Zapnij pasy.

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez mostom » poniedziałek 08 listopada 2004, 18:45

bodek541 napisał(a):Słyszałem od kogoś że jak jest poduszka powietrzna to sie pasów nie zapina bo można sie udusić ale chyba to plotki

Totalna bzdura !!!
Jak jest poduszka to tym bardziej powinno się zapinać - bo można sobie kark złamać. Kierowca leci do przodu (nie ma pasów) a tu go poduszka w głowę wali - i po kręgosłupie.
mostom
Avatar użytkownika
mostom
 
Posty: 234
Dołączył(a): piątek 21 listopada 2003, 08:57
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez miros » poniedziałek 08 listopada 2004, 19:04

oooooooooooo k.u.r.w.a, sorry ale to jedna z najwiekszych glupot jaka do tej pory slyszalem jesli chodzi o samochody. tak jak mostom pisze, nie zapiecie pasow doprowadzi do tego ze przy zderzeniu polecisz do przodu i natrafisz na poduszke, ktora w momencie napelniania staje sie twarda jak beton. jak bedziesz mial "farta" (trudno to nazwac fartem) to trafisz w poduszke napompowana (czyli twarda jak beton) a jak dolecisz glowa przed napompowaniem to z bardzo duza sila odrzuci ci glowe, a nastepnie caly tors do tylu. jak bedziesz mial dodatkowego pecha i ustawisz zaglowek nieprawidlowo (czyli znacznie ponizej twojej glowy) to szyja oprze sie na zaglowku a glowka poleci dalej powodujac kolejny uraz karku.

jak masz kontakt z ta osoba co ci takich bajek naopowiadala to powiedz jej zeby zapinala pasy nawet jak samochod jest wyposazony w poduszke powietrzna i zeby juz nikomu takich kitow nie wciskala.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez bodek541 » poniedziałek 08 listopada 2004, 19:07

Ja tylko mówie że słyszałem nie mówie swojego zdania
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 08 listopada 2004, 19:30

miros napisał(a):jak masz kontakt z ta osoba co ci takich bajek naopowiadala to powiedz jej zeby zapinala pasy nawet jak samochod jest wyposazony w poduszke powietrzna i zeby juz nikomu takich kitow nie wciskala.

Nawet ZWŁASZCZA wtedy, a nie nawet wtedy.

Ale tak sobie pomyślałem, że może w miastach, w których tramwaje chodzą trochę inaczej, tak jest, że pasami w samochodach wyposażonych w poduszkę powietrzną można się udusić. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D Bodek, no wybacz...
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez bodek541 » poniedziałek 08 listopada 2004, 20:30

scorpio ja wiem że ta osoba jest głupia tylko poprostu wam napisałem tak z ciekawości i bardzo dobrze Mi miros wytłumaczył ja i tak zapinam pasy i zapinać będe
NIGDY NIE KŁÓĆ SIE Z IDIOTAMI....SPROWADZĄ CIE DO SWOJEGO POZIOMU I POKONAJĄ DOŚWIADCZENIEM..
bodek541
 
Posty: 607
Dołączył(a): sobota 26 czerwca 2004, 18:59
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Aarienka » poniedziałek 08 listopada 2004, 20:55

sluchajta liudziska zaden glupek by tych pasow nie wymyslil...to jest bardzo pozyteczna rzecz a ja po kursie mam tak juz zakodowane,ze jak wsiadam do samochodu <narazie jako pasazer > to i tak odruchowo zapinam pasy :-) Taka mala rzecz a moze czlowiekowi zycie uratowac...
Kat. B

10 VIII 04 -Kaputt...
7 IX 04 - Kaputt...
27 X 04 - Zdane :-)
12 XI 2004 -Odebrane :D
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez gabilondo » poniedziałek 08 listopada 2004, 21:50

scorpio44 napisał(a):Totalny debilizm w każdym calu. Nic więcej nie powiem.


No to nie mow 8) Moja decyzja :)
Ale i tak pozdrawiam ;)
Obrazek
17 listopada 2004 - teoria na TAK, praktyka na NIE (2x złe zatrzymanie na łuku tyłem)
2 grudnia 2004 - praktyka NA TAK !!!

Obrazek
Avatar użytkownika
gabilondo
 
Posty: 60
Dołączył(a): piątek 05 listopada 2004, 12:48
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 08 listopada 2004, 22:04

Ależ ja również pozdrawiam. :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości