Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 29 kwietnia 2017, 20:12

To oczywiste. Zmiana karty sim i jadziem. :D Aby on jeden.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez waw » sobota 29 kwietnia 2017, 21:30

Szerszon - wcale nie trzeba mieniać karty SIM i/lub dostawcy internetu żeby mieć inne IP.
waw
 
Posty: 1858
Dołączył(a): niedziela 05 lipca 2015, 13:59

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez szerszon » sobota 29 kwietnia 2017, 21:32

Też mam zmienne.
szerszon
 
Posty: 16316
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 15:03

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » niedziela 30 kwietnia 2017, 00:47

Wejdźcie na portal "L-Instruktor" gdzie udziela się też kilka osób z tego forum. Tam to dopiero się dzieje i niektórym słoma i inna stęchlizna z butów wyłazi. Moderacja tam chyba rzadko zagląda. Chociaż posty jednego użytkownika (ja ich nawet nie zgłaszam w przeciwieństwie do tego jaśniepana zgłaszającego wszystko) są już wyjątkowo sprawnie moderowane bo są na niego uczuleni. Zgadnijcie którego :>
W ogóle działania tego usera nie ograniczają się tylko do forum tego czy owego. Prawdopodobnie pisał także prywatnie do mojego znajomego w realu co kilkanaście lat spędził na tym forum (choć już od kilku lat się nie udziela) scorpio44. Żenada, po prostu żenada.
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » niedziela 30 kwietnia 2017, 04:51

Blacksmith napisał(a):Wejdźcie na portal "L-Instruktor"...
...do mojego znajomego w realu co kilkanaście lat spędził na tym forum (choć już od kilku lat się nie udziela) ...


w sprawie form wypowiedzi masz absolutną rację, jednak znowu wiarygodność tego co piszesz jest wątpliwa.

L-Instruktor powstał w 2012 roku, więc 5 lat temu.
kilkanaście w języku polskim to zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę w przedziale od 11 do 19
do tego dodamy kilka lat - od kiedy ów znajomy się nie udziela; kilka to zaimek oznaczający w sposób przybliżony liczbę większą niż 2 i mniejszą niż 10.
wychodzi więc nam liczba między 13 a 29.
więc to forum musiałoby powstać według tego co piszesz, między 1988, a 2004 rokiem.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Blacksmith » niedziela 30 kwietnia 2017, 08:23

I kolejny raz dałeś czadu :lol: Mi chodziło z tym użytownikiem o to forum tutaj prawojazdy.com
Avatar użytkownika
Blacksmith
 
Posty: 2051
Dołączył(a): środa 23 marca 2016, 15:54
Lokalizacja: Elbląg/München, w przyszłości Texas

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez Cyryl » niedziela 30 kwietnia 2017, 10:12

może masz rację, ale jeżeli piszesz o forum L-Instruktor i potem używasz przysłówka "tym" określając forum, to zrozumiałem że chodzi o forum, które jest tematem Twojej wypowiedzi.
mniej więcej tak jakbyśmy siedzieli w Volvo, a Ty mówisz: kupiłem parę lat temu Poloneza, tym aucie jest silnik benzynowy.
to ja rozumiem, że w Polonezie, ale oczywiście może być inaczej.

a wracając do tematu: nie mógłbyś spytać swojego znajomego czy rzeczywiście pisał, czy nie?
bo określenie "prawdopodobnie" jest nieco enigmatyczne.

w sumie nie wiadomo kto, nie wiadomo czy pisał, nie wiem (ale może to tylko ja jestem tak mało kumaty) o które forum chodzi, a poza tym - wszystko jasne.
Cyryl
 
Posty: 2495
Dołączył(a): niedziela 01 stycznia 2017, 19:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez LeszkoII » niedziela 30 kwietnia 2017, 14:21

Cyryl napisał(a):w sumie nie wiadomo kto, nie wiadomo czy pisał, nie wiem (ale może to tylko ja jestem tak mało kumaty) o które forum chodzi, a poza tym - wszystko jasne
Trochę można poczytać z archiwum internetu.
Avatar użytkownika
LeszkoII
 
Posty: 7756
Dołączył(a): niedziela 07 października 2012, 13:53

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » czwartek 04 maja 2017, 09:25

Proszę o usunięcie wypowiedzi użytkownika szerszon sugerującej bezpodstawnie, że jestem czyimś tam klonem oraz o udzielenie ostrzeżenia temu użytkownikowi w związku z łamaniem regulaminu poprzez pisanie rzeczy niezwiązanych z tematem, a w szczególności tzw. "prywaty".

viewtopic.php?f=3&t=35676&start=8205#p408193
Uwierz mi,że nie..."ba" :lol: :lol: :lol: Takie wodolejstwo i brak konkretów jest bardzo charakterystyczne. Tego nie da się podrobić. :lol:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » czwartek 04 maja 2017, 11:07

W którym miejscu ta odpowiedź sugeruje, że jesteś czyimś klonem? Wszystkie poprzednie zostały wyczyszczone, ale tutaj nie widzę takiego związku.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » czwartek 04 maja 2017, 11:14

Po pierwsze szerszon sugeruję, że jestem na forum od lat. Po drugie pisze, że moje wypowiedzi są charakterystyczne i nie do podrobienia, czym sugeruje, że jestem czyimś tam klonem. Po trzecie ta wypowiedź nie dotyczy tematu dyskusji.

Całość, która uwidacznia intencje szerszona.
szerszon: Jak na razie to ty nie potrafisz od lat udowodnic swojego z ronda zawsze wprawo.
gumik: Chyba przesadziles z tym "od lat". ;-)
szerszon: Uwierz mi,że nie..."ba" :lol: :lol: :lol: Takie wodolejstwo i brak konkretów jest bardzo charakterystyczne. Tego nie da się podrobić. :lol:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » czwartek 04 maja 2017, 11:38

To nie jest nigdzie napisane. Wcześniej było i zgodnie z regulaminem to usunąłem, ale nie będziemy czyścili połowy postów, bo ktoś czuje się urażony, bo X powiedział Y, a takich zgłoszeń jest naprawdę dużo. Jeśli są zasadne to oczywiście się przychylam, ale w tym momencie ja nie odbieram tego w ten sam sposób, wcześniej ostrzeżenie poleciało, bo to było zasadne.
Probowałeś wyjaśnić to na PW? ;)
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez gumik » czwartek 04 maja 2017, 11:58

Nie na PW, bo już próbowałem to wyjaśnić wcześniej tutaj, publicznie. Ale jak widać efekt mizerny. A ostatnia próba kontaktu na PW skończyła się mniej więcej tak, że zostałem "poproszony" o nie wysyłanie więcej PW, bo zostanę zgłoszony moderacji, aby się mnie pozbyli. :eek2:
"Krótki prawy zjazdowy" ;-) -> http://www.forum.prawojazdy.com.pl/viewtopic.php?f=3&t=35676&p=408094&hilit=kr%C3%B3tki#p408094
gumik
 
Posty: 3460
Dołączył(a): czwartek 15 września 2016, 18:14

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » czwartek 04 maja 2017, 14:59

Zapamiętam, dzięki za informację, będę to miał na uwadze. ;)
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Re: Propozycje, zażalenia, ostrzeżenia i bany

Postprzez klebek » sobota 03 czerwca 2017, 20:37

Dostaję od Was bardzo dużo zgłoszeń odnośnie tego, że Waszym zdaniem osoba X, Y czy Z pisze bzdury i chcę tylko zaznaczyć, że ja nie jestem od tego, żeby cenzurować opinie z którymi się nie zgadzam, albo które nie są prawdziwe czy zgodne z przepisami tylko od pilnowania przestrzegania regulaminu.
Nie zapominajmy jednak, że to forum dyskusyjne i jego celem jest dyskusja-zawsze można pokazać, że dana osoba się myli.
klebek
 
Posty: 224
Dołączył(a): wtorek 27 grudnia 2016, 13:12
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 77 gości