Sprawdź kto za tobą jedzie!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Sprawdź kto za tobą jedzie!

Postprzez Polonez » piątek 14 października 2005, 20:45

Wiem że zaraz na forum wybuchnie wielka kłotnia i rozruchy moze nawet zostane stąd dyscyplinarnie zwoliony ale spodobała mi się ta fotka :) ( Z góry przepraszam jeśli ktoś poczuje się urazony ) :)

Jeśli za Tobą jedzie kobieta, to lepiej przyspiesz albo zmień pas, bo możesz osiągnąć taki poziom desperacji jak ten kierowca:


Obrazek

TŁUMACZENIE ; [b] Dziewuszki Zachowajcie Dystans :)
jestem za nakazem całorocznego używania mózgu podczas prowadzenia auta:)
Polonez
 
Posty: 558
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2004, 18:05
Lokalizacja: Bielsko Biała / Kęty

Postprzez Silent » piątek 14 października 2005, 22:18

Hehe, dobre ;) Ja zawsze jak hamuje gwałtowniej niż zwykle to tuż przed tym zerkam w środkowe lusterko wsteczne czy czasem ten ktoś za mną nie znajduje się zbyt blisko ;) Mojemu znajomemu raz wjechali dosłownie w bagażnik ... bo się gościom płyn hamulcowy skończył czy coś i nie mieli jak zahamować... a o ręcznym... zapomnieli :lol: :lol: :lol:
Obrazek
Avatar użytkownika
Silent
 
Posty: 584
Dołączył(a): poniedziałek 01 listopada 2004, 21:06
Lokalizacja: Olsztyn / Trevelmond

Postprzez Tomek_ » piątek 14 października 2005, 22:26

Zatrwazajace jest jak wielu kierowcow nie wie co to dystans i nie potrafi go utrzymac.
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » sobota 15 października 2005, 00:38

wiesz silent, reczny to przy wiekszocyh predkosciach nie jest zbytnio skuteczny. sproboj sam rozpedzic sie do powiedzmy 30 km.h i zahamowac samym recznym. auto bedzie dluuuugo sie toczylo zanim wytraci predkosc. jak juz nie mozna hamowac roboczym to hamujemy silnikiem i dopiero na koncu jak juz bedziemy sie toczyc to zaciagamy reczny i auto staje.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez jimorrison » sobota 15 października 2005, 10:37

miros napisał(a):wiesz silent, reczny to przy wiekszocyh predkosciach nie jest zbytnio skuteczny. sproboj sam rozpedzic sie do powiedzmy 30 km.h i zahamowac samym recznym

z 30km/h to jeszcze idzie jakos wyhamowac... ogolnie za reczny >= 60km/h nie mamy co lapac.
miros napisał(a): auto bedzie dluuuugo sie toczylo zanim wytraci predkosc. jak juz nie mozna hamowac roboczym to hamujemy silnikiem i dopiero na koncu jak juz bedziemy sie toczyc to zaciagamy reczny i auto staje.

aha.. a ja zrobimy to odpowiedznio szybko to zerwiemy linke :D
pozdr.
jimorrison

prawo jazdy kat.B, 1 podejście
teoretyczny 1.07.2005=>zdany, praktyczny 21.07.2005=>zdany, odebrane 4.08.2005

Był: FSO Caro 2.0 DOHC, FSO Atu 1.6 OHV, FSO Caro 1.4 DOHC
Jest: FSO Caro 1.6 DOHC
Avatar użytkownika
jimorrison
 
Posty: 983
Dołączył(a): wtorek 03 maja 2005, 17:17
Lokalizacja: prohibicja

Postprzez Sławek_18 » sobota 15 października 2005, 12:33

Myslicie, ze jest czas na reakcje ? Jest czas na ucieczke jesli jest mozliwosc ale nie branie sie za reczny. (A i nawet nato jest za pozno)
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » sobota 15 października 2005, 13:36

Polscy kierowcy mają ten zwyczaj siedzenia innym na zderzaku nie zachowując bezpiecznej odległości. A potem buuuuummmmm...
Ileż to ja się na oglądam takich stłuczek jak idę do pracy :D Ostatnio jeden samochód wyjeżdzał z podporządkowanej i zwolnił bo nie mógł jeszcze wjechać i rozległo się znane bummmmm .....drugi nie wyhamował i nieszczęscie gotowe :(
Może im sie wydaje, że szybciej dojadą do celu no bo to zawsze parę centymetrów do przodu.
Przypomina mi to kolejki. Jeden drugiemu siedzi na plecach bo mu się wydaje, że szybciej kupi :wink: :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Baran » sobota 15 października 2005, 17:05

Kobieta, którą ostatnio stuknął jakiś facet, kiedy czekałam na przystanku, powinna mieć taką karteczkę z tym że ze zmienioną płcią. Ale jak dla mnie przedziwna sytuacja - stłuczka kilka metrów od pasów, kilknaście metrów od zjazdu z ronda - więc prędkość znikoma. Kobieta zahamowała, bo ktoś przed nią chciał chyba skręcić, ale facio za nią już nie zdążył. Zahamować nie zdążył, ale jak próbował to nawet 2 razy klaksonem zdążył zatrąbić - sprawnych hamulców to chyba jego samochód od daaaawna nie widział. Jechał staruteńkim VW. Po tym wszystkim na jezdni zostawił znaczek VW, jakiś plastik się walał po ziemi, obudowa jednego światła i kawałki drugiego, ogólnie to samochód trzymał się chyba na słowo honoru. Tak więc czasem nie tylko dystans, ale hamulce należałoby mieć...
Baran
 
Posty: 69
Dołączył(a): piątek 10 czerwca 2005, 23:44
Lokalizacja: Szczecin/Białogard


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 220 gości