Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez MEL » piątek 28 grudnia 2012, 19:48

Czy istnieje taka możliwość wygenerowania specjalnego oddzielnego tematu np. w podforum EGZAMIN, zatytułowanego: Pojedyncze pytania, w którym to użytkownicy "sezonowi" zadawaliby nurtujące ich pytania i uzyskiwaliby odpowiedzi zaraz pod ich wypocinami? Zakładanie co rusz nowych tematów z banalnymi pytaniami irytuje oko i wprowadza ogólny chaos. :wink:
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » środa 02 stycznia 2013, 01:52

BOReK napisał(a):Ciekawe, że dopiero teraz powstaje dziwna nagonka na moderację, podczas gdy kompletne offtopy działają od wielu miesięcy i nikomu to jak dotąd specjalnie nie przeszkadza.

Normalne. Jest ich coraz więcej, moderatorzy robią coraz mniej, rozmawianie na forum staje się więc nieznośne i ludzie zaczynają się publicznie skarżyć. Ja raporty wysyłam w miarę regularnie od dawna.
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 02 marca 2013, 00:52

No ,drodzy modowie...
Tolerujemy taką wieś ?
Zonaimad napisał(a):Gdyby układała je pani z warzywniaka, wtedy można by je czytać w proponowany przez ciebie sposób. Ale jednak przy czytaniu ustaw obowiązują pewne zasady, do których przestrzegania zachęcam.

czy tez mam napisać odpowiednim poziomem do tego żenującego posta ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » sobota 02 marca 2013, 01:52

Nie rozumiem twojego oburzenia. Wszak moja wypowiedź nie odnosiła się do twojej osoby, a jest bezpośrednią odpowiedzią na twoje pytanie:
szerszon napisał(a):Logikę prawniczą proponuje zostawić w spokoju, jako i tak jest to wiedza tajemna dla Ciebie.
A kto układał PoRD- pani z warzywniaka ?

Skoro więc argument o "pani z warzywniaka" (który sam podniosłeś, a do którego ja się ustosunkowałem) uważasz za żenadę to cieszy mnie, że w ten sposób pod moim wpływem niejako składasz samokrytykę. Co do meritum oczywiście. Tylko ciekawe, skąd to zbulwersowanie, skoro nie skierowałem wobec ciebie żadnej inwektywy.

Natomiast, skoro już jesteśmy przy tej dyskusji, bardzo nie podoba mi się używanie przez ciebie określeń w stylu "wieś" czy "pani z warzywniaka" w sposób mający mnie obrazić, a sugerujący ostatecznie przynależność tych osób (mieszkańców wsi i kobiet pracujących jako sprzedawczynie) do jakiejś niższej kategorii ludzi, z którą identyfikacja miałaby stanowić dyskredytację. Bardzo mi się to nie podoba - zwłaszcza, że zawsze powtarzam: "żadna praca nie hańbi".
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 02 marca 2013, 02:15

Widzisz różnicę Ciebie i ciebie ? Wyjątkowy brak wychowania.
Czy "pani z warzywniaka" było adresowane do Ciebie ?

Jesteś wyjątkowym przykładem trolla , który musi zaistnieć-nieważne czy ma coś do powiedzenia, czy też nie ma.
A że nie potrafisz dyskutować i z powodu braku argumentów pozostają Ci skargi nie zamierzam ciągnąć dalej tej dysputy.
Jeszcze pamiętam czasy, jakie mianem określani byli ludzie z tak kiepskim "kręgosłupem".
Z różnymi userami sie spieram i to nawet ostro- ale wszyscy trzymają jednak pewien poziom.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » sobota 02 marca 2013, 02:41

szerszon napisał(a):Widzisz różnicę Ciebie i ciebie ? Wyjątkowy brak wychowania.

Internetowa norma językowa jest w dużej mierze oparta na komunikacji "mówionej" i mała litera w zaimkach dzierżawczych nie jest tu już postrzegana jako błąd językowy - a co za tym idzie, jako brak szacunku.
szerszon napisał(a):A że nie potrafisz dyskutować i z powodu braku argumentów pozostają Ci skargi nie zamierzam ciągnąć dalej tej dysputy.

Może przestań obrażać ludzi i obrzucać ich wyzwiskami, to zmniejszy się liczba skarg na twój temat? Nie wziąłeś tego dotychczas pod uwagę? Gwarantuję ci, że tylko wówczas szybko przekonasz się czy korelacja pomiędzy ilością moich argumentów a liczbą raportów na twój temat faktycznie istnieje. ;-) I wszyscy będą zadowoleni.
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 02 marca 2013, 08:06

Zonaimad napisał(a):1.Internetowa norma językowa jest w dużej mierze oparta na komunikacji "mówionej" i mała litera w zaimkach dzierżawczych nie jest tu już postrzegana jako błąd językowy - a co za tym idzie, jako brak szacunku.

2.Może przestań obrażać ludzi i obrzucać ich wyzwiskami, to zmniejszy się liczba skarg na twój temat? Nie wziąłeś tego dotychczas pod uwagę? Gwarantuję ci, że tylko wówczas szybko przekonasz się czy korelacja pomiędzy ilością moich argumentów a liczbą raportów na twój temat faktycznie istnieje. ;-) I wszyscy będą zadowoleni.

1. Wyjątkowy ( a raczej już niestety coraz bardziej powszechny) brak wiedzy.
Internetowa forma pozwala opuścić kanon Pan/Pani i zwracać się do innego użytkownika per Ty, co dalej jednak zobowiązuje do trzymania pewnego poziomu...w chwili obecnej raczej nieosiągalnego dla Ciebie.
2. Oprócz braku wychowania widzę jeszcze ciągotki do bezczelnych kłamstewek.
Na takie zarzuty przydałyby się jakiekolwiek dowodu, gdzie napisałem komuś, ze jest k...., ch... i inne bezpośrednie inwektywy.
Jeśli informacja dla kogoś,ze się z nim nie zgadzam lub pisze głupoty jest obrażaniem , to ja już nie wiem, czego teraz w tych szkołach uczą.
Ocenienie wiedzy ucznia przez nauczyciela za pomocą pały w takiej konwencji również jest obrażaniem ?
Faktycznie mamy inne standardy...
Liczba donosów ( raporty, jaka niewinna nazwa) jest raczej związana z brakiem podstawowej wiedzy w tematach jakie sie tutaj porusza.
Będziesz pisał z sensem-nikt Ci nie zarzuci nieprawdy. Ciężko to wychwycić ?
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » sobota 02 marca 2013, 12:07

Może nie znam całego kontekstu, ale tutaj nie mam pojęcia za co szerszon naskoczyłeś na zonaimada. A czepianie się Cię/ciebie w internecie to już w ogóle kosmos. Ja sie staram pisać z wielkiej, ale myślę, ze jednak jestem w mniejszości
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » sobota 02 marca 2013, 14:01

szerszon napisał(a):Będziesz pisał z sensem-nikt Ci nie zarzuci nieprawdy. Ciężko to wychwycić ?

Zarzucaj rzekomą "nieprawdę" w kulturalny sposób, to nikt nie będzie się skarżył na twoje posty.

PS. Wyzwiska to nie tylko słowa na "k" i na "ch". ;-) Kulturalni ludzie o tym wiedzą.
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 02 marca 2013, 16:40

Zonaimad napisał(a):
PS. Wyzwiska to nie tylko słowa na "k" i na "ch". ;-) Kulturalni ludzie o tym wiedzą.
Może kiedyś sie załapiesz.
Proszę o dowody. Po główce nie zamierzam głaskać, aby "ten" PoRD się nie utrwalił.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Zonaimad » niedziela 03 marca 2013, 00:43

PoRD "utrwalił" Sejm RP. ;-)
Zonaimad
 
Posty: 964
Dołączył(a): czwartek 04 czerwca 2009, 18:48

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » niedziela 03 marca 2013, 20:17

Apeluję do Koleżanek i Kolegów o posty możliwie merytoryczne, co najwyżej z delikatną nutką ciętej, ale jednorazowej riposty. Riposta niewątpliwie nadaje pewien smak dyskusji, ale w nadmiarze jest niestrawna. Bierzcie przykład z Koleżanki ella i z mojej skromnej osoby: od czasu do czasu po odrobinie arszeniku do zupy, ale generalnie szacunek, tolerancja i zrozumienie.
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szymon1977 » wtorek 12 marca 2013, 10:40

Proponują podpiąć wątek "śmieszne fotki motoryzacyjne :)". Za każdym razem jak coś śmiesznego znajdę muszę tego wątku szukać. Tytuł bym tylko troszkę zmienił "Dowcipy i śmieszne fotki motoryzacyjne :)"
"Proszę podchodzić do wypowiedzi usera szymon1977 z dużą dozą wątpliwości i nieufności." - user Szerszon.
Avatar użytkownika
szymon1977
 
Posty: 6572
Dołączył(a): sobota 18 czerwca 2011, 22:06

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez oskbelfer » piątek 15 marca 2013, 01:03

Drezyna napisał(a):Apeluję do Koleżanek i Kolegów o posty możliwie merytoryczne, co najwyżej z delikatną nutką ciętej, ale jednorazowej riposty. Riposta niewątpliwie nadaje pewien smak dyskusji, ale w nadmiarze jest niestrawna. Bierzcie przykład z Koleżanki ella i z mojej skromnej osoby: od czasu do czasu po odrobinie arszeniku do zupy, ale generalnie szacunek, tolerancja i zrozumienie.


Drezyna jak można pisać ripostę, kiedy Ty cały czas jajca sobie robisz - nawet teraz pisząc o skromności :)?
sorry taki mamy klimat....sorry - na autostradach nie ma skrzyżowań, am sorry
N'attendez pas le Jugement dernier. Il a lieu tous les jours.
Avatar użytkownika
oskbelfer
 
Posty: 3596
Dołączył(a): czwartek 18 września 2008, 19:17
Lokalizacja: Polska

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » piątek 15 marca 2013, 23:52

Bardzo chętnie zapoznam sie z argumentacją mojego tygodniowego urlopu.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 46 gości