Ile zarabia instruktor?

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez bialy » poniedziałek 04 października 2004, 22:02

Sławek_18 napisał(a):
bialy napisał(a):Ludzie, przeciez auto po eLce mozna poznać, nie przesadzajcie. A nawet jak kupi to co :?: Sprzęgło do wymiany.

I silnik wymeczony. Przez przeciaganie biegow. :P


Tak, ta metodą to jescze mozna doliczyc zawieszenie, uład kierowniczy, skrzynie biegow, światła, nie orginalne 70% podzspołów - tańsze. Tyle, ze moze to sie trafic takze w kazdym innym samochodzie, skad wiesz co poprzedni wlasciciel robil z autem :?:

Najlepiej nie kupowac samochodu.
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez ella » poniedziałek 04 października 2004, 22:14

Ile zarabiaja to nie wiem, ale na pewno nie narzekają, aaa z benzyna jest tak, ze przewaznie auto jest na gaz...


Instruktorzy są tak bogaci, że bez przerwy sprzedają trochę już zużyty samochodzik i kupują nowy :D :D Więc pewnie wiele tam nie ma do wymiany :D :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nietoperz » poniedziałek 11 października 2004, 23:35

Witam gorąco przeczytałem pękne rzeczy po pierwsze pęsja instruktora zalerzy od tego co potrafi i czy przyciąga kursantów do ośrodka i ile godzin pracujeno i czy szkoli swoim autem 20 zł za godzinę to kupa kasy nik nie da tylę a propo kupowania auta z nauki jazdy to sprzedawałem 3 i nawet mechanicy nie kapneli się jak od początku dba się to nie pozna osobiście uważam ,że od dobrego instruktora warto kupić .Auto którym jężdżę jest moją wizytówką musi być zadbane inie psuć się osobiście odręki usówam awarije . Samochód nie jest przemęczony kupcie od młodego kierowcy który zamiata kołami przy każdym ruszaniu???
nietoperz
 
Posty: 24
Dołączył(a): sobota 24 kwietnia 2004, 23:49

Postprzez Mmeva » poniedziałek 11 października 2004, 23:56

nietoperz napisał(a): Samochód nie jest przemęczony kupcie od młodego kierowcy który zamiata kołami przy każdym ruszaniu???


Jak szukałam samochodu dla siebie jeden wyglądał bardzo ladnie ale tylko na obrazku; niby mial 35 tys. ale stan bez komentarza; widac, że szarpałnim jakis 'rajdowiec'.

Jesli chodzi o samochód po nauce jazdy to jak z kazdym samochodem - zalezy oczywiscie od kogo kupujemy; mój instruktor miał autko zawsze czyste i zadbane i kupienie takiej elki wcale nie byłoby złym pomysłem.
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości