Zarobił 20 punktów karnych i mandat w wysokości 1 tys. zł

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Zarobił 20 punktów karnych i mandat w wysokości 1 tys. zł

Postprzez deedee1984 » wtorek 16 lutego 2010, 11:56

http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/320266,egzaminator-word-jak-pirat-drogowy,id,t.html

a na egzaminie potrafią się czasami do paru centymetrów przyczepić. oczywiście nie można generalizować, że każdy egzaminator łamie przepisy. tym razem kamera w samochodzie przyczyniła się do ukarania egzaminatora. ciekawe jak się czuł oblany adept, wracając z takim egzaminatorem. - pewnie - jak zdam egzamin, też tak sobie będę jeździć...
Obrazek
Avatar użytkownika
deedee1984
 
Posty: 40
Dołączył(a): środa 09 grudnia 2009, 14:20
Lokalizacja: Bełchatów

Postprzez ks-rider » wtorek 16 lutego 2010, 12:23

Egzaminatorowi zabralbym uprawnienia, nie nadaje sie do wykonywanego zawodu i tyle !

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Postprzez mti91 » wtorek 16 lutego 2010, 14:10

Jednym słowem: to jest Łódź :) nie wiem czy im się poprawiły statystyki, ale był to najgorszy WORD w kraju, a to do czegoś zobowiązuje :P Tylko kursantów dołują, ech ^^ U mnie zdarzyło się, że przekraczali prędkość, ale to, co odwalił ten egzaminator to przy tym mały pikuś ; )
[size=75]20.10.2009 <3
ZDANE:D i to się liczy, nie za którym razem!
(10/26/09) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
(10/29/09) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.
: ))))[/size]Oj, dużo się od tego czasu zmieniło :)) I <3 Punto:D
mti91
 
Posty: 73
Dołączył(a): sobota 11 lipca 2009, 22:04

Postprzez szadi » wtorek 16 lutego 2010, 16:55

właśnie miałem to samo tu wstawić jak to mówią

Woził wilk razy kilka powieźli i wilka....

Obrazek


w łodzi co tydzień jest jakaś afera ...w roli głównej WORD
Avatar użytkownika
szadi
 
Posty: 15
Dołączył(a): wtorek 16 lutego 2010, 16:14
Lokalizacja: Łódz

Postprzez tiromaniak » wtorek 16 lutego 2010, 17:14

Egzaminatorowi zabralbym uprawnienia, nie nadaje sie do wykonywanego zawodu i tyle !


To nie tak, nie znasz tego egzaminatora, nie wiesz jakim jest pracownikiem i nie masz prawa w taki sposób się o nim wypowiadać. Nie przejrzałeś jego akt, nie znasz opinii jego przełożonych czy kolegów z pracy i twoje argumenty są całkowicie bezzasadne. Znasz tylko jeden incydent z jego udziałem czyli jego szaleńczą jazdę do ośrodka za którą słusznie został ukarany mandatem 1 tysiąca złotych i 20 pkt. karnych. Raczej ciężko kogoś ocenić po jednym zdarzeniu, jednym momencie, itd.

Przeprowadzić poważną rozmowę z przełożonym, ukarać dyscyplinarnie i mieć wielką nadzieje że takie sytuacje nie będą już występowały.
To jak narkotyk, widzisz tylko znaki i drogę. Reszta świata nie istnieje i sensem życia staje się nieustanna wędrówka.
Avatar użytkownika
tiromaniak
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2009, 18:56
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez piotrekbdg » wtorek 16 lutego 2010, 17:45

To nie tak, nie znasz tego egzaminatora, nie wiesz jakim jest pracownikiem


Wiem, materiał zarejestrowany przez kamery pokazuje to dobitnie.

Nie przejrzałeś jego akt, nie znasz opinii jego przełożonych czy kolegów z pracy i twoje argumenty są całkowicie bezzasadne.


A co mi po opinii kolegów, przełozonych i znajomych? Oni z nim w elce nie jeżdżą.

Raczej ciężko kogoś ocenić po jednym zdarzeniu, jednym momencie, itd.


Ale on właśnie po tym ocenia ludzi, po niejednokrotnie jednym momencie, jednej chwili. Skoro wymaga od innych, sam powinien być przykładem.
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18

Postprzez tiromaniak » wtorek 16 lutego 2010, 17:54

piotrekbdg napisał(a):Wiem, materiał zarejestrowany przez kamery pokazuje to dobitnie.


No pokazuje i?. Nie jest to jednak powód do zwolnienia go z pracy. Jeżeli takie wyczyny częściej by się powtarzały, jeśli ten egzaminator został by ponownie zatrzymany, jeśli były by skargi, wtedy można myśleć o pozbawieniu go praw do uprawiania zawodu.

piotrekbdg napisał(a):A co mi po opinii kolegów, przełozonych i znajomych? Oni z nim w elce nie jeżdżą.


To tylko przykładowo, generalnie chodzi o to, że aby się o kimś wypowiedzieć, ocenić trzeba zebrać jakiś tam materiał, dokładnie go przeanalizować i dopiero później oceniać kto jaki jest i kto do jakiej pracy się nadaje. Ciebie to może opinie innych nie interesują, no i ok.
To jak narkotyk, widzisz tylko znaki i drogę. Reszta świata nie istnieje i sensem życia staje się nieustanna wędrówka.
Avatar użytkownika
tiromaniak
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2009, 18:56
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez bruno666 » wtorek 16 lutego 2010, 18:00

tiromaniak napisał(a):Znasz tylko jeden incydent z jego udziałem czyli jego szaleńczą jazdę do ośrodka za którą słusznie został ukarany mandatem 1 tysiąca złotych i 20 pkt. karnych. Raczej ciężko kogoś ocenić po jednym zdarzeniu, jednym momencie, itd.

Często ludzie płacą karierą, życiem za jeden błąd. Ale w tym przypadku nie można?
...
bruno666
 
Posty: 886
Dołączył(a): czwartek 07 września 2006, 23:01

Postprzez piotrekbdg » wtorek 16 lutego 2010, 18:07

No pokazuje i?. Nie jest to jednak powód do zwolnienia go z pracy. Jeżeli takie wyczyny częściej by się powtarzały, jeśli ten egzaminator został by ponownie zatrzymany, jeśli były by skargi, wtedy można myśleć o pozbawieniu go praw do uprawiania zawodu.


Za jedną przejażdźkę koleś zebrał 20 pkt, więc jakby zdażało się to częściej to zostałby pozbawiony prawka i wtedy wykonywanie jego zawodu byłoby znacznie utrudnione. Rozumiem że według Ciebie póki prawka mu nie zabiorą do zawodu się nadaje. Piszesz o jakiś skargach...kto ma się niby skarżyć? Jak nikt się nie skarży to można wszystko pod dywan?

To tylko przykładowo, generalnie chodzi o to, że aby się o kimś wypowiedzieć, ocenić trzeba zebrać jakiś tam materiał, dokładnie go przeanalizować i dopiero później oceniać kto jaki jest i kto do jakiej pracy się nadaje.


No tutaj materiał został zebrany. Ja się tylko zastanawiam, jak ktoś kto lekceważy PoRD może wydawać opinie o przydatności innych do ruchu drogowego. Taki człowiek zamienia egzamin państwowy w farsę.
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18

Postprzez tiromaniak » wtorek 16 lutego 2010, 22:57

piotrekbdg napisał(a):Za jedną przejażdźkę koleś zebrał 20 pkt, więc jakby zdażało się to częściej to zostałby pozbawiony prawka i wtedy wykonywanie jego zawodu byłoby znacznie utrudnione. Rozumiem że według Ciebie póki prawka mu nie zabiorą do zawodu się nadaje. Piszesz o jakiś skargach...kto ma się niby skarżyć? Jak nikt się nie skarży to można wszystko pod dywan?


Zaraz, rozbrykałeś się trochę. Nigdzie nie napisałem że do tego zawodu się nadaje i nigdzie nie napisałem że się nie nadaje. Nie znam tego człowieka i ciężko mi kogoś ocenić po tak małej ilości informacji. Napisałem natomiast że ten incydent nie jest według mnie - podstawą do pozbawienia go prawa do wykonywania zawodu czyli krótko mówiąc wywalenia go z roboty.

Ten człowiek ( być może ojciec 4 dzieci ) popełnił wykroczenia drogowe i został za to słusznie ukarany. Być może a raczej na pewno czeka na niego postępowanie dyscyplinarne w jego miejscu pracy. Ale ... nie popełnił przestępstwa - nie wziął w łapę i nie jeździł po pijaku, jest sprawcą jedynie kilku wykroczeń drogowych. Ciężko na tej podstawie pozbawić kogoś praw urzędniczych.

