Osoby

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Moderatorzy:

Czas głosowania minął piątek 29 listopada 2002, 00:03

Slawek
0
Brak głosów
Sławek_18
0
Brak głosów
Pablo
4
44%
Kasia
0
Brak głosów
scorpio44
3
33%
Łakom
2
22%
Kordula
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 9

Postprzez Łakom » piątek 29 listopada 2002, 23:09

pluto napisał(a):uwierzcie, admini są tutaj bardzo często. Wszystko czytają .

A mam pytanie
Jak jesteście często na forum to czemu nie odpisujecie na prywatne wiadomości?????
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez pluto » sobota 30 listopada 2002, 01:07

Łakom napisał:
Jak jesteście często na forum to czemu nie odpisujecie na prywatne wiadomości?????


bo napisałes, że chcesz być modernizatorem, a ja nie mam pojęcia kto to taki :) poza tym sam dobrze wiesz, że jesteś ostatnią osobą jaka mogła by zostać mederatorem na tej stronie.
pluto
Administrator
 
Posty: 37
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:37

Postprzez scorpio44 » sobota 30 listopada 2002, 01:20

Chciałem tylko zapytać, dlaczego w ankiecie nie jest uwzględniony Miros?
scorpio44@o2.pl
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Sławek_18 » sobota 30 listopada 2002, 18:25

a nawet albo se zapomnialem albo niewiem :)
ale i tak juz ankieta niewazna
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Sliwa » sobota 30 listopada 2002, 21:33

Łakom na modernizatora!!!!! :D :D :D :D :D
Jeżeli ktoś komuś coś...ewentualnie nikt nikomu nic, to z punktu patrzenia na punkt widzenia...masz tu g**no do powiedzenia.
Avatar użytkownika
Sliwa
 
Posty: 17
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 16:57
Lokalizacja: Bełchatow

Postprzez miros » sobota 30 listopada 2002, 23:29

o ja wale i ty lakom chciales byc moderatorem???? niestety wiesz swoim zachowaniem trzeba sobie zasluzyc na taka odpowiedzialna funkcjie, a zreszta moderator nie jest potrzebny a jak by mial byc to musialabyc to osoba ktora nie ma zadnych wrogow na forum. musialabyc to osoba obiektywna, a takiej tu niestety nie ma, bo albo ktos kogos lubi albo kogos niecierpi. sam nawet nie chcialbym byc moderatorem, a juz szczegolnie ty lakom albo kordula.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » sobota 30 listopada 2002, 23:58

miros napisał(a):sam nawet nie chcialbym byc moderatorem, a juz szczegolnie ty lakom albo kordula.

Dzięki za uznanie.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez miros » niedziela 01 grudnia 2002, 02:00

ej nie zrozum mnie zle ale wiem co by bylo jakbys ty albo lakom dostali moderatora. moglabys robic wszystko z postami lakoma i na odwrot.


proponowal bym zamknac ten temat i juz. jakos do tej pory zylismy bez moderatora i co bylo zle??? zachowujcie sie wporzadku to zaden moderator nie bedzie potrzbny.
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Kordula » niedziela 01 grudnia 2002, 14:42

miros napisał(a):ej nie zrozum mnie zle ale wiem co by bylo jakbys ty albo lakom dostali moderatora. moglabys robic wszystko z postami lakoma i na odwrot.

Wiem, co miałeś na myśli. Właśnie dlatego, gdyby nawet wszyscy chcieli, ja bym w życiu nie chciała być tu moderatorem, wiem, o co by mnie reszta posądzała.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » niedziela 01 grudnia 2002, 20:56

A admini cały czas czuwają i żeby nam to uświadomić najwyraźniej pousuwali trochę postów. Chcieliście nam to udowodnić, żebyśmy nie myśleli, że tak tylko gadacie?
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez arturros (papo) » poniedziałek 11 października 2004, 22:23

A ja bym kciał zostać moderatorem, albo administratorem ( i jeszcze killkoma innymi ważnymi osobami). Mam więc pytanie ile czasu taki moderator albo administrator spędzać musi przy kompie? Oczy pewnie bolą od pracy? I czy wiąże się to z dużą ilością alkoholu, czy wystarczy czytanie ciekawych postów, jak np. ten mój...
*** Trzymam kciuki, za tych, co jeszcze nie zdali !!! ***
------- POWODZENIA!!! ------
arturros (papo)
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek 03 września 2004, 17:00
Lokalizacja: Róznie to bywa. Teraz Poznań

Postprzez arturros (papo) » poniedziałek 11 października 2004, 22:31

miros napisał(a):o ja wale i ty lakom chciales byc moderatorem???? niestety wiesz swoim zachowaniem trzeba sobie zasluzyc na taka odpowiedzialna funkcjie, a zreszta moderator nie jest potrzebny a jak by mial byc to musialabyc to osoba ktora nie ma zadnych wrogow na forum. musialabyc to osoba obiektywna, a takiej tu niestety nie ma, bo albo ktos kogos lubi albo kogos niecierpi. sam nawet nie chcialbym byc moderatorem, a juz szczegolnie ty lakom albo kordula.


tak czytając stare posty, szczególnie na starych topikach można naprawdę dużo się dowiedzieć.Jak to się poukładało... Polecam naprawdę wszystkim nowym forumowiczom czytanie od tyłu (od najstarszych postów) właśnie "Luźnej gatki". Dlatego to odświerzam...
*** Trzymam kciuki, za tych, co jeszcze nie zdali !!! ***
------- POWODZENIA!!! ------
arturros (papo)
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek 03 września 2004, 17:00
Lokalizacja: Róznie to bywa. Teraz Poznań

Postprzez scorpio44 » poniedziałek 11 października 2004, 22:32

arturros (papo) napisał(a):A ja bym kciał zostać moderatorem, albo administratorem ( i jeszcze killkoma innymi ważnymi osobami). Mam więc pytanie ile czasu taki moderator albo administrator spędzać musi przy kompie? Oczy pewnie bolą od pracy? I czy wiąże się to z dużą ilością alkoholu, czy wystarczy czytanie ciekawych postów, jak np. ten mój...

Aleś się obudził, chłopie.... A w ogóle to Ty chyba nie masz pojęcia, kim jest moderator i po co. :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez arturros (papo) » poniedziałek 11 października 2004, 22:37

scorpio44 napisał(a): Aleś się obudził, chłopie.... A w ogóle to Ty chyba nie masz pojęcia, kim jest moderator i po co. :D


nie piłem stary jakby co :D ale kurde czytałem sobie stare posty i bredze troche. Ale ciekawie wcześniej było... Czas leci
*** Trzymam kciuki, za tych, co jeszcze nie zdali !!! ***
------- POWODZENIA!!! ------
arturros (papo)
 
Posty: 86
Dołączył(a): piątek 03 września 2004, 17:00
Lokalizacja: Róznie to bywa. Teraz Poznań

Postprzez ella » poniedziałek 11 października 2004, 23:20

Mam więc pytanie ile czasu taki moderator albo administrator spędzać musi przy kompie? Oczy pewnie bolą od pracy? I czy wiąże się to z dużą ilością alkoholu, czy wystarczy czytanie ciekawych postów, jak np. ten mój...

Ile czasu :?: Wystarczająco duzo, żeby czasami cos wypatrzyć i usunąć. Chyba 25 godzin na dobę :D Nie ma czasu spać ani zjeść, robi to w przerwach jak nikt nie pisze postów :D :D :D Alkhol wypija litrami inaczej nie mógłby czasami czytać niektórych bzdur :D :D :D :D Przy ciekawych postach się relaksuje :D :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości