Ubezpieczenie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Ubezpieczenie

Postprzez Pavlo856 » piątek 22 lutego 2013, 18:18

Witam. Ojciec zakupił mi auto... on jest właścicielem a ja współwłaścicielem... i teraz tak był on szukać najtańszego ubezpieczenia... lecz pierwszy raz z coś takiego usłyszałem... czy jest to możliwe???

A więc tak poszedł do jakiejś tam firmy ubezpieczeniowej by sprawdzili gdzie było by najtaniej.. i w Warcie O_0 wyszło najtaniej niby coś koło 800zł ... i NIBY ubezpieczenie przez pierwszy miesiąc będzie na niego a po miesiącu mnie dopiszą ... O_0

Czekam na odpowiedź.
Pavlo856
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek 15 listopada 2012, 01:12

Re: Ubezpieczenie

Postprzez axel234 » piątek 22 lutego 2013, 19:04

Ale o co pytasz konkretnie bo ani ładu ani składu w tym twoim pytaniu nie ma.
axel234
 
Posty: 138
Dołączył(a): środa 17 października 2012, 23:32

Re: Ubezpieczenie

Postprzez Pavlo856 » piątek 22 lutego 2013, 19:51

Boshe... Chodzi o to czy tak można...

Gość sprawdził mojemu ojcu gdzie będzie najtańsze ubezpieczenie... wyszło że w warcie..
Lecz gość mu powiedział że ubezpieczenie będzie przez miesiąc na mojego ojca a po miesiącu mnie dopisze do niego.. pierwszy raz coś takiego usłyszałem więc pytam czy to możliwe
Pavlo856
 
Posty: 51
Dołączył(a): czwartek 15 listopada 2012, 01:12

Re: Ubezpieczenie

Postprzez SpearHead » sobota 02 marca 2013, 07:12

Pavlo856 napisał(a):Boshe... Chodzi o to czy tak można...

a po miesiącu mnie dopisze do niego.. pierwszy raz coś takiego usłyszałem więc pytam czy to możliwe


Ten gość to jakiś burak :wow: , ja tez mam auto ubezpieczone w warcie jestem właścicielem a moja zona współwłaścicielką i nie było mowy o jakimś dopisaniu po miesiącu :D
SpearHead
 
Posty: 93
Dołączył(a): poniedziałek 12 stycznia 2009, 21:41


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości