Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez BOReK » środa 19 grudnia 2012, 11:10

Ciekawe, że dopiero teraz powstaje dziwna nagonka na moderację, podczas gdy kompletne offtopy działają od wielu miesięcy i nikomu to jak dotąd specjalnie nie przeszkadza. Czasem ktoś zauważy, że coś zbyt mocno odbiega od tematu i należałoby wrócić, reszta zwykle idzie za sugestią. Lith jak dotąd też zgrabnie wycina lub wydziela takie rzeczy i nie widzę merytorycznego powodu do przejścia "emeryturę".
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez mk61 » czwartek 20 grudnia 2012, 21:31

Dałoby radę przywrócić aktualności na stronę główną? Zawsze sobie poczytywałem tematy a teraz te jedno kliknięcie więcej jest jakoś ciężkie do wykonania. :)
Pozdrawiam. Marcin.
All Rights Reserved. Ÿ
Nobody is perfect. I am nobody.
rusel napisał(a):realne to jest skur-wy-syństwo żeby wymagać od kogoś więcej niż wymaga się od siebie.
Avatar użytkownika
mk61
 
Posty: 2850
Dołączył(a): środa 09 kwietnia 2008, 14:09
Lokalizacja: Gdziekolwiek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » środa 26 grudnia 2012, 21:00

Dlaczego kolega lith proszony o usunięcie OT najpierw twierdzi, że niczego nie usunie, potem sam pisze następujące kompletne bzdety cytuję:

"Tak, nagły atak biegunki, kot teleportował mu się na kolana. I dlatego nie mógł skorzystać z pasa rozbiegowego, tylko musiał się zatrzymać i czekać aż będzie mógł prosto na właściwy pas autostrady wjechać z prędkością 30 km/h... Bo przecież im wolniej na autostradę będzie wjeżdżał tym bezpieczniej jeździ. A pasy włączania są dla piratów drogowych"

a następnie zamyka ciekawy wątek, tylko dlatego, że wyczerpał mu się zapas absurdalnych pomysłów?
Może ktoś potrafi to racjonalnie uzasadnić?
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez BOReK » środa 26 grudnia 2012, 22:46

Zamyka banalny wątek, w którym pozostało zwyczajne przerzucanie się mięsem. Chcesz takie coś uprawiać to idź z kimś na priva, tam moderacja niczego nie wyłącza.
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » środa 26 grudnia 2012, 23:05

BOReK - wiem, że usiłujesz mi coś wmówić, zapewne dlatego, że podważyłem kilka twoich śmiałych tez z dziedziny fizyki. Wiocha, mięso i podobne inwektywy to nie moja domena. Zwracam jedynie uwagę na brak konsekwentnej moderacji, przy czym moderator jest sędzią we własnej sprawie. To obraża moje wyobrażenie o rzetelnej dyskusji. Co do moderacji mylisz się, czasem stara się wszystko wyłączyć w przypływie emocji.
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez 9imar9 » środa 26 grudnia 2012, 23:10

Widzę że co niektórzy chcieliby wolnosc słowa zniszczyć. ^^
Najlepiej wszystko pousuwac, niech zostanie kilka tematów, osobę podejrzana o OT banować.
Panowie chyba nie pojmują co to jest FORUM.
Avatar użytkownika
9imar9
 
Posty: 207
Dołączył(a): sobota 20 października 2012, 17:00
Lokalizacja: Krś.

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » środa 26 grudnia 2012, 23:22

W wątku od dobrych kilku postów nikt nic konstruktywnego nie napisał, nikt nowy się do dyskusji nie włączył. Drezyna znalazł sobie nową piaskownicę to trollowania, manipulowania cytatami i przerzucania co kto komu wmawia, że napisał. W ostatnim poście to już nawet luźnego związku z ruchem drogowym nie było.... dość śmiesznie jak na największego tropiciela off-topów na forum :>
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » czwartek 27 grudnia 2012, 12:13

lith - może prosta zasada: tam gdzie moderujesz sam się nie wypowiadasz. I błagam, zaprzestańmy prymitywnych argumentów, takich jak trollowanie, bo to inteligentnym ludziom nie przystoi.
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez BOReK » czwartek 27 grudnia 2012, 12:59

Czekałem kiedy dojdzie do takiej bezczelności. :lol:
Avatar użytkownika
BOReK
 
Posty: 3051
Dołączył(a): niedziela 25 lutego 2007, 13:02

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez lith » czwartek 27 grudnia 2012, 17:48

Drezyna napisał(a):lith - może prosta zasada: tam gdzie moderujesz sam się nie wypowiadasz.

dobrze się czujesz? o.O
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez ella » czwartek 27 grudnia 2012, 20:36

bo to inteligentnym ludziom nie przystoi.


Inteligentnym ludziom nie przystoi też rejestrowanie się na forum pod różnymi nickami. Prawda Jolanto.

19.Każdy uczestnik forum może używać tylko jednego konta


Złamanie tego punktu regulaminu powinno ciebie na zawsze wykluczyć z tego forum a dodać do tego twoje ostatnio pojawiające się coraz częściej prowokacyjne posty.....jaki to da wynik?

....ale chyba nie powinnam się tutaj wypowiadać bo moderuję ten dział....

lith napisał(a):dobrze się czujesz? o.O

chyba nie :shock:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez MEL » czwartek 27 grudnia 2012, 22:35

Może Drezyna nie jest pewny co do swojej tożsamości płciowej. W sumie Jolanta to też ładne imię :spoko:
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » czwartek 27 grudnia 2012, 22:51

Apel.
zostawcie Drezynę w spokoju.

Jego śmiałe pomysły zmuszają do wertowania PoRd w najbardziej , jak by się wydawało , oczywistych sprawach.
Ileż to ja przepisów przewałkowałem, aby móc sie z nim spierać nie na zasadzie, "a bo mi sie wydaje."
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez MEL » czwartek 27 grudnia 2012, 23:17

szerszon napisał(a):
Jego śmiałe pomysły zmuszają do wertowania PoRd w najbardziej , jak by się wydawało , oczywistych sprawach.



No filozof z niego niesamowity, trzeba mu przyznać. Ja bym go widział w Departamencie Transportu Drogowego, naprawdę. Może łon/łona coś pożytecznego wymyśli ? Marnuje się na forum.
I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką
MEL
 
Posty: 410
Dołączył(a): niedziela 28 października 2007, 17:31
Lokalizacja: Nibylandia

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Drezyna » piątek 28 grudnia 2012, 13:07

ella napisał(a): Inteligentnym ludziom nie przystoi...

Elżbieto, bo zapewne tak masz na imię. Nie wnikając w szczegóły w swoim życiu można stawać po stronie dobra lub zła, mądrości lub głupoty, prawdy lub fałszu, łagodności lub podłości, spolegliwości lub obłudy, roztropności lub lekceważenia, i takie tam inne drobiazgi.
To tylko forum internetowe, ale mimo wszystko życzę Ci właściwych wyborów zarówno tu jak i gdzie indziej. Nie warto zasłaniać się regulaminami, cokolwiek czynimy jest naszym wyborem. A wszystko to z całym szacunkiem dla Ciebie jako kobiety, kierowcy i kim tam w życiu jesteś.
P.S.
"gary" to w przenośni cylindry w silniku spalinowym.

lith napisał(a): dobrze się czujesz? o.O

Dziękuję, nie narzekam. Moderując wątki, w których sam bierzesz czynny udział, czy tego chcesz, czy nie, naruszasz zasadę bezstronności i obiektywizmu, tym samym wypaczając obraz dyskusji. Internet daje niezwykłą szansę egalitaryzmu we wszelakich działaniach, w tym w naszej skromnej rozmowie o przepisach drogowych. Czy warto z tego rezygnować?
Drezyna
 
Posty: 1139
Dołączył(a): wtorek 30 sierpnia 2011, 16:59

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości