Pytanie ws. badani lekarskich !

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Pytanie ws. badani lekarskich !

Postprzez TomasSM » czwartek 16 sierpnia 2012, 16:51

Zrobiłem dzisiaj badanie i nie wiem o co B , ale wydaje mi sie ze bede miał prawko na czas okreslony a mianowicie.

Na kartce ktorą dostałem jest tak

1. brak/istnieje( istnieje jest skreslone) przeciwskazan zdrowotnych do kierowania pojazdami silnikowymi do ktorych wymagane jest posiadanie prawa jazdy kategori i A zaznaczone
2. Ograniczenie w korzystaniu z uprawnien do kierowania pojazdem ze wzgl. na stan zdrowia ( i mam wpisa 0,06 lub 0/06 tak to wyglada )
Data ponownego lub kontrolnego badania lekarskiego napisane 4 luty/ lub lata :D szczerze nie wiem !!!

I tu mi chodzi czy tu moze byc wpisane 4 luty czy mam robic kontrolne badania "za 4 lata"

nosze okulary -1.7 na jedno i drugie oko od ponad 5 lat , a duzo jest przypadkow z wiekszymi wadami i tylko nakaz jazdy w okularach i bezterminowe
TomasSM
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 sierpnia 2012, 16:50

Re: Pytanie ws. badani lekarskich !

Postprzez Moto » piątek 17 sierpnia 2012, 10:28

Pewny nie jestem, raczej wydaje mi się że chodzi o kontrolę tylko wzroku. Mój kolega stracił oko, ma teraz sztuczne i prawa jazdy mu nie cofnęli...
Moto
 
Posty: 7
Dołączył(a): piątek 17 sierpnia 2012, 10:23
Lokalizacja: Rymanów Zdrój

Re: Pytanie ws. badani lekarskich !

Postprzez TomasSM » sobota 18 sierpnia 2012, 23:22

Znalazłem na gogle taki sam wniosek , powpisywałem to samo co u mnie na kartce , i chce wiedziec jak to wyglada bo zdania są podzielone jak sie pytam na forach wiec dam takie cos i chce wiedzie czy to bedzie terminowe czy w punkcie 2 oznacza tylko ze za 4 lata tylko mam przyjsc na kontrole i to ze bede miał BEZTERMINOWE gdyz w 1 punkcie skresilone jest ISTNIENIE !

1. brak/istnienie( istnienie skreslone)**) przeciwwskazań zdrowotnych do kierowania pojazdami silnikowymi, do których wymaga-
ne jest posiadanie prawa jazdy kategorii:

A zaznaczone !


A, A1, B, B1, T, B+E***)

C, C1, D, D1, C+E, D+E, C1+E, D1+E oraz pozwolenia do kierowania tramwajem***);

2. ograniczenie w korzystaniu z uprawnień do kierowania pojazdami ze względu na stan zdrowia****)

( WPISANY KOD 01.06)
..........................................................................................................................................................................

Data ponownego lub kontrolnego badania lekarskiego : ( WPISANE 4 lata )

Objaśnienia:

*) Wpisać odpowiednią kwalifikację prawną przeprowadzanego badania lekarskiego.

**) Niepotrzebne skreślić.

***) Zaznaczyć właściwy kwadrat literką "X", a w przypadku braku badania wpisać "NB".

****) Wpisać właściwe kody i subkody ograniczeń w korzystaniu z uprawnień do kierowania pojazdami ze względu na stan zdrowia określone w części II, pkt 3.5, ppkt 1-4, 25 i 31 załącznika nr 1 do rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 14 grudnia 2001 r. w sprawie wzorów dokumentów stwierdzających uprawnienia do kierowania pojazdami (Dz. U. Nr 150, poz. 1679). Kody należy oddzielać znakiem "/".
TomasSM
 
Posty: 2
Dołączył(a): czwartek 16 sierpnia 2012, 16:50


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 90 gości