KOBIETA ZA KIEROWNICĄ

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

co sadzicie o kobietach za kółkiem??

jeżdzą nie zgodzie z przepisami
2
14%
jedżdzą tragicznie
2
14%
jeżdza zgodznie z przepsami
6
43%
wcale nie potrafia jeżdzić
4
29%
 
Liczba głosów : 14

KOBIETA ZA KIEROWNICĄ

Postprzez Łakom » środa 10 lipca 2002, 20:24

co sądzicie o kobietach za kierownicą????Proszę Was o opinie na ten temat.Uzasadnijcie swoja odpowidz!!!!!!!
Ostatnio zmieniony poniedziałek 26 sierpnia 2002, 15:34 przez Łakom, łącznie zmieniany 3 razy
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Slawek » środa 10 lipca 2002, 20:52

Dzisiaj widziałem, jak jedna mało nie spowodowała wypadku wymuszając pierwszeństwo. Nic dodać, nic ująć.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez scorpio44 » środa 10 lipca 2002, 20:54

A ja nadal będę się upierał, że nie ma żadnej reguły, kto lepiej jeździ.

Są faceci, którzy jeżdżą okropnie, a znam osobiście kilka kobiet, które naprawdę są dobrymi driverami.
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » piątek 12 lipca 2002, 20:16

popieram kolege
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Slawek » piątek 12 lipca 2002, 21:52

A ja jednak będę się upierał, że zazwyczaj mężczyźni jeżdżą lepiej niż kobiety. I nie twierdze, że tak jest zawsze :!: Ale jednak w 90% około.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Ivy » sobota 13 lipca 2002, 02:01

A ja uważam że to po prostu klasyczne seksistowskie podejście, bez obrazy. :wink: Po pierwsze, gdybyście panowie superkierowcy zaczęli tak skrupulatnie inwigilowac kierowców facetów, rachunek by sie wyrównał, Wy po prostu uwielbiacie wyłapywać te kobity w brykach i ich błędy. Jesteśmy na cenzurowanym, cóż, taki los. Sama znam mnóstwo kierowców, i to z ogromnym stażem z którymi strach jechać ( a co powiecie na faceta który po 20 latach z prawkiem boi sie wyjechac z zatoczki, a inny nie zapusci się w dzielnicę po której wcześniej nie jeździł?)
Najlepsze jest to ze nawet kobiety dały sie przekonać ze ten gatunek to za kierownicą podgatunek. Np jedzie przed tobą jakas lebiega, myślisz sobie, napewno jakas baba. A tu co? Gościu, i jeden i drugi i nastepny...Nieźle się można naciąć! :)
Ivy
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2002, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » sobota 13 lipca 2002, 10:20

ja znam taki przypadek: moj kumpel opowiadal mi o swojej ciotce ktora przez 4 lata od momentu zakupienia samochodu nie wrzucila ani razu piatki bo sie bala. dopiero moj kumpel jak z nia jechal to pokazal jej jak to zrobic.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Slawek » sobota 13 lipca 2002, 22:18

Jeśli chodzi o wypowiedź Ivy, to zgadzam się z nią, ale nie w pełni. Owszem, kiedy jechałem (nie sam, gdyż nie mam jeszcze prawka) i ktoś przede mną blokował ruch, to zawsze komentarz był następujący: "na pewno jakaś baba". Jednakże w około 90% jak już wcześniej wspomniałem, sprawdzały się te słowa. I zawsze byłem zaskoczony, kiedy to facet siedział wtedy za kierownicą. Podam jeszcze taki przykład: na egzaminie w moim mieście (Tarnów) za kierownicą do egzminu na mieście usiadła kobieta. Wycofała przez bramę, następnie trzymając sprzęgło, do końca nacisnęła gaz i puściła sprzęgło jadąc prosto w mur. Egzaminator zatrzymał auto około 20 cm. od niego. Nie słyszałem nigdy aby po tych 20 godzinach jazdy taka sytuacja zdażyła się kiedykolwiek mężczyźnie. Jeśli jednak ktoś coś takiego słyszał, niech napisze.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Łakom » sobota 13 lipca 2002, 22:48

Ja juz to pisałem ale "czy widzieliście kiedyś mężczyzne karmiącego piersią" bo ja nie.

