Przesiadka z osobowego na polciezarowke (kat.B)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Przesiadka z osobowego na polciezarowke (kat.B)

Postprzez Tomek_ » czwartek 13 października 2005, 13:22

Jakie sa wasze odczucia odnosnie przesiadki z osobowego samochodu do polciezarowki/vana itp ?
Ostatnio zmuszony bylem dwukrotnie jezdzic polciezarowkami, o masie ok. 3 ton. Samochody wypozyczalem ze stacji benzynowych w celu przewozu mebli, raz bylo to Renault, raz Iveco. Dotychczas jezdzilem tylko samochodami osobowymi, na codzien jezdze BMW 520i.
To co zauwazylem odnosnie tych samochodow, to to ze maja znacznie mniej wygodne w uzyciu skrzynie biegow, a warto dodac ze samochody sa prawie nowe i niewiele zuzyte. Przerzucenie biegu czesto wymagalo pewnego wysilku (zwlaszcza w Iveco). Poza tym nie ma wielkich roznic, nawet przyspieszenie takiego samochodu jest calkiem niezle.
Macie jakies doswiadczenia z tym zwiazane?
Kat. B i C za pierwszym podejściem.
Testy na prawo jazdy 2013
Avatar użytkownika
Tomek_
 
Posty: 1090
Dołączył(a): czwartek 22 września 2005, 12:39
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Agawa » czwartek 13 października 2005, 15:06

Ja niestety nie mam.Ale fajnie byłoby sie przejechac taka półciężarówką.
Siostra męża opowiedała mi niedawno że jechała kiedyś Roburem...huhuhu...to dopiero musiała być jazda.
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez m16 » sobota 15 października 2005, 23:06

Ja zaraz po zdaniu prawka dostalem polciezarowy do smigania i tak jezdrze do tej pory (traktuje go jako normalne autko dojazdowe :mrgreen:) - jakos daje rade.
A - to podstawa - jest
B - taki mily dodatek - jest
C - ladne uzupelnienie kolekcji - moze kiedys ;)
Avatar użytkownika
m16
 
Posty: 64
Dołączył(a): niedziela 03 kwietnia 2005, 14:01
Lokalizacja: Tarnów


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 223 gości