No tutaj materiał został zebrany. Ja się tylko zastanawiam, jak ktoś kto lekceważy PoRD może wydawać opinie o przydatności innych do ruchu drogowego. Taki człowiek zamienia egzamin państwowy w farsę.


Materiał został zebrany i konsekwencje zostaną wyciągnięte. Nam pozostaje tylko czekać na lepsze czasy i aby takie incydenty w przyszłości już się nie powtarzały.
To jak narkotyk, widzisz tylko znaki i drogę. Reszta świata nie istnieje i sensem życia staje się nieustanna wędrówka.
Avatar użytkownika
tiromaniak
 
Posty: 324
Dołączył(a): poniedziałek 31 sierpnia 2009, 18:56
Lokalizacja: Stockholm

Postprzez ks-rider » wtorek 16 lutego 2010, 23:38

tiromaniak napisał(a):
Egzaminatorowi zabralbym uprawnienia, nie nadaje sie do wykonywanego zawodu i tyle !


To nie tak, nie znasz tego egzaminatora, nie wiesz jakim jest pracownikiem i nie masz prawa w taki sposób się o nim wypowiadać. Nie przejrzałeś jego akt, nie znasz opinii jego przełożonych czy kolegów z pracy i twoje argumenty są całkowicie bezzasadne. Znasz tylko jeden incydent z jego udziałem czyli jego szaleńczą jazdę do ośrodka za którą słusznie został ukarany mandatem 1 tysiąca złotych i 20 pkt. karnych. Raczej ciężko kogoś ocenić po jednym zdarzeniu, jednym momencie, itd.

Przeprowadzić poważną rozmowę z przełożonym, ukarać dyscyplinarnie i mieć wielką nadzieje że takie sytuacje nie będą już występowały.


Moze byc najlepszym pracownikiem, kolego, mezem, ojcem i cotylko.

Rozumiem, ze dla pijaka krory po 3 promilach wsiadlby do fury mialbys tyle samo wyrozumienia. Dla sedziego ktory cpa kokaine a codziennie skazuje drobnych cpunow pewnie tez, !
Sorry ale w/g mnie jest jakas etyka zawodowa do ktorej wypadalo by sie dostosowac.

Kolo ma jedno z jajbardziej wymagajacych i odpowiedzialnych zawodow, wiec mamy prawo tez od niego oczekiwac, ze jak propaguje wode to ma pic ta wode a nie wino !

:wink:
ks-rider
 
Posty: 3786
Dołączył(a): sobota 19 grudnia 2009, 21:47

Postprzez Margo » wtorek 16 lutego 2010, 23:43

Eh i oczywiście Łódź w centrum całego zamieszania :lol: szkoda,że nie podali chociaż jego częściowych danych,mogłabym się domyślić o kogo chodzi.

Mandat i pkt. karne jak najbardziej słuszne i oczywiście konsekwencje zawodowe również.
15.09.2009r. zdany egzamin na kategorię B
WORD ŁÓDŹ
Margo
 
Posty: 456
Dołączył(a): piątek 10 kwietnia 2009, 16:57
Lokalizacja: Łódź

Postprzez piotrekbdg » środa 17 lutego 2010, 00:26

Rozumiem, ze dla pijaka krory po 3 promilach wsiadlby do fury mialbys tyle samo wyrozumienia. Dla sedziego ktory cpa kokaine a codziennie skazuje drobnych cpunow pewnie tez, !
Sorry ale w/g mnie jest jakas etyka zawodowa do ktorej wypadalo by sie dostosowac.


Dokładnie to miałem na mysli, ale Ks-rider lepiej to ujął.

Ale ... nie popełnił przestępstwa - nie wziął w łapę i nie jeździł po pijaku, jest sprawcą jedynie kilku wykroczeń drogowych


Przestępstwa nie...Pokazał tylko egzaminowanemu którego odwoził, że wymogi egzaminacyjne, oczekiwania wobec przyszłego kierowcy stawiane mu przez WORD to jedna wielka ściema i ogólnie cały ten PoRD to dokument mający z rzeczywistością tyle wspólnego co powieści Tolkiena. Koleś rzucił cień na starania wszytkich tych ludzi którym zależy by nauki kursowe zostały młodym adeptom w głowach na dłużej, aniżeli do zdanego egzaminu. Bo z tej historii morał jest taki, że po odebraniu plastiku to hulaj dusza!
piotrekbdg
 
Posty: 2139
Dołączył(a): wtorek 18 sierpnia 2009, 00:18


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 62 gości