Hamulec reczny

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Hamulec reczny

Postprzez resecik » poniedziałek 15 listopada 2004, 15:20

Chcialem sie dowiedziec z jaka predkoscia wchodzicie w zakret 90 stopni na recznym, bo ja mam na blacie 70 km/h :) .... hehe zartuje a tak na serio :)

Mam nastepujacy problem. Nie bede opisywal calej sytuacji to za duzo zbednego pisania. Chodzi o to ze mam zasyfiona cala linke od recznego i zaciagniecie go wiaze sie z calkowita blokada kol. Zwolnienie nic nie daje bo linka nie odskakuje. I moje pytanie czy wyciagniecie linki recznego lub kupno nowej to duzy koszt lub wyzwanie np. dla takiej osoby jak ja.

Obcenie mam nieczynny reczny a to dla mnie jest/bedzie problem. A zwlaszcza przy kontroli policyjnej: " Panie kierowco a czemu reczny jest zaklejony tasma izolacyjna ? :shock: " :lol:

Mam Mistubishi Lancer 91 i moze ktos to juz robil przy tym aucie ?

Prosze o info 8)
Prawo jazdy kat. B
zdane: 22.10.2004
odebrane: 29.11.2004
podejscia: 2
Avatar użytkownika
resecik
 
Posty: 50
Dołączył(a): piątek 10 września 2004, 11:24
Lokalizacja: Tychy

Postprzez bialy » poniedziałek 15 listopada 2004, 15:49

Nowe czesci do japończykow nie sa tanie, a robocizny tez mozesz miec sporo. Mozesz pozostawic tak jak jest i nie uzywac recznego :wink:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez miros » wtorek 16 listopada 2004, 01:08

hmmm mi sie wydaje ze najlepszym rozwiazaniem bedzie podjazd do serwisu i zlecenie wymiany linki. chyba ze chcesz podlubac, samemu zakupic linke i ja zalozyc, albo oczyscic stara. ja jeszcze nie probowalem zmienic linki, albo naciagnac stara linke.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

wymiana linki

Postprzez mirinda » wtorek 16 listopada 2004, 15:26

Taniej bedzie wymienic linke niz stracic dowód rejestracyjny podczas kontroli drogowej. a na pewno bedzie bezpieczniej. :D
Avatar użytkownika
mirinda
 
Posty: 56
Dołączył(a): sobota 06 listopada 2004, 22:26

Postprzez bialy » wtorek 16 listopada 2004, 21:27

odarazu stracic dowod, za co :?: Mozna troche pogadac i potargowac sie :), poza tym skad policja ma wiedzieć ze hamulec reczny jest niesprawny :?:
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez miros » wtorek 16 listopada 2004, 23:08

Panie kierowco a czemu reczny jest zaklejony tasma izolacyjna


jak policjant zauwazy ta tasme to moze sie spytac o co chodzi i wyjdzie na jaw ze hamulec nie jest sprawny, ale jakos nie chce mi sie wierzyc ze za to mozna odebrac dowodzik rejestracyjny.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez scorpio44 » środa 17 listopada 2004, 00:43

miros napisał(a):jakos nie chce mi sie wierzyc ze za to mozna odebrac dowodzik rejestracyjny.

Oj można, można. Kiedyś znajomego mojego ojca (jeździł dużym fiatem) zatrzymali do kontroli i pchali go we trzech, żeby udowodnić, że ręczny jest niesprawny. I zabrali mu dowód. :D :D :D Tylko za to, bo żadnej innej usterki się nie doszukali.

Miros, Biały - mają prawo zabrać jako za niesprawny układ hamulcowy.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Sławek_18 » środa 17 listopada 2004, 22:28

scorpio44 napisał(a):
miros napisał(a):jakos nie chce mi sie wierzyc ze za to mozna odebrac dowodzik rejestracyjny.

Oj można, można. Kiedyś znajomego mojego ojca (jeździł dużym fiatem) zatrzymali do kontroli i pchali go we trzech, żeby udowodnić, że ręczny jest niesprawny. I zabrali mu dowód. :D :D :D Tylko za to, bo żadnej innej usterki się nie doszukali.

Miros, Biały - mają prawo zabrać jako za niesprawny układ hamulcowy.

Dokładnie, zaciagna reczny i pchaja :)

A co by zrobili na oparcie fotela kierowcy wsparty na kluczu dynanometrycznym ? :D :D :D bo sie zlamal? :twisted: :twisted:
Przez cala trase z lodzi tak jechalem :D (no scislej mowic to od czestochowy bo do niej jechalem na "lezaco" :D )
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

.

Postprzez Polonez » środa 17 listopada 2004, 22:45

Niewiem jak jest w takiej furze :) Ostatnio wujek wymienial linke w maluchu - było to proste ale się wściekał że musi całe auto rozebrać . Jeśli lubisz majsterkować wymień sam a jak nie masz pewność to daj zarobić fachowcowii :):)
Polonez
 
Posty: 558
Dołączył(a): niedziela 16 maja 2004, 18:05
Lokalizacja: Bielsko Biała / Kęty


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 48 gości