Formy korupcji?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Formy korupcji?

Postprzez mpaszko » środa 03 listopada 2004, 22:48

Czy nie jest odmianą korupcji ferowanie negatywnych wyników na egzaminie
tylko po to aby WORD miał wystarczająco duże zasoby finansowe?
Dlaczego tym nikt sie nie zajmie?
Odp.i tak nikt nikomu tego nie udowodni.
mpaszko
 
Posty: 75
Dołączył(a): wtorek 23 lipca 2002, 23:08
Lokalizacja: Biała Podlaska

Postprzez ella » środa 03 listopada 2004, 22:57

Czy nie jest odmianą korupcji ferowanie negatywnych wyników na egzaminie
tylko po to aby WORD miał wystarczająco duże zasoby finansowe?

Z jednej strony WORD ma kasę, a z drugiej strony oblani kursanci muszą dokupować dodatkowe jazdy i OSK ma z tego kasę. Czyli zyskują obie strony.
Oczywiście, że jest to jakaś odmiana korupcji.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez wiruswww » środa 03 listopada 2004, 23:20

No może nienazwałbym tego korupcją ale napewno jest to nieuczciwe i nie fer wobec kursantów i napewnoczegoś takiego nie popieram.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez Mmeva » czwartek 04 listopada 2004, 02:02

Dokupywania jazd korupcja bym nie nazwała; to juz byłby zbyt dalekoidący wniosek; natomiast zgadzam sie z tym, że sposób finansowania word jest chory i powinno sie to zmienic. Choć jakby spojrzeć na sprawę z innej perspektywy ludzie z reguły oblewają bo po prostu nie umieją jeździć albo stres ich zżera; i sposób finansowania wordów praktycznie nie ma z tym związku.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez arturros (papo) » piątek 05 listopada 2004, 17:30

wiruswww napisał(a):No może nienazwałbym tego korupcją...


korupcja, nie korupcja - nie ważne jak to nazwiemy.
Pieniądze płyną z kieszeni kursantów do kieszeni OSK i WORD i są to duże pieniądze.
A to czy jest to przepływ sprawiedliwy niestety możemy sobie tylko polemizować tu na forum.
Dopóki nie ma zapisu egzaminu w formie utrwalonej elektronicznie (nagrywanie audio-video) wszelkie skargi na nieuczciwość i niesprawiedliwość można sobie za przeproszeniem wsadzić (temat poruszany na forum).
Moim zdaniem to by załatwiło wszystko i myśle, że to żaden dodatkowy stres dla egzaminowanego - wręcz przeciwnie: jestem pewien, że nie zdam bo egzaminator tak chce lecz dlatego, że "nie umiem jeździć".
*** Trzymam kciuki, za tych, co jeszcze nie zdali !!! ***
------- POWODZENIA!!! ------
arturros (papo)
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek 03 września 2004, 17:00
Lokalizacja: Róznie to bywa. Teraz Poznań

Postprzez wiruswww » piątek 05 listopada 2004, 22:50

Arturros, dokaładnie o to mi chodziło, całkwicie się z tobą zgadzam. Chodziło mi tylko o to że tego procederu nienazwałbym korupcją.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez scorpio44 » sobota 06 listopada 2004, 00:44

Mpaszko, z tego co zrozumiałem, miał na myśli oblewanie bez powodu. A więc po to, żeby owa oblana osoba musiała na konto WORD-u przelać pieniążki na następny egzamin. Jak się zastanowiłem, to doszedłem do wniosku, że śmiało można to pod korupcję podciągnąć. Nie ma w tym określeniu żadnej przesady.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 69 gości