Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez szerszon » wtorek 31 maja 2016, 12:36

Blacksmith napisał(a):W Polsce średnia pensja 4500 zł :?: :?: :wow: Chyba średnia była liczona tylko wśród kadr jakiejś korporacji czy coś. Albo po prostu wliczano w to też multimilionerów i miliarderów.
I w dodatku brutto..wypadałoby odróżnić.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez szymon1977 » wtorek 31 maja 2016, 13:39

Blacksmith napisał(a):Mi chodziło, że naprawdę srogie kary spowodują, że kierowcy się zaczną bać.
Kiedys ku uciesze gapiow zlodziejowi ucinano rece, coby wiecej nie kradl. Dzis moznaby zlomowac auta.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez Blacksmith » wtorek 31 maja 2016, 15:30

@szerszon- Brutto czy nie brutto to jest to znacznie zawyżone. p.s- I oszczędź sobie takich docinek, słabe trochę. Nie potrafisz znaleźć u mnie rażących błędów to czepiasz się nie wiadomo czego i wymyślasz różne rzeczy.

@szymon1977- Tutaj zgadzam się z Tobą w zupełności.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez szymon1977 » wtorek 31 maja 2016, 15:37

Blacksmith napisał(a):...jest to znacznie zawyżone
Srednia matematyczna to srednia matematyczna i w zaden sposob nie odzwierciedla faktycznej sytuacji. Powinno sie podawac srednią ważoną, z dobrze dobranymi wagami... ale nie jest to na reke politykom. Wazne, zeby w statystykach dobrze wygladalo. Bezrobocie np. spada... bo Polacy zapier... w UK i nie rejestruja sie w UP. Taki tam drobny szczegol.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez szerszon » środa 01 czerwca 2016, 22:31

Blacksmith napisał(a):@szerszon- Brutto czy nie brutto to jest to znacznie zawyżone. p.s- I oszczędź sobie takich docinek, słabe trochę. Nie potrafisz znaleźć u mnie rażących błędów to czepiasz się nie wiadomo czego i wymyślasz różne rzeczy.

Netto wyglądałoby już znacznie realniej.
Nie mam zamiaru ci docinać. Wskazałem,że napisałeś o czymś o czym nie masz większego pojęcia.Rzucasz kwotami bez sensu.To jest rażący błąd.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez Blacksmith » czwartek 02 czerwca 2016, 21:30

Gdzie rzucam kwotami bez sensu? Przypominam, że o kwocie 4500 zł bez podania brutto czy netto napisał @waw
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez szerszon » czwartek 02 czerwca 2016, 22:55

Masz rację, przepraszam. Kwota jednak rzucona bez sensu.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez sankila » piątek 03 czerwca 2016, 01:08

Blacksmith napisał(a):Gdzie rzucam kwotami bez sensu? Przypominam, że o kwocie 4500 zł bez podania brutto czy netto napisał @waw
I dobrze napisał; średnią krajową liczy się z przedsiębiorstw, zatrudniających pow. 9 pracowników (etatowych!). Czyli żadne śmieciówki, samozatrudnienia, sklepiki, warsztaciki .... (które tworzą około połowy miejsc pracy).

Zarobki zawsze podaje się brutto - 4,5 k to około 3 k na rękę; więc bez przesady - nie jest to kwota od śmigła.
To jest głos w dyskusji a nie: "zaśmiecanie forum, wprowadzanie bałaganu, kłótnia, prowokacja".
Avatar użytkownika
sankila
 
Posty: 2378
Dołączył(a): środa 25 lutego 2009, 01:56
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez waw » piątek 03 czerwca 2016, 13:07

Blacksmith napisał(a):Przypominam, że o kwocie 4500 zł bez podania brutto czy netto napisał @waw

Posłużyłem się dostępnymi danymi, żeby pokazać istotę problemu. Może podałbyś prawdziwe dane? I tak proporcje będą bardzo duże przy porównaniu zarobki w Polsce/zarobki na Ukrainie.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Dlaczego w UK jeździ się bezpiecznie?

Postprzez Demilek » poniedziałek 04 lipca 2016, 23:51

Mam trochę inne doświadczenia... W Anglii miałam swój pierwszy wypadek nie z mojej winy. To zależy na jakich ludzi się trafi po prostu na drodze. Można trafić na szaleńców w Polsce, w Anglii, gdziekolwiek...
Demilek
 
Posty: 1
Dołączył(a): poniedziałek 04 lipca 2016, 22:02

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości