Uczenie chamów na drogach...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez sjakubowski » wtorek 27 kwietnia 2010, 12:27

qwer0 napisał(a):jebneli mi taka odblaskowa na srodku przedniej szyby "kierowco, parkujac na tym miejscu utrudniasz blablabla...", gdy stalem na miejscu dla kalekich.
I bardzo dobrze. Trzeba było posiadać kartę parkingową i nie byłoby problemów.

Proponuję zapoznać się z regulaminem a nie bluzgami rzucać na forum...
Podaj link na zumi, gdzie pani parkuje swój pojazd. Może zamiast niszczyć lustarka, powinieneś zgłosić sprawę ponownie na policję?

http://www.prawojazdy.com.pl/forum/temp ... nipost.gif


qwer0 napisał(a):Ooo, odezwał się... Ten co to zaczyna akcje spuszczania powietrza z kol będzie mi mówił co jest dobre, a co nie xD

P.S. Nie zaczynam akcji spuszczanie powietrza z kół. To jest forum i wolne myśli, dyskusje i pomysły. Więc nie wmawiaj mi czynności, której nie zrobiłem!

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
sjakubowski
 
Posty: 821
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 14:24
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Cyberix » wtorek 27 kwietnia 2010, 13:20

http://www.youtube.com/watch?v=ZwDC-9K0E9I

http://www.youtube.com/watch?v=W36RY82pVCg

Jestem za. Buractwo trzeba tępić. I do tego mandaty po 500 lub 1000 zł. Ale spodziewam się, że zaraz pojawią się obrońcy tych prostaków: bo przecież nic złego się nie stało, bo przecież nie było inwalidy, bo mi się spieszyło, itd...

http://www.mistrzparkowania.pl
Cyberix
 
Posty: 2071
Dołączył(a): poniedziałek 22 lutego 2010, 19:49

Postprzez BlueDevil » wtorek 27 kwietnia 2010, 13:28

mandaty?? za co?? w zyciu bym mandatu nie przyjal za zajecie takiego miejsca na terenie parkingu pod marketem
od kiedy tam PORD obowiazuje?? co najwyzej zarzadca moze mi proces cywilny wytoczyc za zlamanie ustalonych przez niego zasad

ogolnie popieram taka akcje z naklejkami, niech maja za swoje

filmik nakrecony pod Silesia City Center, sprobujcie tam miejsce znalesc parkingowe w sobote albo niedziele :wink:
Avatar użytkownika
BlueDevil
 
Posty: 462
Dołączył(a): środa 13 stycznia 2010, 23:42
Lokalizacja: Miasto Jedno Na Sto

Postprzez Cyberix » wtorek 27 kwietnia 2010, 13:31

BlueDevil napisał(a):mandaty?? za co?? w zyciu bym mandatu nie przyjal za zajecie takiego miejsca na terenie parkingu pod marketem

Takie miejsca są nie tylko pod marketami. A o ile mi wiadomo to ma wejść jakaś nowela która będzie umożliwiała karanie również za parkowanie "pod marketami".
Cyberix
 
Posty: 2071
Dołączył(a): poniedziałek 22 lutego 2010, 19:49

Postprzez BlueDevil » wtorek 27 kwietnia 2010, 13:33

bardzo dobrze, mnie takie buractwo tez oslabia

sam tez dostalem naklejka, zakleili mi cala boczna szybe, ale to byla na lotnisku za granica, zaparkowalem na miejscu przeznaczonym dla auta z wypozyczalni samochodow, przyznam szczerze ze drapania byla dobra godzina, skuteczny sposob :D
Avatar użytkownika
BlueDevil
 
Posty: 462
Dołączył(a): środa 13 stycznia 2010, 23:42
Lokalizacja: Miasto Jedno Na Sto

Postprzez sjakubowski » wtorek 27 kwietnia 2010, 13:51

OGŁOSZENIE!

Od dziś możesz spokojnie parkować na kopertach

Sprzedam specjalny kwas rozpuszczający naklejki na szybie samochodowej. Wystarczą dwie krople na naklejkę, a po minucie szyba lśni pełnią blasku nie zostawiając żadnego śladu po papierze czy kleju.

Cena: 100 ml - 150 zł.

Kontakt: 234 234 234

Obrazek


To oczywiście żart. Ale pewnie wzięcie by było :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
sjakubowski
 
Posty: 821
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 14:24
Lokalizacja: Łódź

Re: Uczenie chamów na drogach...

Postprzez athlon » wtorek 27 kwietnia 2010, 14:36

sjakubowski napisał(a):Pomysł dobry czy przesadzam nieco?


