Komplet dokumentów - miły drobiazg :)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Komplet dokumentów - miły drobiazg :)

Postprzez Jen » piątek 22 października 2004, 22:52

Niedawno skończyłam kurs i spotakała mnie miła niespodzianka ze strony mojego OSK. Niby drobiazg, ale fajny :) Otóż dostałam przygotowany komplet dokumentów do WORDu. Wystarczyło się podpisać, dorzucić zdjęcie, dowód opłaty za egzamin i gotowe. Nawet wniosek dostałam i to już wypełniony! A zaświadczenia lekarskiego po prostu oba egzemplarze oddałam na początku i egzemplarz dla WORDu bezpiecznie czekał w OSK. Dostałam wszystkie te papierki razem w koszulce foliowej i nie musiałam się o nic martwić. Bardzo wygodne!

Powiedzcie, jak było u was? Wasze szkoły też tak robią?
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez to ja » piątek 22 października 2004, 22:56

U mnie było dokładnie tak samo.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez ella » piątek 22 października 2004, 23:26

Ja też się nie męczyłam :D :D Tylko zawiozłam i opłaciłam.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sharky » piątek 22 października 2004, 23:34

Ja tez nei musialam sie o nic matwic :) Wprawdzie nie dostalam koszulki foliowiej, ale wszystko bylo spiete spinaczem. Co do wniosku tu u nas wypelnialismy go na pierwszych zajeciach, a zaswiadczenie lekarskie lekarka przekazala bezposrednio szefowi OSK.
Obrazek
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mmeva » piątek 22 października 2004, 23:52

Nam na poczatku dali wniosek do wypełnienia; potem trzeba było przynieść zdjęcie, paszport i dowód opłaty za egzamin. Na tym nasza rola sie kończyła, bo papiery w wordzie składał instruktor :)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez Harry » sobota 23 października 2004, 00:00

Ja sama zaniosłam sobie dokumenty do WORDu, no bo kto lepiej umówi mnie na egzamin niż ja sama????;)
Einmal ist keinmal :)

Prawo jazdy kat. B:-)
Harry
 
Posty: 150
Dołączył(a): czwartek 29 lipca 2004, 22:03
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Jen » sobota 23 października 2004, 10:18

Mmeva napisał(a):papiery w wordzie składał instruktor :)


No, no, to dopiero luksus :)

Ale w moim przypadku tak nie mogło być, bo:
:arrow: Tak jak Harry pisała, przecież tylko ja wiem, kiedy jakie mam zajęcia, na które ewentualnie moge nie pójść, a na których muszę koniecznie być etc.
:arrow: W WORDzie spędziłam sporo ponad godzinę, bo są spore kolejki. Szkoda mi czasu instruktora...
:arrow: WORD pisze tak: "Warunkiem przystąpienia do egzaminu państwowego jest złożenie (...) dokumentów, osobiście lub - w wyjątkowych sytuacjach - przez pełnomocnika (za pisemnym pełnomocnictwem)." Obawiam się, że moja wygoda nie jest sytuacją wystarczająco wyjątkową ;-)
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez wiruswww » sobota 23 października 2004, 12:37

U mnie była wygoda, musiałem opłacić kurs, zanieść fotke, dać pare autografów i następnego dnia mogłem odebrać mój dowód (bo też musiałem oddać w OSK) i wezwanie na egzamin. Większości dokumentów nawet nie widziałem, nie mam nawet pojęcia jak wygląda zaświadczenie lekarskie, wiem tylko że mam bezterminowo.
Czasami mam dość tej całej techniki. Przez tą całą technologie ludzie oduczyli się rozmawiać twarzą w twarz :( I to jest naprawde smutne.
Avatar użytkownika
wiruswww
 
Posty: 553
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 13:35
Lokalizacja: Podlasie

Postprzez Mmeva » sobota 23 października 2004, 12:59

Ja zdawałam jeszcze w 3 klasie (starego oczywiście ) liceum, więc opuszczenie zajęć to nie był duży problem i udało się to zgrać; zresztą instruktor pytał kiedy najbardziej pasuje.

To zawożenie dokumentów wynikało też z tego, że w naszym mieście nie ma Worda (do najbliżeszego jest kawałek); więc układ był taki, że instruktor jadąc do miasta egzaminacyjnego z innymi kursantami podrzucał przy okazji papiery. Powinno być do tego pełnomocnictwo; ale nie przypominam sobie, żebym cos takiego podpisywała - ale pewnie pamięc juz nie ta ;) albo instruktor 'bajerował' panie w okienkach; o ile wiem pracuje w tym zawodzie juz sporo czasu :)
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez sylurek » sobota 23 października 2004, 17:53

Fajnie mieliscie. Ja musialam wszystko zalatwic sama: wziac wniosek z WORD-u, wypelnic, oplacic, zalatwic zaswiadczenie od lekarza no i odstac swoje w ogonku...
21.08.04-piersze podejście:zaliczone:)))
sylurek
 
Posty: 151
Dołączył(a): środa 01 września 2004, 23:04
Lokalizacja: warszawka

Postprzez Sławek_18 » sobota 23 października 2004, 18:14

ja tez wszystko sam zanosilem i 4 razy wniosek na miejsci wypelnialem bo sie mylilem :D :D :lol:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez dorsio » niedziela 24 października 2004, 11:48

Wypełniałem wniosek w biurze osk, do tego złożyłem mnóstwo podpisów na jakiejś karcie, otrzymałem wszystkie papiery w kopercie, dorzuciłem jeszcze zdjęcia i zaświadczenie od lekarza. Potem sam złożyłem papiery podczas wyjazdu z instruktorem do miasta, gdzie był WORD.
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 43 gości