Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » poniedziałek 14 sierpnia 2017, 10:27

dylek napisał(a):blokuję miejsce ?

A nie? Wiesz ilu chętnych jest? Elżbieta co? W ciąży? Tez nie ma jej na forum od kilku miesięcy. Bidny @klebek nie daje rady sam.. Już hurtem wywala posty i tematy do kosza.. :lol: :lol:
gumik napisał(a):czasową kadencję?

Chyba żartujesz, to w czasie twojej kadencji by na drogach jeździło się w/g twoich zasad, a potem zmiana czyli np. w/g henkowych ?? Bo tak by to wyglądało - moja racja, bo mam uprawnienia i żaden post obcy nie przejdzie.. :spoko:
Już teraz mamy takich co tylko ich jest dobre, a spojrzenie innych nie. Popatrz na cyklistów - DDR, jezdnia, chodnik - nie ma róznicy, jadymy! !
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » poniedziałek 14 sierpnia 2017, 12:14

eragon napisał(a):Chyba żartujesz, to w czasie twojej kadencji by na drogach jeździło się w/g twoich zasad, a potem zmiana czyli np. w/g henkowych ?? Bo tak by to wyglądało - moja racja, bo mam uprawnienia i żaden post obcy nie przejdzie.. :spoko:

Nic nienormalnego. Od lat tak jest w rzeczywistym świecie jak się zmieniają rządy. ;-)
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » poniedziałek 14 sierpnia 2017, 12:35

Wyrzucam niektóre, bo jest tak zwyczajnie szybciej. Jeśli jest kilka postów to wyrzucam do kosza.

Eragonie, nie martw się, daję radę. Jak nie moderuję to jest źle, jak moderuję też źle. Nie dogodzisz :wink:

Nie widzę obecnie potrzeby zmiany/dobierania dodatkowych moderatorów.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » poniedziałek 14 sierpnia 2017, 19:12

OK, wszystko jasne, teraz już w pełni widzę, że to sprawa osobista. Nie w smak Tobie moje poglądy i chcesz mnie koniecznie uciszyć. Widać to wyraźnie i nie pisz, że jest inaczej. Nie wiem czy środowisko WORD macza tu palce i nie pilnuje swoich interesów. Jest to możliwe bo pewnego razu przyszła skarga od WORD'u na mój ówczesny podpis i Ela dała ostrzeżenie.... Bo WORD'dzik tak sobie zażyczył.
Ty tutaj jesteś ciągle, ale wchodzą tu też nowe osoby i powinny zostać uświadomione, że mają do czynienia z (moim zdaniem) przestępczym procederem i nie mają co się przejmować porażkami na egzaminach. Co z tego, że się powtarzam, kupa osób tu się powtarza. No ale w kwestiach, które Tobie może akurat pasują. Ale nieważne.
Chyba czas pożegnać się z forum na czas Twojej kadencji. W sensie z tym tutaj publicznym. W wiadomościach prywatnych będę dalej uświadamiał zdające osoby jaka jest prawda.

Miałeś swoją szansę żeby zrobić coś jak zdawałeś prawo jazdy, nie zrobiłeś nic

Właśnie teraz mam swoją szansę i piszę do posłów, itd. Po jednym moim liście do jednego posła na drugi dzień w mediach pojawiły się informacje dotyczące potrzebnych zmian. A więc działam.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » poniedziałek 14 sierpnia 2017, 22:22

Blacksmith napisał(a):OK, wszystko jasne, teraz już w pełni widzę, że to sprawa osobista. Nie w smak Tobie moje poglądy i chcesz mnie koniecznie uciszyć. Widać to wyraźnie i nie pisz, że jest inaczej. Nie wiem czy środowisko WORD macza tu palce i nie pilnuje swoich interesów.

Co za bzdura. Mam gdzieś to czy myślisz tak czy inaczej, jeśli mam być szczery, ale jestem zmęczony tym, że w każdym temacie piszesz dokładnie to samo, nie oferując żadnej pomocy. W większości ludzie potrzebują instrukcji co robić dalej, a nie postów o tym, że zostali oszukani i to wina WORD bo to "złodzieje". Jeśli ktoś wymusza pierwszeństwo i łamie podstawowe zasady ruchu drogowego to według mnie nie powinien mieć prawka.

Blacksmith napisał(a): Ty tutaj jesteś ciągle, ale wchodzą tu też nowe osoby i powinny zostać uświadomione, że mają do czynienia z (moim zdaniem) przestępczym procederem i nie mają co się przejmować porażkami na egzaminach.