Proponuję persen forte. drażni ciebie ze ktos zaparkował auto na rosnącym trawniku którego nie sadziłes, drażni ciebie ze ktoś zaparkował na miejscu dla inwalidów z którego nikt nie korzysta? Drażni ciebie ze ktoś zdązył przed tobą zaparkowac na "twoim miejscu"? (no jak masz ruchy jak mucha w smole to wcale sie nie dziwie)

A jakie kary przewidziałes dla zarządców dróg za stan nawierzchni, jakie kary przewidziałeś dla projektantów za niewystarczającą liczbę miejsc parkingowych, jaką karę przeiwdziałeś dla projektantów za bezmyślne projektowanie infrastruktury?
Avatar użytkownika
athlon
 
Posty: 1184
Dołączył(a): środa 05 sierpnia 2009, 01:20
Lokalizacja: Francja, St-Brieuc

Postprzez cman » wtorek 27 kwietnia 2010, 14:44

No i się zacznie tradycyjna przepychanka...
cman
 
Posty: 7456
Dołączył(a): wtorek 17 stycznia 2006, 20:02

Postprzez tom9 » wtorek 27 kwietnia 2010, 14:48

1. nie wiem czemu ludzie ta nalepkę zdrapują. Ja bym zostawił, ładna estetyczna i nawet się trochę rymuje. Tak na poważnie ta nalepka w niczym nie przeszkadza.
2. nie które markety chcą być chyba bardzo fajne i przesadzają z tą ilością dla inwalidów. Gdy widzę market który napieprzył nie wiem po co tyle miejsc, staje na znaczku.
3. inwalidzi ? taaa znam paru. Zdrowy chop, pić umie, bawić się umie i wielce znaczek inwalidzki :roll: Miałbym więcej wyrozumiałości gdybym widział, że naprawdę wychodzą z tego auta ludzie którzy są niepełnosprawni, a nie bo palca u nogi nie ma to inwalida :roll: Zresztą jeździcie po marketach to sobie zaobserwujcie jak wielce potrzebujący wychodzą z tych aut.

Jakiś konkretne propozycje?


zadzwoń sobie na policje. Nie przyjeżdza? jest mało skuteczna? to sobie z nią walcz. Nalepiaj im nalepki na radiowóz :lol:
ewentualnie przyłącz się do małolatów i ich JP
[b]Kierowca[/b] z prawem jazdy kategorii "B" i "C" 8)

[i]specyficzne podejście do życia[/i]
Avatar użytkownika
tom9
 
Posty: 1444
Dołączył(a): piątek 27 lipca 2007, 22:24
Lokalizacja: Miasto sypialni

Re: Uczenie chamów na drogach...

Postprzez sjakubowski » wtorek 27 kwietnia 2010, 14:51

athlon napisał(a):Proponuję persen forte. drażni ciebie ze ktos zaparkował auto na rosnącym trawniku którego nie sadziłes, drażni ciebie ze ktoś zaparkował na miejscu dla inwalidów z którego nikt nie korzysta? Drażni ciebie ze ktoś zdązył przed tobą zaparkowac na "twoim miejscu"?
Najlepiej zamknąć oczy i nie widzieć żadnych problemów, łamania przepisów przez innych itd...

athlon napisał(a):(no jak masz ruchy jak mucha w smole to wcale się nie dziwie)
Znowu zaczynasz? Sprawia Ci przyjemność docinanie innym? Naprawdę chcesz się ścigać?

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
sjakubowski
 
Posty: 821
Dołączył(a): piątek 25 września 2009, 14:24
Lokalizacja: Łódź

Postprzez bac » wtorek 27 kwietnia 2010, 14:58

athlon napisał(a):drażni ciebie ze ktos zaparkował auto na rosnącym trawniku którego nie sadziłes

Ale za który najczęściej płacę!

qwer0 napisał(a):Interweniowala policja, byl spokoj przez tydzien stawala po drugiej stronie na nieutwardzonym poboczu. Po tygodniu znowu golf stoi jak stal na chodniku.

To wtedy znowu dzwonimy na policję, ta musi wypisać nowy mandacik, w razie potrzeby dzwonimy jeszcze raz i jeszcze raz... do skutku. Jak na karnym jeżyku Superniani ;]
W końcu pani da się wytresować.

I moim zdaniem to jest najlepsza metoda na takie buractwo. Po co się bawić w szeryfa, skoro są do tego odpowiedni ludzie, którym za to płacą?
bac
 
Posty: 589
Dołączył(a): poniedziałek 16 lutego 2009, 12:58

Postprzez lith » wtorek 27 kwietnia 2010, 16:15

Ale uwalić lusterko jest łatwiej i szybciej niż się bawić we wzywanie policji. A efekt podobny ;P
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez AbuseArt » wtorek 27 kwietnia 2010, 18:12

Łamiąc lusterko nie musisz podawać swojego nazwiska :-)
Avatar użytkownika
AbuseArt
 
Posty: 134
Dołączył(a): środa 10 marca 2010, 12:03

Postprzez lith » wtorek 27 kwietnia 2010, 19:07

no... a nawet jest to niewskazane :P
Avatar użytkownika
lith
 
Posty: 7569
Dołączył(a): niedziela 17 maja 2009, 21:09
Lokalizacja: E-g/Gda

Postprzez ks-rider » wtorek 27 kwietnia 2010, 22:18

athlon napisał(a):
...drażni ciebie ze ktoś zaparkował na miejscu dla inwalidów z którego nikt nie korzysta?


Przepraszam, ze pytam ale skad wiesz, ze nie kozysta ? ? ? O ile w jakiejs Koziej Wolce soltys zrobil 20 miejsc dla inwalidow a jest tylko jeden to moze moglbym sie z tym zgodzic.

Tak sie sklada, ze mialem w rodzinie osobe niepelnosprawna, miala karte zezwalajaca na parkowanie w miejscach wyznaczonych, miala swoje "wlasne" oznakowane miejsce parkingowe z nr. karty. Watpie abys wieduzial ile razy musialem interweniowac czasami 4 - 5 razy dziennie.

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3796
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 192 gości