Szok!!Egzaminator mnie molestował!!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Szok!!Egzaminator mnie molestował!!

Postprzez marzanna » poniedziałek 05 maja 2003, 15:01

Wiem ze dla wiekszosci z Was wyda sie to smieszne i nieprawdopodobne...lub pomyslicie sobie ze z żalu ze nie zdałam egzaminu cała wine próbuje zwalic na egzaminatora jednak zapewniam was ze tak nie jest...mialam egzamin, ze mna zdawały 4 osoby jeden chłopak pierwszy na liscie i trzy dziewczyny..ja byłam druga...od samego poczatku egzainator, starszy, ohydny facet po piedziesiatce, robił mi głupie uwagi typu: zalicze ci egzamin ale pojedziemy do mnie i ze mam wsiąść jako ostatnia na jazde po miescie...plac zaliczyłam cudem według mnie powinnam oblac, jednak tak sie nie stało, gdyz egzaminator...nadal snuł jakies fantazje, z poczatku pomyslalam ze to chyba nawet dobrze ze on nie zwraca na wszystko uwagi tzn z korzyscia dla mnie...jednak kiedy zaczął mi kłasc reke na kolano troche sie wystraszyłam...nie wiedziałam co mam zrobic...on zaczął gadke typu, ze jest goraco i powinnam sie rozebrac , albo czy chce z nim zdradzic męża...wystraszyłam się i zadzwoniłam do meża...on sie barzdo wzburzył....postanowił ze bedzie za mna jechał..Mówie wam szczerze ze nie prokowałam tego goscia ubrałam sie zwyczajnie jakna egzamin maturalny..... po wyjezdzie na miasto egz. proponował mi wyjazd do hotelu...a potem do jego mieszkania.. kiedy kazał mi skrecic w ulice na jakiej mieszkał...byłam w szoku, i nagle zorientował sie ze jedzie za mną mój maż, z tego wszystkiegoi wymusiłam pierszeństwo i po egzaminie..:(( nie wiem jak wy ale ja mysle ze nie powinno być takich sytuacji..cały ten stres....uzaleznienie on kaprysu i humoru egzaminatora...wkońcu takie negatywne zachowanie...dla mnie to był szok...to tak jakby mój egzamin był uzalezniony od tego czy pójde z nim do łózka...czy tez dam łapowke..na koniec powiedział mi ze zyczy mi abym trafiła na niego następnym razem.. bo inaczej trudno mi bedzie zdac...teraz wiem ze jesli na niego trafie bede musiała zrezygnowac z egzaminu...ze strachu i z nerwów... :(
marzanna
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 13 marca 2003, 13:45

Postprzez PiKAchu » poniedziałek 05 maja 2003, 15:39

kurcze , ja tez w szoku jestem, ze cos takiego sie mogło zdarzyc! z tego co piszesz, to ten gosc nie mial zadnych zahamowań.....zeby tak centralnie , wprost do Ciebie :shock: Pewnie trzeba to zgłosic wladzom ośrodka, tylko jak to udowodnic ???? Co zamierzasz zrobic?
PiKAchu
 
Posty: 1
Dołączył(a): sobota 26 kwietnia 2003, 11:44
Lokalizacja: Kraków

Postprzez miros » poniedziałek 05 maja 2003, 19:03

jesli koleszka jest taki sprytny i mowi ze nastepnym razem trafisz na niego to mozesz zrobic cos takiego: na nastepny egzamin wez dyktafon, sprawdz wczesniej czy dobrze nagrywa schowany w kieszeni. przed wejsciem do samochodu wlacz nagrywanie i czekaj. twoj maz niech jedzie za wami dla bezpieczenstwa. jesli typ zacznie cie znowu dotykac i gadac jakies glupoty to bedziesz miala dowod na tasmie ze doszlo do czegos takiego.

moze nie jest to mocny dowod ale zawsze cos, no i mozesz go po skonczonym egzaminie zaszantazowac(joke) :)
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez marzanna » wtorek 06 maja 2003, 08:42

Wiecie co tez tak myślałam ze to nie jest takie proste, mój maż namawiał mnie abym złozyła doniesienie o molestowanie...jednak z braku dowodów zrezygnowalismy z tego zamiaru...to jest straszne co sie dzieje na tym świecie...Ja jestem troche przerażona...boje sie ze znowu trafie na niego..teraz napewwno mnie obleje z zemsty...to jest naprawde niesprawiedliwe...zreszta napewno sama bym zawaliła egzamin...ze stresu..życie młodej i atrakcyjnej kobiety jest bardzo ciężkie...zobaczymy jak pójdzie nastepnym razem:)) dziewczyny uważajcie!!
marzanna
 
Posty: 3
Dołączył(a): czwartek 13 marca 2003, 13:45

Postprzez Cidman » czwartek 22 maja 2003, 20:56

Napewno nie można tego tak zostawić. Tego gościa trzeba ukarać bo pewnie dobierał sie do wielu kobiet i pewnie będzie to robił dalej. :!:
Cidman
 
Posty: 12
Dołączył(a): niedziela 09 marca 2003, 10:18
Lokalizacja: Nowa Sarzyna

nagraj ...

Postprzez Mmeva » czwartek 22 maja 2003, 21:55

:shock: nagraj go jak Michnik Rywina ... i niech go wszyscy :evil:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Sławek_18 » wtorek 27 maja 2003, 12:53

Cidman napisał(a):Napewno nie można tego tak zostawić. Tego gościa trzeba ukarać bo pewnie dobierał sie do wielu kobiet i pewnie będzie to robił dalej. :!:

A co gorsza nie które kobity mogly pójść na taki "układ" Dała "dupy" i ma prawko :shock: :( Do czego to jeszcze dojdzie w tym uroczym kraju :(
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Magdula » wtorek 22 lipca 2003, 18:32

Mnie również się to w głowie nie meści, na pewnio nie zostawiłabym tego tak.......niech dupek za przeproszeniem otrzyma kare,.....ej ejstem w totalnym szoku!! :shock:
Magdula
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 22 lipca 2003, 18:15

Postprzez Łakom » poniedziałek 28 lipca 2003, 16:24

Marzanna ja jestem bardzo steptycznie nastawiony do otaczającego mnie świata :shock: :shock: napisałas ze zadzwoniłas do męza to w związku z tym mam pytanie czy dzwoniąc do niego zatrzymałas samochód czy dzwoniłas w trakcie jazdy..... i rozmawiając z mezem egzaminator musiał szłyszeć waszą rozmowe więc nie był by taki głupi żeby jechac pod dom.......
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Mefju » wtorek 29 lipca 2003, 23:13

Ten kraj jest poryty i jesli gdziekolwiek moglo dojsc do czegos takiego to wlasnie w Polsce ... po prostu jak cos takiego czytam to mi sie zal robi tego wszystkiego ... tych chamskich swiń ktore maja wladze nad drugim i wykorzystuja to ... a jak ofiara jest kobieta to ma jeszcze bardziej przechlapane. I wcale sie nie dziwie, ze ladnym dziewczynom / kobietom wcale nie musi sie zyc pieknie tylko dlatego ze dobrze wygladaja... wszystko przez takie szuje, az mi nieraz wstyd tego ze jestem facetem... taki tupet miec i w ogole, slow brak :/ Przeciez zyjemy w XXI wieku !! W srodku Europy !! To nie jest jakaz dzungla a zachowujemy sie gorzej niz zwierzeta ... ciekawe czy jak umre bede mial lepiej, bo od tego swiata nie ma sie co spodziewac niczego dobrego :/

Kurde wierze Ci i wspolczuje strasznie :/ Moge sobie tylko wyobrazac jakie to moze byc poryte uczucie ... nie dosc ze cala psychoza tego egzaminu, to jeszcze takie 'cos' bo nie wiem jak to nazwac :/ 'łajdactwo' to chyba za delikatne slowo...
:: hh 4 life
Mefju
 
Posty: 17
Dołączył(a): środa 10 lipca 2002, 12:16
Lokalizacja: Dlnsk


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 82 gości