Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » sobota 21 października 2017, 23:04

PraktykRuchu napisał(a):ella wróciła do moderowania forum, więc pyskowanie i używanie wyzwisk znów jest zarezerwowane wyłącznie dla szerszona :mrgreen:
Mylisz się :)
Dla pupilka zarezerwowane jest łamanie regulaminu a nie tylko pyskowanie ...itd :lol: :lol: :lol:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » sobota 21 października 2017, 23:43

oskbelfer napisał(a):Fajna bajczka. Wywalcz dotację dla siebie i zrób sobie prawko na autobus. Wcześniej potrzeba zrobić psychotesty. Po takim badaniu - poznasz swoją psychikę

Po pierwsze- Rozumiem, że był (jak pisałeś) piątek wieczór i że za kołnierz raczej nie wylewałeś. Ale po przyjściu do domu w takim stanie należałoby iść bezpośrednio spać a nie pozbawionym tymczasowo trzeźwej samoświadomości na poważnym forum bredzić po omacku.
Wcześniej trzeba zrobić psychotesty

Ja może zrobię. Ale Tobie bym radził jednak nie robić.... Możesz zostać ubezwłasnowolniony! I potem nawet aby przedłużyć umowę na internet będziesz musiał dostać pozwolenie od mamy/taty.
Po takim badaniu - poznasz swoją psychikę

Ok. Ale Ty lepiej jak już wspomniałem NIE RÓB! Aby sobie samemu wstydu, a innym śmiechu zaoszczędzić.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » niedziela 22 października 2017, 01:43

Blacksmith napisał(a):...że był (jak pisałeś) piątek wieczór i że za kołnierz raczej nie wylewałeś...


pamiętaj, że Ty nie jesteś wolny od nałogu, przecież nie potrafiłeś przejść chyba 5m bez fajki. więc nie przyganiaj innym, tego co jest mocno wątpliwe.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez oskbelfer » poniedziałek 23 października 2017, 19:14

Blacksmith napisał(a):Po pierwsze- Rozumiem, że był (jak pisałeś) piątek wieczór i że za kołnierz raczej nie wylewałeś.


Dla Ciebie piątek - oznacza picie alkoholu ? Ja nie mam skojarzeń typu piątek - picie, sobota - kac itd...

No ale cóż - widać że nie tylko psy Pawłowa, mają odruchy :lol:


Ale po przyjściu do domu w takim stanie należałoby iść bezpośrednio spać a nie pozbawionym tymczasowo trzeźwej samoświadomości na poważnym forum bredzić po omacku.


To forum było poważne kiedyś..., gdy jeszcze Ciebie na nim nie było. :spoko:

Traktujemy Cię tu z przymrużeniem oka, gdyż inaczej zostałbyś sam, ponieważ poważni ludzie przestaliby tutaj pisać :lol:

Ja może zrobię. Ale Tobie bym radził jednak nie robić.... Możesz zostać ubezwłasnowolniony! I potem nawet aby przedłużyć umowę na internet będziesz musiał dostać pozwolenie od mamy/taty.


Proponowałbym, abyś poskromił swój czerstwy i drętwy język gamoniu - z tej prostej przyczyny, że nie rusza się tutaj osób trzecich.

Gdybyś posiadał odrobinę empatii, kultury osobistej, ogłady oraz inteligencji emocjonalnej to zadałbyś sobie pytanie, czy masz w ogóle prawo pisać i wysyłać kogoś do mamy czy taty.

Pewnie mógłbym ze względu na wiek być Twoim ojcem, ale jak czytam Twoje wypociny - to zaczynam rozumieć zwolenników aborcji i tabletki dzień po...


Ok. Ale Ty lepiej jak już wspomniałem NIE RÓB! Aby sobie samemu wstydu, a innym śmiechu zaoszczędzić.


Naprawdę błyskotliwa puenta, godna nagrody Pulitzera dla wybitnego dziennikarza.
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » poniedziałek 23 października 2017, 21:19

I po co ta jałowa dyskusja?
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez oskbelfer » czwartek 26 października 2017, 15:20

Zawsze można usunąć do kosza ?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » piątek 27 października 2017, 00:17

ella napisał(a):I po co ta jałowa dyskusja?

Jałowej dyskusji by nie było gdyby szanowna pani moderator (albo inni bo chyba jest was trzech?) reagowałaby na obraźliwe wpisy. Gdy reakcji nie ma to myślę, że mam prawo się bronić. Nie będę już miażdżył dalej tekstem przedostatniego wpisu tego jegomościa bo zapewne skończyłoby się gorzej dla mnie niż dla niego..... Jak historia tego forum pokazuje zresztą.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2050
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » piątek 27 października 2017, 09:58

Blacksmith napisał(a):...Nie będę już miażdżył dalej tekstem...


lub "nie wyrwę tych drzwi"?
https://www.youtube.com/watch?v=LxlzXX3UMdI
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 30 października 2017, 11:55

Jakby moderatorom zależało na jakości forum, to juz dawno by wyrzucili niektórych userow. Widocznie im na tym nie zależy, albo zależy żeby ktoś robił szum. :shock:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » piątek 24 listopada 2017, 22:59

viewtopic.php?f=3&t=40449

Utworzyłem temat ^^.

Czy administracja/moderacja mogłaby wyselekcjonować z TEGO wątku posty, które wpisują się w charakter założonego tematu?
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » poniedziałek 08 stycznia 2018, 09:43

Ja tu publicznie chcę przeprosić usera CYRYL, za swoją trochę za agresywną pisaninę.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 15 stycznia 2018, 12:35

Proponuje usunąć wątki typu "wypowiedź roku xxxx". Nie służą one merytorycznej dyskusji i poszerzaniu wiedzy, a najczęściej jedynie tylko po to żeby wysmiac kogoś.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3457
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » poniedziałek 15 stycznia 2018, 19:08

A dlaczego. Jest wiele super tekstów. Nie chcesz być "bohaterem" ww wątków ? Prosta sprawa-naucz się w końcu przepisów.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » piątek 02 lutego 2018, 18:52

chciałem zapytać o taką rzecz:
jest temat "Sytuacje z kamer samochodowych" i tam ostatnio wywiązała się dyskusja będąca wynikiem analizy fragmentu, odnośnie konkretnego zdarzenia, wypadku z udziałem pojazdu holowanego.
z jakiś względów, dla mnie niezrozumiałych, ta dyskusja trafiła do kosza.
dlaczego?

wydaje mi się, że publikowanie sytuacji z tych kamer ma czemuś służyć, tak przynajmniej mnie przekonywano w dyskusji jakiś czas temu.
jednak jeżeli jedną z nich (tych sytuacji) zaczęliśmy rozpatrywać (odpowiedzialność materialna wg ubezpieczyciela), zostało to usunięte.
więc teraz mamy sam filmik i dyskusję w "koszu" (wątki niepotrzebne lub wygasłe, czyli po prostu śmieci).
mamy film bez analizy i analizę bez zdarzenia, więc po co?

w trakcie tej dyskusji wyszło, że dla części naszych kolegów, z czyjego ubezpieczenia zostanie pokryta szkoda, było nowością.

czy na prawdę to było niepotrzebne, bo na pewno nie wygasłe, czy też jest po prostu śmieciem, niepotrzebnym?
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 02 lutego 2018, 19:52

Zrobić nowy wątek z odniesieniem.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości