Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » sobota 16 marca 2013, 16:59

8.Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na stronach forum:

c.prywatnych spraw oraz uwag pod adresem konkretnych uczestników forum (w tym również tzw. ataki personalne w dyskusji) - do tego wszystkiego służą prywatne wiadomości,


Przesadziłeś z tymi prywatnymi uwagami. Bardzo cenię twoje uczestnictwo na forum ale nadmiar "kąśliwych docinków" i mnie zaczął wkurzać. A ostrzeżenia jakoś nie przynosiły poprawy.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 16 marca 2013, 17:40

Poproszę o dowody.Najlepiej na pm.
Albo się ubawie, albo wyciągnę wnioski.
Uważam "urlop" za przegięcie-są lepsi :D
Już strach coś napisać.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » niedziela 17 marca 2013, 13:14

Zajrzyj sobie do swoich ostrzeżeń ( jest ich trochę ) tam masz wypisane za co. Dodatkowo możesz odszukać swoje posty w KOSZU. Ja ci nic udowadniać zwłaszcza na PW nie będę. A jak się czujesz pokrzywdzony to możesz zawsze odwołać się wyżej.

....są lepsi

Są lepsi i ci też chodzą na urlopy.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » niedziela 17 marca 2013, 23:37

Przynajmniej do połowy ostrzeżeń mam zastrzeżenia :D
Nawet chyba była dyskusja.
A do latania "wyżej" mam wrodzoną niechęć- jak pisałem -to nie moja bajka.Nawet bym sie wygłupił.
Nie jest to sprawa życia ani śmierci tylko w sumie duperela.
Na głowę nie upadłem.Bawimy sie dalej. :spoko:
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » wtorek 19 marca 2013, 02:34

szerszon napisał(a):Przynajmniej do połowy ostrzeżeń mam zastrzeżenia.
...
Bawimy sie dalej.
Czyżbyś zapowiadał dalsze nieprzestrzeganie Regulaminu Forum PrawoJazdy (link dla przypomnienia)?
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » wtorek 19 marca 2013, 07:36

Nie jesteś godzien aby Ciebie potraktować punktem 8c, a twoją bytność sankcjonuje mało precyzyjny punkt 27.
Nara rycerzu :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » wtorek 19 marca 2013, 08:30

Przypominam, że to nie Twoja rola oceniać moje posty pod kątem zgodności z Regulaminem forum jak i powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Jeżeli masz co do tego wątpliwości użyj czerwonego wykrzyknika, który znajduje się w prawym dolnym rogu każdej mojej wypowiedzi. Moderatorzy chętnie i rzetelnie się tym zajmą i za faktycznie łamanie Regulaminu zostanę we właściwy sposób ukarany. Bądź ostrożny, Twoją bytność na Forum sankcjonuje ten sam Regulamin co moją.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » wtorek 19 marca 2013, 10:49

Niestety nieprecyzyjny pkt 27 regulaminu nie pozwala zakończyć twoich śmiałych "interpretacji" :D
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » środa 20 marca 2013, 22:53

Problemem każdego forum jest sytuacja, w której pojawia się ktoś o takiej typowo polsko-pegeerowskiej mentalności, że "co mnie tam przepisy". A przecież celem istnienia regulaminów forów nie jest zaspokajanie chorej żądzy władzy (bycie moderatorem to średnio satysfakcjonująca fucha ;-) ) ani wyciąganie kasy (nie da się wystawiać mandatów za łamanie netykiety. :D). Chodzi tylko o to, by osoby, które nie wyniosły być może z domów pewnych ogólnych wzorców zachowań (kultura osobista przekładająca się na netykietę) wiedziały, jak powinny się zachowywać, by nie przeszkadzać w dyskusji.

Jesteśmy tutaj wszyscy zgromadzeni w pewnym dość konkretnym celu - chcemy czasem twórczo, czasem konstruktywnie, a czasem dla spokoju ducha wymieniać się pewnymi spostrzeżeniami, przemyśleniami, wiedzą. Bardzo fajnie jest, gdy się to udaje. Szkoda, że niektórzy tego nie rozumieją i próbują zahamować rozwój tej społeczności.

Trzymam kciuki za moderatorów i administratorów. Może trochę zbyt pochopnie się kiedyś wyraziłem o ich pracy, ale miałem może za wąski ogląd sytuacji, bo jednak odwalają ciężką i niewdzięczną robotę i dlatego to forum jednak jakoś działa. Oczywiście to nie jest tak, że uważam wszelkie moje narzekania za bezpodstawne... Ale może moderatorzy powinni sobie po prostu wziąć kogoś dodatkowego do pomocy? Nie jest chyba łatwo ogarnąć bałagan, który w niektórych miejscach rośnie wręcz lawinowo. Tutaj kluczem jest szybkie reagowanie, póki jest mało sprzątania.
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » środa 20 marca 2013, 23:11

Tak, czy siak będzie trzeba kogoś znaleźć.
Całe to 'moderatorzy' to na dzień dzisiejszy przecież w sumie tylko ella i ja. Z czego ja się poddaję i z końcem miesiąca odpuszczam.
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » środa 20 marca 2013, 23:25

Zgłaszam się na ochotnika. Obiecuję Regulamin stosować bez przymykania oka :-)
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » środa 20 marca 2013, 23:30

Mam nadzieję, że to akurat nam nie grozi :D
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » środa 20 marca 2013, 23:34

Szymon, dziękuję za dobre chęci ale chyba to nie jest najlepszy pomysł. Oj to by się tu działo..... :wow:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » czwartek 21 marca 2013, 00:06

Oj działo by się, działo! Straszny byłby odsiew.

Czy można prosić o przeniesienie z wątku Pierwszeństwo pojazdu szynowego przy skręcie w lewo dyskusji nt. konwencja wiedeńska obowiązuję czy nie do właściwego wątku Konwencja Wiedeńska- czy obowiązuje.
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez silvox » czwartek 21 marca 2013, 11:39

lith napisał(a): ja się poddaję i z końcem miesiąca odpuszczam.

No chyba żartujesz ??
Ale skoro tak musi być, to mozna kilku ludzi zaproponować aby admin wybrał kogoś do współpracy..
Jeśli są chętni - tym lepiej .. Chyba wiedzą co robią .. Tym bardziej Szymek ..
A propos - czy my się nie znamy już ??
Zonaimad napisał(a):odwalają ciężką i niewdzięczną robotę

Oj, niewdzięczną.. Wiem coś o tym - dopóki masz do czynienia z rozumnym userem, co zrozumie uwagi pod jego adresem to pół biedy, ale z pieniaczami czasem nie idzie sobie poradzić..
ella napisał(a): chyba to nie jest najlepszy pomysł.

A czemu ?? Całkiem inaczej patrzy się na forum z pozycji moderatora.. Moze warto aby Szymek spróbował..

Edit:
Werona - moderator..
Rejestracja: czw gru 04, 2008 15:36
Ostatnia wizyta: wt mar 24, 2009 15:21
Liczba postów: 9

A któż to ???

A kolega scorpio44 też odpuścił ??
Rejestracja: pt lip 05, 2002 10:54
Ostatnia wizyta: ndz wrz 16, 2012 23:43
silvox
 
Posty: 350
Dołączył(a): poniedziałek 03 września 2012, 19:15

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości