Kłopotliwa sytuacja proszę o poradę

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Kłopotliwa sytuacja proszę o poradę

Postprzez pirx9999 » wtorek 28 września 2010, 23:22

Witam

Spotkała mnie przykra sytuacja, a mianowicie zagubiłem dowody wpłaty KP, które dostałem płacąc za kurs.Instruktor powiedział, że on także nie ma żadnych dowodów i teraz muszę zapłacić jeszcze raz. Chce po prostu zrezygnować z kursu ( będę musiał pewnie zapłacić jeszcze raz za teorie i te kilka godzin, które wyjeździłem). Czy mogę tak po prostu zrezygnować w połowie kursu ??

:((
pirx9999
 
Posty: 1
Dołączył(a): wtorek 28 września 2010, 21:19

Re: Kłopotliwa sytuacja proszę o poradę

Postprzez bobpl » wtorek 28 września 2010, 23:45

dowód wpłaty KP ma osoba, którwa ci go wystawiła
dowód jest wystawiany w 2 kopiach, oryginał dostajesz ty, kopia zostaje u nich. muszą ją trzymać minimalnie pół roku po zakonczeniu kursu przez Ciebie.
zgłos sie do osoby, ktora ci wystawila dowód
poza tym, do wydania Ci papierów nie beda chcieli od Ciebie KP, bo mają swoją kopie :P
zrezygnowac mozesz, ale kasy ci nikt nie zwróci.
zglos sie do biura, pani z biura, ktora pewnie wystawiala KPpowinna wydac Ci druczek poswiadczajacy wplate na podstawie KP, którego kopie ona ma u siebie.
nie rezygnuj z kursu - wg mnie szkoda kasy, jak juz zaplaciles calosc, to dojezdz to, instruktor musi Ci wydać papiery, a to KP jest potrzebne na wypadek, gdyby zgubilo sie to z biura (pozar, tornado, alkoholik - menel który kradnie papiery itd.)
ew. KP, ktore ty miales mogloby byc podstawa roszczen, jezeli nagle kazaliby Ci doplacic jakas kase - masz wtedy dowód ze wplaciles :P
jakby co, to pisz na privie, psotaram sie wyjasnic sprawe KP/ faktur itd.
30.09.2010 - Data uzyskania uprawnień.
Obecnie: Lanos "Czerwona Rakieta" 1.4 z podtlenkiem LPG ;)
bobpl
 
Posty: 450
Dołączył(a): piątek 24 września 2010, 22:04
Lokalizacja: Łączno. ;)


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 57 gości