Co o tym sądzicie

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez zoltan » wtorek 12 października 2004, 18:43

miros napisał(a):
jednego nie zapomne, pewnej babci obladowanej zakupami ktora stala na pasach przez kilka minut po czym przeszla i powiedziala: "to pewnie jakis pijak" i poszla.

"Babcina" mentalność, najciekawsze że takie babcie najbardziej gorliwie do kościoła chodzą :evil:
Avatar użytkownika
zoltan
 
Posty: 202
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 14:33
Lokalizacja: Kraków

Postprzez scorpio44 » wtorek 12 października 2004, 18:53

To i tak jeszcze nic takiego. W moim mieście dwóch takich "pijanych" na ulicy zmarło, bo NIKT do nich nie podszedł pomóc. Tyle że byli całkowicie trzeźwi, a zmarli na zawał...
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez autopol-serwis » środa 13 października 2004, 08:20

zoltan napisał(a):
miros napisał(a):
jednego nie zapomne, pewnej babci obladowanej zakupami ktora stala na pasach przez kilka minut po czym przeszla i powiedziala: "to pewnie jakis pijak" i poszla.

"Babcina" mentalność, najciekawsze że takie babcie najbardziej gorliwie do kościoła chodzą :evil:

:( a czy pijanemu nie należy pomóc ?, choćby wzywając policję czy pogotowie. Szkoda, że nie wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Zatrucie alkoholowe też może byc przyczyną śmierci, pomimo że pijak to jednak człowiek, choć czasami mówią pijany jak świnia. (biedne zwierzątko, jeszcze nie widziałem pijanej świni :lol: )
Avatar użytkownika
autopol-serwis
 
Posty: 324
Dołączył(a): czwartek 14 sierpnia 2003, 08:42
Lokalizacja: Kielpino k/Kartuz

Postprzez scorpio44 » środa 13 października 2004, 11:50

autopol-serwis napisał(a):czasami mówią pijany jak świnia. (biedne zwierzątko, jeszcze nie widziałem pijanej świni :lol: )

A to ciekawe, bo ja do tej pory znałem tylko zwrot "trzeźwy jak świnia" (w którym nie ma ironii).
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez Sławek_18 » środa 13 października 2004, 12:05

Tak juz jest kazdy patrzy na swoj tylek. Nie zauwaza cierpienia innych ludzi lub nie chce zauwazyc( co jest bardziej prawdopodobne). Napewno pry wypadku nie brakuje gapiow, najlepsze jest to, ze jesli sie ktos pyta jak to sie stalo to nikt nic nie widzial. Samochodoy zwalniaja, ale nikt sie nie zatrzyma bo jemu sie spieszy.

Podpisuje sie pod wszystkimi 4 konczynami pod projektem ktory zmoszalby do przejscia szkolenia z pomocy przedmedycznej. Winfor nie prowadzi zadnych tego typu akcji?
Jako znana cieszaca sie duza renoma organizacja powinna wystosunkowac jakies pismo do kogo trzeba z pomyslem.
Mysle, ze jakbym zobaczyl wypadek napewno bym sie zatrzymal i wezwal pogotowie oraz zabezpieczyl miejsce wypadku, nie wiem czy bym probowal udzielic pomocy bo poprostu nie bylbym wstanie (brak umiejetnosci praktycznej), ale zatrzymywalbym samochody i moze by ktos umial udzielic takiej pomocy.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez ella » środa 13 października 2004, 14:23

Winfor nie prowadzi zadnych tego typu akcji?
Jako znana cieszaca sie duza renoma organizacja powinna wystosunkowac jakies pismo do kogo trzeba z pomyslem.

Dobre pytanie.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 114 gości