Program

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Program

Postprzez dark_wolf » środa 13 października 2004, 14:37

Hej. Jestem nowy. Widziałem kiedyś taki śmieszny program "Nauka Jazdy"...na TVN'ie bodajze lecial. Wiecie czy teraz można go gdzies obejrzeć lub ściągnać? Pozdrawiam.
dark_wolf
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 13 października 2004, 14:01

Postprzez Agawa » środa 13 października 2004, 15:06

No, fajny był ten programik :!:
Niektórzy tak pięknie jeździli, że człowiek odzyskiwał wiare w siebie :D :D
Ostatnio sie zastanawiałam czemu go zdjęli z anteny :?: Niestety nie wiem czy jest on gdzieś w sieci dostępny, ale nie sądzę :cry:
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez scorpio44 » środa 13 października 2004, 15:08

Bądźcie czujni w weekendy, bo od czasu do czasu powtarzają wtedy jakiś stary odcinek na TVN 7.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Olcia » środa 13 października 2004, 22:28

hehe..... oj piekny program :)
czasem sie tak czuje w autku najazdach jakbym tam byla :)
moj instruktor ma duze poczucie humoru :) wiec po kilku zabawnych scenach zapytalam: czy tu jest gdzies kamera? :D
odzyskac wiare w siebie patrzac na ten program - nie sadze :) mi sie to nie udaje, choc wiem ze inni tez sie myla i robia zabawne bledy :) ale uczyc sie trzeba a na bledach najlepiej :) byleby byly niegrozne
W oczach stach... i dalej naciskam gaz...
Olcia
 
Posty: 26
Dołączył(a): sobota 14 sierpnia 2004, 01:01
Lokalizacja: Częstochowa

Postprzez Aarienka » czwartek 14 października 2004, 12:16

oj tak ten program jest kapitalny!!! A w szczegolnosci Pan instruktor...tylko jak on sie nazywal chyba na imie bylo mu Grzesiu... :? Ale to jest czysty moj instruktor dlatego ogladajac ten program na TVN7 mam podwojny ubaw bo poo czesci czuje sie tak jak bym ogldala swojego instruktora:D Podobni nie tylko z charakteru ale i z wygladu :D
Kat. B

10 VIII 04 -Kaputt...
7 IX 04 - Kaputt...
27 X 04 - Zdane :-)
12 XI 2004 -Odebrane :D
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez scorpio44 » czwartek 14 października 2004, 12:25

Grzegorz Stasiak mu było. Oprócz tego, że jest instruktorem, zajmuje się również kabaretem - zresztą całkiem nieźle.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Mmeva » czwartek 14 października 2004, 19:42

A mnie Ci instruktorzy z programu srednio sie podobają (moi byli lepsi :D ). Czasami oglądam bo fajnie popatrzeć jak ktoś się uczy, raz trafiłam w piatek chyba o 16.10.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez scorpio44 » czwartek 14 października 2004, 20:03

Mmeva napisał(a):A mnie Ci instruktorzy z programu srednio sie podobają

Jako ludzie czy jako instruktorzy?
Dla mnie jako ludzie są super, a jeżeli o to, jakimi są instruktorami, to powiem tak: z tych fragmentów, które pokazywali w tym programie, można by wywnioskować, że kiepskimi, ale uważam, że nie ma sensu pochopnie oceniać. Po pierwsze - do tego programu są celowo wybierane te najśmieszniejsze fragmenty, a po drugie - przecież to jest program TV... I tam wszystko pod telewizję jest robione. I naprawdę, Mmeva, gdybyś poszła do nich na kurs (teoretycznie), to mogłabyś się zdziwić i mile zaskoczyć.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Mmeva » czwartek 14 października 2004, 21:00

No nie to mialam na mysli; zbyt dalekoidące Scorpio wnioski wysnułeś ;) Może powiem tak: po samym rozrywkowo-dokumantalnym programie TV ciężko kogoś oceniać i nie zamierzałam tego robić; nie wiem, może mi sie średnio niektóre ich teksty czy zachowania podobały (rzadko udaje mi sie trafić, więc nie zacytuję); ale generalnie w Tv wydają sie być sympatyczni; a w realu kto to wie... trzeba kogos poznać żeby móc coś więcej powiedzieć.

Po prostu przeczytałam tu kilka bardzo pozytywnych opinni o Grzesiu czy jak mu tam i stwierdzilam tylko; że mój instruktor bardziej mi sie podobal i w porównaniu z nim Ci tych z TV nie powalają na kolana; ale może tak to już jest jak sie porownuje do kogoś, kogo się zna i lubi :) .

A btw. emisji w Tv to w zgodnie z telegazetą jutro o 16.10 nie będzie ; ( jak komus uda sie trafić dajcie znać. Miło sobie pooglądać i troche sobie powspominać jak się robiło prawko ...
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez sharky » czwartek 14 października 2004, 21:35

Tez mi sie ten program podoba. Niestety rzadko udaje mi sie ne niego trafic :(

W pamieci utkwily mi szczegolnie dwa fragmenty:
- raz jak jakas kobieta wjechala na rondo pod prad (na szczescie rondo bylo puste) :P :P :P
- i drugi, kiedy (tez) kobieta :wink: jechala ulica z torowiskiem (tzn. lewy pas prowadzil po torach) i zamiast zjechac na prawo by ominac wysepke przystanku ona wjechala na przystanek zupelnie jak tramwaj :lol: :lol: :lol: (ciezko to opisac :wink: ale jak to zobaczylam to nie moglam ze smiechu :) )

Kiedys, jak puszczali ten program pierwszy raz, nie wydawal mi sie tak smieszny jak teraz (teraz wiem jak to jest siedziec za kolkiem :) )
Obrazek
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Mmeva » czwartek 14 października 2004, 21:41

sharky napisał(a):- i drugi, kiedy (tez) kobieta :wink: jechala ulica z torowiskiem (tzn. lewy pas prowadzil po torach) i zamiast zjechac na prawo by ominac wysepke przystanku ona wjechala na przystanek zupelnie jak tramwaj :lol: :lol: :lol: (ciezko to opisac :wink: ale jak to zobaczylam to nie moglam ze smiechu :) )


Ronda nie pamietam; ale o tym tramwaju była ostatnio powtórka ( niestety nie widzialam calej; bo trzeba było iśc na zajęcia :? ); 1 klasa; takiego specyficznego 'tramwaju' z elką jeszcze nie widzialam :lol:
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez scorpio44 » piątek 15 października 2004, 22:27

Uwaga! Uwaga! Podaję ważny komunikat. :D
W najbliższym tygodniu (od poniedziałku do czwartku, dalej nie wiem) około godziny 6.00 rano na TVN-ie leci "Nauka jazdy". Jak chcecie oglądać, to szykujcie wideo do nagrywania. :D:D:D Bo nie sądzę, żeby komukolwiek z Was chciało się wstawać w środku nocy...
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Sławek_18 » sobota 16 października 2004, 10:43

scorpio44 napisał(a):Uwaga! Uwaga! Podaję ważny komunikat. :D
W najbliższym tygodniu (od poniedziałku do czwartku, dalej nie wiem) około godziny 6.00 rano na TVN-ie leci "Nauka jazdy". Jak chcecie oglądać, to szykujcie wideo do nagrywania. :D:D:D Bo nie sądzę, żeby komukolwiek z Was chciało się wstawać w środku nocy...

Przyjme zamowienia na kasety vhs na odcinki z tym programem :P :P :P
Cene ustalimy indywidualnie :lol: :twisted:
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez scorpio44 » sobota 16 października 2004, 10:49

Tak w ogóle to ja mam nagraną całą pierwszą serię jakby co. :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez dark_wolf » czwartek 21 października 2004, 14:33

Mi zapdało w pamięć jak pewna miła pani doznała szoku...gdy obok niej zderzyły się autobus i merol ^^. Pozdro
dark_wolf
 
Posty: 4
Dołączył(a): środa 13 października 2004, 14:01

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 56 gości