Jak spędzacie świeta?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jak spędzacie świeta?

Postprzez ella » środa 15 grudnia 2004, 13:36

Jak spędzacie święta?
Ja na wigilię jadę z całą rodziną do moich rodziców pod Warszawę. Będzie tam w sumie 11 osób. Zawsze lubię taki spęd rodzinny. Wszyscy w komplecie. Zawozimy tam wszystkie prezenty i chowamy pod choinkę. Wszystkie dzieci - a jest ich piątka- tylko czekają na tą chwilę, nawet przy stole mało co zjedzą :D :D
Dla każdego pod choinką zawsze się coś znajdzie.
Po tej uczcie pora wracać do domu. Kto jeszcze nie śpiący idzie na pasterkę.
A w święta w jeden dzień mam zawsze gości u siebie w domu. Drugi jest odpoczynkiem :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » środa 15 grudnia 2004, 14:02

a u mnie standardowo z najblizsza rodzina w domku. wieczerza przy stole suto zastawionym potrawami przygotowanymi przez mame. no i na zakonczenie rozpakowanie prezentow.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez bodek541 » środa 15 grudnia 2004, 14:03

Ja nie wiem jeszcze dokladnie jak ale pewno wigilia w domu 1 dzień świąt u babci a drugi albo goście albo sami. Ja i tak wole Wielkanoc
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez marecky » środa 15 grudnia 2004, 14:27

W Wigilię do babci, gdzie będzie prawie cała rodzinka, około 20 osób. Na pasterkę powrót do Lublina. A dalej leżenie w domu do góry brzuchem i ewentualnie jeszcze jedna rundka do babci.
Do trzech razy sztuka.
Zdałem 17.11.2004
Avatar użytkownika
marecky
 
Posty: 13
Dołączył(a): piątek 19 listopada 2004, 19:24
Lokalizacja: Lublin

Postprzez ella » środa 15 grudnia 2004, 14:33

przy stole suto zastawionym potrawami

Oj to prawda, stół jest suto zastawiony, ale najbardziej uwielbiam pierogi z kapustą i grzybami zrobione przez moją mamę i do tego barszczyk.

Miam miam :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Agawa » środa 15 grudnia 2004, 15:35

Oj to prawda, stół jest suto zastawiony, ale najbardziej uwielbiam pierogi z kapustą i grzybami zrobione przez moją mamę i do tego barszczyk.

mniam...uwielbiam barszczyk ale u mnie podaje się go z uszkami.A uszka to przeciez małe pierozki z grzybkami :D niestety bez kapustki :cry:
A Świeta spędzamy w domu.W pierwszy dzien Świąt mamy w domu gości a to z tego powodu że mamy w rodzinie Adama :P
W tym tygodniu wezme się już za ubieranie choinki bo obiecałam to mojemu synkowi.Musze ją jeszcze tylko kupić...hehehe :D :D
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez sonix » środa 15 grudnia 2004, 17:25

A ja nie jestem zwolennikiem świąt. Wydaje mi się, że jest to robione często na siłę. Kobiety maja robotę w kuchni a faceci z choinką. W telewizorni nic nie ma dla takich jak ja. Siłowe rozwiązania na nic sie nie zdają. Po prostu nie lubię.
:D A wam wszystkim z całego forum życzę zdrowia w okresie Świąt Bożego Narodzenia Mikołaja z worem prezentów oraz Szczęśliwego Nowego Roku pełnego miłych niespodzianek...i bez wypadków :D

Do nowego roku :D
Avatar użytkownika
sonix
 
Posty: 141
Dołączył(a): niedziela 14 listopada 2004, 12:42
Lokalizacja: Prabuty

Re: Jak spędzacie świeta?

Postprzez autopol-serwis » środa 15 grudnia 2004, 18:37

ella napisał(a):Jak spędzacie święta?


świątecznie :wink:
w Mikołaja nie wierzę ( i tak nic nie przyniesie) , pić za dużo nie mogę... i w ogóle nie lubię Świąt :( jakoś częściej niż 1 XI przychodzą mi na myśl Ci, których już nie ma, zwłaszcza przy opłatku i to wolne miejsce przy stole...:cry:

ale wszystkim życzę zdrowych i wesołych.... :)
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez to ja » środa 15 grudnia 2004, 20:04

A ja na Wigilię idę do babci (a może nawet pojadę, wszystko zależy od pogody ;) ). Zamierzam się wybrać na pasterkę, ale muszę się dogadać z koleżankami, bo brat nie chce iść ze mną... Ciekawe dlaczego ;)

Stół oczywiście będzie suto zastawiony, prezenty będą (już nawet wiem, co dostanę, bo rodzice sami chcieli, żebym wybrała sobie prezent). Tylko niestety Święta straciły dla mnie swoją magię. Pamiętam, że jak byłam młodsza wyglądało wszystko inaczej, a już zeszłoroczne Święta nie były dla mnie czymś wyjątkowym jak dotychczas. Już czuję, że tegoroczne też nie będą takie, jakie powinny być...
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez arturros (papo) » środa 15 grudnia 2004, 20:17

sonix napisał(a): A wam wszystkim z całego forum życzę zdrowia w okresie Świąt Bożego Narodzenia Mikołaja z worem prezentów oraz Szczęśliwego Nowego Roku pełnego miłych niespodzianek...i bez wypadków :D

Do nowego roku :D


przyłączam się do życzeń :)

A u mnie wigilia z rodzicami, jeden dzień świąt u mnie i jeden u dziewczyny w domu. A sylwester z chłopakami bo dziewczyna już 28 grudnia wylatuje do Anglii... :(
A w tą sobotę kupuje już prezenty. Chonika tym razem będzie prawdziwa, no i postaram się o prawdziwe święta zgodnie z tradycją i obyczajami (poza obżarstwem i oglądaniem tv oczywiście :) )
*** Trzymam kciuki, za tych, co jeszcze nie zdali !!! ***
------- POWODZENIA!!! ------
arturros (papo)
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek 03 września 2004, 17:00
Lokalizacja: Róznie to bywa. Teraz Poznań

Postprzez gabi121 » środa 15 grudnia 2004, 22:21

wigilia u babci, same święta to jeszcze nie wiem.
nie lubię świąt
gabi
Avatar użytkownika
gabi121
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2004, 16:40
Lokalizacja: Chrzanów

Postprzez Harry » czwartek 16 grudnia 2004, 11:42

Przykro mi jak czytam, że ktoś nie lubi Świąt, choć akurat najwięcej powodów mogę mieć ja: nie mam ani rodziców, ani rodzeństwa, ani dzieci, ale Święta lubię bardzo :D
Wigilie mamy z mężem 2 w tym roku- pierwsza u mojej babci, a druga u teściowej. A w Święta pewnie odwiedziny u rodzinki:) Prezenty już są, choć skromne, bo poszalałam na Mikojała (choć bardziej mój mąż, no ale w sumie to była nasza rocznica ślubu;), a tradycyjnie się nie objadam:) Choć w tym roku sama i tylko i wyłącznie dla siebie (bo nikt nie lubi) zrobię barszczyk z uszkami:) Choć nie bedzie tak dobry jak ten, który robiła moja Mama, mam ochotę spróbować. W Sieradzu, gdzie teraz mieszkam w Wigilię je się zupę grzybową, co dla mnie , Krakuski, nie do pomyślenia... :shock:
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » czwartek 16 grudnia 2004, 22:50

A to taki świąteczny akcent :D Trzeba włączyć głos.

http://www.members.aol.com/_ht_a/sonat4 ... tmas2.html
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leila » niedziela 19 grudnia 2004, 22:56

hmm ja na razie musze odespać zeszły tydzień,egzaminy itp i dopiero poczuje że swięta się zbliżają :D troche mi się smutno robi jak pomyślę jak będzie , lub może wyglądać tegoroczna wigilia-zawsze z dziadkami a teraz dziadek zmarł pół roku temu,a babcia nagle wylądowała w szpitalu :? no ale ogólnie to nie ma sie co dołować-liczy się to że się ma z kim ten czas spedzić i że mysli sie ciepło o tych których nie ma z nami
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez gabilondo » poniedziałek 20 grudnia 2004, 14:49

Ja w Wigilie jestem w domciu i przyjezdza jedna Babcia, w Pierwszy Dzien Swiat jedziemy do drugiej Babci :)
Mam nadzieje, ze w ciagu tego tygodnia odbiore prawo jazdy (Mama dzwonila w czwartek i powiedzieli jej, ze prawko jest w druku i zeby dzwonic we wtorek).
A jak odbiore prawko, to ja zawioze rodzicow do Babci :-)
Obrazek
17 listopada 2004 - teoria na TAK, praktyka na NIE (2x złe zatrzymanie na łuku tyłem)
2 grudnia 2004 - praktyka NA TAK !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
gabilondo
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek 05 listopada 2004, 12:48
Lokalizacja: Wrocław

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości