RossoneriDevil » czwartek 14 lipca 2016, 19:02

Cześć wszystkim,

Nurtuje mnie taka sytuacja, w której zostawiam samochód normalnie tam gdzie mam wykupiony abonament mieszkańca.
Po czym wyjeżdżam sobie gdzieś tam, oczywiście nie korzystam z samochodu, który zostaje w miejscu zamieszkania.

Podczas mojej nieobecności stawiają tam znak B-36 + T-24. Holują mi samochód, co dalej? Czy to znaczy że zostanę jeszcze obciążony kosztami holowania?

Pytam z ciekawości bo ostatnio jest ten wyścig kolarski i postawili mi taki znak tam, gdzie normalnie parkuję.....
RossoneriDevil
 
Posty: 1053
Dołączył(a): sobota 02 czerwca 2012, 20:05

Re: Parking na którym dołożono znak B-36 + T-24.

Postprzez LeszkoII » czwartek 14 lipca 2016, 20:42

RossoneriDevil napisał(a):Podczas mojej nieobecności stawiają tam znak B-36 + T-24. Holują mi samochód, co dalej? Czy to znaczy że zostanę jeszcze obciążony kosztami holowania?
Domniemanie winy zależy od ciężaru dowodu. Wszystko do uzgodnienia w ramach wyjaśnień podejrzanego. Moim zdaniem, nie popełniłeś wykroczenia, skoro w czasie postoju zmieniono organizację ruchu.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Parking na którym dołożono znak B-36 + T-24.

Postprzez papadrive » czwartek 14 lipca 2016, 21:56

RossoneriDevil napisał(a):Podczas mojej nieobecności stawiają tam znak B-36 + T-24. Holują mi samochód, co dalej? Czy to znaczy że zostanę jeszcze obciążony kosztami holowania?
Pytam z ciekawości bo ostatnio jest ten wyścig kolarski i postawili mi taki znak tam, gdzie normalnie parkuję.....

Z Twojej wypowiedzi zrozumiałem, że nigdzie nie wyjeżdżałeś? :wink: Nie martw się, nie podkabluję. 8)
Przed taką imprezą, ze sporym wyprzedzeniem, są podawane komunikaty o zmianie organizacji ruchu. Jeśli udowodnisz, że wyjechałeś wcześniej, niż podano pierwszy komunikat, masz szansę na umorzenie należności. Jeśli nie dasz rady udowodnić... to bankomat. :evil:
Nie zawsze, jazda zgodna z przepisami, gwarantuje bezpieczeństwo na drodze.
papadrive
 
Posty: 1010
Dołączył(a): poniedziałek 02 grudnia 2013, 22:21

Re: Parking na którym dołożono znak B-36 + T-24.

Postprzez RossoneriDevil » piątek 15 lipca 2016, 08:38

papadrive napisał(a):Przed taką imprezą, ze sporym wyprzedzeniem, są podawane komunikaty o zmianie organizacji ruchu. Jeśli udowodnisz, że wyjechałeś wcześniej, niż podano pierwszy komunikat, masz szansę na umorzenie należności. Jeśli nie dasz rady udowodnić... to bankomat. :evil:


Zgodzę się, że często jest ( przynajmniej być powinna) informacja, że od dnia tego i tego będzie obowiązywał zakaz postoju, lecz ja również nie muszę tego wiedzieć, bo przecież mogę nie korzystać z samochodu i miesiąc, będąc w miejscu zamieszkania:) to czemuż bankomat ? :)
RossoneriDevil
 
Posty: 1053
Dołączył(a): sobota 02 czerwca 2012, 20:05


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości