oblewam i oblwam

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: oblewam i oblewam

Postprzez Wiedźma » czwartek 08 września 2005, 10:36

akower napisał(a):ZDAŁAM WCZORAJ EGZAMIN ZA 5 RAZEM. JESTEM BAAAAAAARDZO SZCZESLIWA

Ha! Widzisz, udało się! Gratulacje :D
BYKOM STOP! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie.
Avatar użytkownika
Wiedźma
 
Posty: 178
Dołączył(a): wtorek 18 stycznia 2005, 16:24

oblewam i oblewam

Postprzez akower » czwartek 08 września 2005, 11:51

naprawde strasznie sie ciesze, jak jeskiś małe dziecko. Ale faktycznie poszło mi nieżle. Manewry - łuczek zrobiłam nawet łądnie, ale facet niespecjalnie mi sie przyglądał bo akurta dziewczyna przede mna oblała i wypisywał jej świstek więc prawie wcale nie stanełam na koncu od razu ryszyłam do tyłu i było good. potem parkowanie ukośne do przodu, zrobiłam slicznie, no i zatoczka. facet był spoko, bo jak stanełam to mi powiedział ze zadaleko od krawężnika, to mówię ze mogę korektę , on - to proszę więc zrobiłam. Ale tak stałąm ze na raz się nie dało wyjechać, więc jak mi kazał wyjechać, musiałam troszkę do tyłu i do piero i bałam się ze kaze mi jeszcze raz ale powiedział ze ok. Więc nic nie musiałam poprawiac,. A na miescie to na początku nawet do mnie zagadywał, potem sie zapytał czy juz się troche wyluzowałam bo widzi ze jestem zdenerwowana. Wiec nawet chwilkę pogadaliśmy. A na koniec mi powiedział, ze niepotrzebnie się denerwowałam bo bardzo ładnie, płynnie i spokojnie jezdze, ni i , że zdałam. to mu powiedziałam ze go uwielbiam i całą szczęśliwa wyleciałam z tego autka. To naprawde radocha jak sie juz ma za sobą.
akower
 
Posty: 6
Dołączył(a): poniedziałek 29 sierpnia 2005, 09:42

Postprzez ___Yggdrasil___ » czwartek 08 września 2005, 14:51

Także Tobie gratuluję. Najważniejsze, że się nie poddałaś!
Pozdrawiam!
___Yggdrasil___
 
Posty: 29
Dołączył(a): poniedziałek 11 lipca 2005, 14:40

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 237 gości