Sprawozdanie z drugiego spotkania forumowiczów

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez dorsio » sobota 15 stycznia 2005, 13:35

Sprawozdanie napisane. Nawet Pablo się wypowiedział to i ja dodam coś od siebie (lepiej późno niż wcale, poza tym ktoś usunął mojego posta i musze sobie to odbić). :D
Podróż była długa i nie koniecznie przebiegała zgodnie z planem, ale opłacało się. Atmosfera była bardzo miła nawet w kolejkach. :D

scorpio44 napisał(a):Jedynym nieprzyjemnym incydentem w pubie był... baaaardzo niekoleżeński gest Dorsia, kiedy to podszedł do baru i kupił piwo tylko dla siebie.


To były pierwsze oznaki tego, że schodzę na złą drogę. :D:D

scorpio44 napisał(a):Następnie przyjezdni wyrażali swoje wielkie zdziwienie i ogromny zachwyt tym, że wioska elbląska jest taaaaka duża, że są tu nawet światła i tramwaje itd.


Nie przypominam sobie żebym mówił to na głos. :wink:

Miejsce, które odwiedziliśmy były bardzo fajne, a wszystko za sprawą pana, który ma bardzo szerokie kontakty w Elblągu (puby, fast food, praca, mieszkania) :D

Najbardziej w pamięć zapadły mi teksty mirosa np. 'zróbicie coś żebym nie był ...' albo 'o losie ...' Pamiętam też zdziwienie scorpia jak miros z Andrzejem zatrzymali się na środku przejścia dla pieszych i zaczęli odpalać sobie papierosy.

Poza tym widzę, że zdjęcia zostały nieźle obrobione. Jakbym nie był osobiście to myślałbym że są autentyczne. :shock:

Czy ktoś nie spał w pociągu jak wracaliśmy?

P.S.
Podziękowania dla Pabla z bilet wstępu na mecz KS Huragan całkowicie o nim zapomniałem.
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Postprzez miros » sobota 15 stycznia 2005, 16:05

ja spalem caly czas, obudzilem sie dopiero przed dworcem wschodnim. a fajki odpalane byly, bo juz bylo dosc pozno i samochodow duzo sie nie poruszalo po ulicach.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez scorpio44 » niedziela 16 stycznia 2005, 00:08

dorsio napisał(a):Poza tym widzę, że zdjęcia zostały nieźle obrobione. Jakbym nie był osobiście to myślałbym że są autentyczne. :shock:

Nie pisz takich rzeczy, bo forumowicze gotowi są pomyśleć, że to prawda. :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 183 gości