Przestępczym procederem? Nie rozśmieszaj mnie. Zanim zacząłem pracować w środowisku związanym z szkoleniem kierowców to też zdawałem prawo jazdy. Teorię oblałem, z własnej winy, bo nie przygotowałem się dostatecznie i z tego co czytam robi tak wiele osób. Co do praktyki to są przepisy to regulujące, więc nie wiem jaki to według Ciebie złodziejski proceder. Zdałem praktykę za 1 razem, a w tamtym czasie daleko mi było do wyśmienitego kierowcy. Większość ludzi która oblewa oblewa nie dlatego, że ktokolwiek próbuje ich oszukać, tylko dlatego, że zwyczajnie nie potrafi jeździć. Wiesz dlaczego ludzie mówią, że egzaminatorzy są tacy źli? Dlatego, że łatwiej jest zrzucić winę na kogoś innego niż przyznać się do tego, że się gdzieś zawiniło.
Jeśli ktoś ma, tak jak Ty podobno miałeś historie, że egzaminator nie zachowywał się w porządku - można się odwołać.

Blacksmith napisał(a): Chyba czas pożegnać się z forum na czas Twojej kadencji. W sensie z tym tutaj publicznym. W wiadomościach prywatnych będę dalej uświadamiał zdające osoby jaka jest prawda.

To Twój wybór. Więcej się nie będę odnosił do Twoich komentarzy.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » wtorek 15 sierpnia 2017, 11:23

dylek napisał(a):ja komuś blokuję miejsce ?

Nie, no sorry.. Masz rację, moderatorów na forum jak mrówków.. :lol:
memberlist.php?mode=leaders
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » piątek 18 sierpnia 2017, 08:58

A nie? Wiesz ilu chętnych jest? Elżbieta co? W ciąży? Tez nie ma jej na forum od kilku miesięcy

To, że nie pisze nie znaczy ze mnie tu nie ma :D
Uważasz że w ciąży nie można zaglądać na forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » piątek 18 sierpnia 2017, 14:10

Jeśli kobieta w ciąży pracuje przy komputerze, to prawo pracy zabrania jej pracować dłużej niż 4h dziennie.
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » piątek 18 sierpnia 2017, 15:07

Na forum nie trzeba siedzieć 4 godzin :)
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » niedziela 20 sierpnia 2017, 21:15

Prośba do moderacji. Zróbcie coś z tym czasem zalogowania :!: :!: :mad3: :mad2: :evil: Kurcze bela pisałem do jednego użytkownika tekst na pw dobre pół godziny.... chcę wysłać.... "zaloguj się ponownie".... tekst nie wysłany i tekstu nie ma :wall: Pół godziny wieczornego wolnego czasu poszło w pi**u :x czy system kurde nie wykrywa, że ja jestem w trakcie pisania? Do poprawki!
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez PraktykRuchu » niedziela 20 sierpnia 2017, 23:36

Trzeba było wcisnąć parę razy wstecz. Powinien się zachować.
PraktykRuchu
 
Posty: 633
Dołączył(a): niedziela 11 grudnia 2016, 22:36

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » wtorek 22 sierpnia 2017, 00:54

Tak w ramach ciekawostki, bo nie wiem o co chodzi. Przed chwilą się loguje i informacja: "Zostałeś na zawsze wyrzucony z tego forum. Powód pkt. regulaminu nr. 19". Mówię... no super, albo WORD zażądał zablokowania mnie, albo szerszon nagle został nowym moderatorem. Ale patrzę na ten punkt nr. 19-"Każdy uczestnik forum może używać tylko jednego konta". Pewnie znalazł się ktoś co źle napisał o egzaminach i system automatycznie wykrył, że to ja stworzyłem inne konto :lol: :lol: Nie, to nie ja. uwierzcie, że nie tylko ja mam takie poglądy. Później wchodzę i już normalnie. Dziękuje za odblokowanie mnie :thumb2:
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » wtorek 22 sierpnia 2017, 07:29

Nie byłeś ani przez chwilę zablokowany :wink: Może to błąd systemu, poza tym pierwszy raz widzę taki komunikat.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez eragon » czwartek 07 września 2017, 12:06

Czy admin moze umieścic w banerze na stronie głównej odnośnik do regulaminu forum?? Np. obok FAQ?
Pozdrowienia z prawego fotela L-ki..
Obrazek
Avatar użytkownika
eragon
 
Posty: 884
Dołączył(a): niedziela 31 sierpnia 2014, 12:50

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Henq » wtorek 12 września 2017, 22:16

Nadal ciekawi mnie za co @szymon1977 wyleciał z tego forum bezpowrotnie? bo widzę, że każdy ćwierćinteligent posiadający klawiaturę może tutaj założyć konto i obrażać innych użytkowników bez końca :eek2:
"głupol"
"tępa strzało"
"istnieją tacy idioci jak..."
"Trzeba być kompletnym debilem"
:eek2:
czy naprawdę obecnie poziom forum jest tak niski :eek2: przecież to są cytaty tylko z jednego dnia :wow: a moderatorzy nie reagują :eek2:
Im lepszy samochód terenowy - tym traktor musi dalej jechać.
Henq
 
Posty: 3999
Dołączył(a): środa 21 listopada 2012, 12:51

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości