KOBIETA ZA KIEROWNICĄ

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

co sadzicie o kobietach za kółkiem??

jeżdzą nie zgodzie z przepisami
2
14%
jedżdzą tragicznie
2
14%
jeżdza zgodznie z przepsami
6
43%
wcale nie potrafia jeżdzić
4
29%
 
Liczba głosów : 14

Postprzez Łakom » środa 28 sierpnia 2002, 18:24

Sliwa napisał(a):Sens zawsze był, zawsze będzie i na zawsze pozostanie

chwała dla tego pana :D
To bardzo mądre słowa niech nam pozostaną w pamięci do końca życia.
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

kobiety na rowni!!!!!!!!!

Postprzez kirka » niedziela 13 października 2002, 13:50

lepiej jezdza kobiety czy mezczyzni?
oczywiscie w obiegowej opinni beda to mezczyzni ale dlaczego?
ja osobiscie znam kobiety ktore jezdza tak ze nie dorowna im zaden facet
znam tez oczywiscie facetow ktorzy jezdza dobrze i ogolnie mysle ze i facet i baba jezdza tak samo.
oceniacie baby po tym jak jezdza ale nie zwracacie uwagi na facetow bo twierdzicie ze oni sa w porzadku.
kobiety jezdza ostrozniej, nie maja zwyczaju ogladania sie za "fajnymi dupami" (co robia czesto faceci odciagajac prz tym wzrok od drogi) kobiety nie popisuja sie swoja jazda( co tez robia czesto mezczyzni)
i jak tu mozna sadzic ze kobiety sa pod tym wzgledem gorsze?
ja po prostu uwazam ze jezdza na rowni z facetami.
to jak ktos zachowuje sie na drodze zalezy od umiejetnosci a nie od plci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kirka
 
Posty: 4
Dołączył(a): niedziela 06 października 2002, 15:11

Re: kobiety na rowni!!!!!!!!!

Postprzez Kordula » niedziela 13 października 2002, 16:05

kirka napisał(a):to jak ktos zachowuje sie na drodze zalezy od umiejetnosci a nie od plci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z tym się w zupełności zgodzę.
Ale nie będę pisać nic więcej, bo chyba wszyscy wiedzą, co sądzę o tak głupim pytaniu i głupiej dyskusji na ten temat, która już prawie była zakończona.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kobiety nigdy nie doruwnaja meżczyzną!!!!!!!!!

Postprzez Łakom » wtorek 15 października 2002, 14:44

Kordula napisał(a):Ale nie będę pisać nic więcej, bo chyba wszyscy wiedzą, co sądzę o tak głupim pytaniu i głupiej dyskusji na ten temat, która już prawie była zakończona.


Jeżeli jest to głupia dyskusja to po co bierzesz w niej udział.Każdy może sprawdzić kto najwięcej odpowiadał w tej "głupiej" dyskusji, (to byłaś Ty kordula)A ona była juz prawie zakończona ale Ty musisz mieć zawsze ostatnie zdanie!!

Ps.Czemu są usuwane moje posty????
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kordula » wtorek 15 października 2002, 15:13

Może dlatego, że są aż tak głupie. Poczytaj sobie, gdzie są moje posty, tak zgadłeś, zaraz pod jakimiś głupimi zarzutami, które ktoś (chyba niezbyt inteligentny) pisał. Chyba mam prawo się bronić, prawda?
A jeżeli nie widzisz że ta dyskusja nie miała sensu, to chyba źle z Tobą, poza tym ja nie napisałam nic, poza tym, że wszyscy znaja moje zdanie, chyba się z tym zgodzisz?
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Łakom » wtorek 15 października 2002, 15:51

Kordula napisał(a):wszyscy znaja moje zdanie, chyba się z tym zgodzisz?

A jak ono brzmi bo nie pamiętam ??

Ps.kordula czy Ty musisz miec zawsze ostatnie zdanie.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Kordula » wtorek 15 października 2002, 17:44

A Ty musisz je w głupi sposób komentować?
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kobiety na rowni!!!!!!!!!