Zwrócie uwage w mieście jak kobieta prowadzi samochód,fotel max do przodu,między plecami a fotelem przerwa,i głowa na szybie.


Powiem tak; (meżczyzna)
-początkujący kierowa widzi tylko droge,
- później zaczyna widziec znaki:))
-i całe otoczenie(pieszych itd.)

Kobieta;
-początkujaca kobieta widzi tylko droge i nic pozatym
-później też widzi droge i nic pozatym.

Dla kobiet nie powinno byc prawka.A jak ma już byc to kurs dla kobiet powinniej wynościć po 100h jazd.
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez miros » niedziela 14 lipca 2002, 01:31

kurde czlowieku bez przesady 100 h??? uwazam ze to instruktor powinien okreslic czy dana osoba jest w stanie zdac czy nie i zalecic jej dodatkowe jazdy badz nie. sporo juz przejechalem od momentu kiedy mam prawko i widzialem juz kilka sytuacji niebezpiecznych spowodowanych przez kobiety. dziwi mnie fakt ze niektore z nich maja wogule prawo jazdy. nie rozumiem troche egzaminatora ktory przepuscil takiej kobiecie.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Ivy » niedziela 14 lipca 2002, 11:07

Łakom napisał(a):Ja juz to pisałem ale "czy widzieliście kiedyś mężczyzne karmiącego piersią" bo ja nie.

Zwrócie uwage w mieście jak kobieta prowadzi samochód,fotel max do przodu,między plecami a fotelem przerwa,i głowa na szybie.


Powiem tak; (meżczyzna)
-początkujący kierowa widzi tylko droge,
- później zaczyna widziec znaki:))
-i całe otoczenie(pieszych itd.)

Kobieta;
-początkujaca kobieta widzi tylko droge i nic pozatym
-później też widzi droge i nic pozatym.

Dla kobiet nie powinno byc prawka.A jak ma już byc to kurs dla kobiet powinniej wynościć po 100h jazd.


Łakom, rozumiem że imputujesz ze kobiety organicznie nie sa stworzone do jeżdżenia samochodem? Może jeszcze jesteś za odebraniem im praw wyborczych? Ja nadal uważam ze to kwestia podejscia panów do tematu. Co prawda kobiety stanowią wiekszy odsetek na kursach ale w praktyce mniejszosc prowadzi samochody. Wydaje mi sie ze proporcjonalnie niedouczonych kierowców po jednej i po drugiej stronie jest tyle samo.
Ivy
 
Posty: 25
Dołączył(a): czwartek 11 lipca 2002, 20:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Slawek » niedziela 14 lipca 2002, 12:43

Ivy napisał(a):Wydaje mi sie ze proporcjonalnie niedouczonych kierowców po jednej i po drugiej stronie jest tyle samo.

buahahahahahahahahahahahaha - niedouczonych kobiet jest dużo więcej i musicie się z tym pogodzić. To, że Ty akurat jeździsz dobrze (nie wiem , bo nie widziałem), to nie znaczy, że tak jest ze wszystkimi. I owszem, uważam że nie macie do tego predyspozycji. I nie twierdzę, że jesteście od nas gorsze. Po prostu wy robicie jedną rzecz lepiej, a my inną. Nie zmienisz tego. A wyjątek potwierdza regułę.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Och kobiety!!!!!!!!!!!!!

Postprzez złośliwy » czwartek 18 lipca 2002, 22:02

Jeżeli widzicie dobrze jadącą kobiete to sprawdzcie pewnie tak na 100% nie jest kobietą
złośliwy
 
Posty: 105
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 21:41

Postprzez Slawek » czwartek 18 lipca 2002, 22:29

Niekoniecznie, ale na pewno w takiej sytuacji następuje ogromne zdziwienie, bo taki "rarytas" nie trafia się często. :P
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez bazaj » piątek 19 lipca 2002, 12:38

Odsyłam :D -> http://www.funpic.hu/fun-bin/picviewe.c ... kateg=auto. Oczywiście moim zdaniem nie ma reguł.
bazaj
 
Posty: 2
Dołączył(a): wtorek 09 lipca 2002, 12:38
Lokalizacja: Racibórz

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 63 gości