Postprzez Slawek » wtorek 15 października 2002, 20:52

kirka napisał(a):lepiej jezdza kobiety czy mezczyzni?
oczywiscie w obiegowej opinni beda to mezczyzni ale dlaczego?
ja osobiscie znam kobiety ktore jezdza tak ze nie dorowna im zaden facet
znam tez oczywiscie facetow ktorzy jezdza dobrze i ogolnie mysle ze i facet i baba jezdza tak samo.
oceniacie baby po tym jak jezdza ale nie zwracacie uwagi na facetow bo twierdzicie ze oni sa w porzadku.
kobiety jezdza ostrozniej, nie maja zwyczaju ogladania sie za "fajnymi dupami" (co robia czesto faceci odciagajac prz tym wzrok od drogi) kobiety nie popisuja sie swoja jazda( co tez robia czesto mezczyzni)
i jak tu mozna sadzic ze kobiety sa pod tym wzgledem gorsze?
ja po prostu uwazam ze jezdza na rowni z facetami.
to jak ktos zachowuje sie na drodze zalezy od umiejetnosci a nie od plci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ale oglądanie się za dupami, czy też brawura nie mają nic wspólnego z umiejętnościami. Nie zgodzisz się?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Re: kobiety na rowni!!!!!!!!!

Postprzez Kordula » wtorek 15 października 2002, 21:39

Slawek napisał(a):Ale oglądanie się za dupami, czy też brawura nie mają nic wspólnego z umiejętnościami. Nie zgodzisz się?

Z umiejętnościami może i nie, ale z tym, jak sama jazda wychodzi na pewno, chyba nie zaprzeczysz?
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Re: kobiety na rowni!!!!!!!!!

Postprzez Slawek » wtorek 15 października 2002, 23:03

Kordula napisał(a):Z umiejętnościami może i nie, ale z tym, jak sama jazda wychodzi na pewno, chyba nie zaprzeczysz?

Nie zaprzeczę. Ja potrafię przyznać się do wielu rzeczy, ale jak widzę w przeciwieństwie do niektórych. No ale czasem przez coś takiego poziom jazdy się wyrównuje. Nie wspominam już o blokowaniu ruchu, bo to osobny temat.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » środa 16 października 2002, 14:42

A widzisz, czyli faceci nawet jeśli umieją jeździć i patrzą nie tam gdzie trzeba, to wychodzi im to gorzej niż kobietom, które umiałaby jeździć trochę gorzej.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » środa 16 października 2002, 20:17

Kordula napisał(a):A widzisz, czyli faceci nawet jeśli umieją jeździć i patrzą nie tam gdzie trzeba, to wychodzi im to gorzej niż kobietom, które umiałaby jeździć trochę gorzej.

I tak wychodzi lepiej - przynajmniej potrafią reagować w ekstremalnych sytuacjach. Jazda nie opiera się tylko na wyuczeniu trasy i schematach - pomyśl o tym. Poza tym powtórzę to co mówisz zawsze, ale w innych kontekstach - to tylko niewielki procent. A i tak zawsze wolę jechać z facetem. Zresztą dziś miałem przejażdżkę z kobietą - ale to był stres(pomiajm, że samochodem bez przerwy szarpało).
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Kordula » środa 16 października 2002, 20:25

Slawek napisał(a):A i tak zawsze wolę jechać z facetem. Zresztą dziś miałem przejażdżkę z kobietą - ale to był stres(pomiajm, że samochodem bez przerwy szarpało).

Nie interesuje mnie, z kim Ty wolisz jeździć, ja swojego zdania nie zmienię i wiem, że mam rację. A tu wcale nie chodzi o wyuczone schematy.
Prosty przykład, jadę wczoraj ulicą, mam zielone światło, a z prawej wyjeżdża mi jakiś debil (czytaj FACET), a skoro ja miałam zielone, to on musiał mieć czerwone. Jeszcze żadna kobieta nie zrobiła mi czegoś takiego.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez mpaszko » środa 16 października 2002, 20:54

Ludzie -gdzie Wasze poczucie realizmu?Czy na głowę poupadaliście?
O czym tu dyskutować.Czym się różnią kierowca mężczyzna od kobiety-
niczym/zresztą tak jak w życiu bywa z tyłu są tacy sami,a z przodu pasują/.Kierowcy dzielą sie na dobrych i złych,oraz tych którzy muszą być "kierowcami".Szanujmy kiobiety za kierownicą to i one nas będą szanować.Po co te wszystkie uprzedzenia i negatywne komentarze.Czy nie lepiej będzie jeżeli na drodze będziemy dla siebie mili i uprzejmi.
mpaszko
 
Posty: 75
Dołączył(a): wtorek 23 lipca 2002, 23:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości