Egzamin to stres - ale jaki stres jest później :-)

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez ella » wtorek 12 października 2004, 10:13

scorpio44 napisał(a):Czyżby szykowała się kolejna kursantka na mojego (przyszłego) fiata 126p? :D:D:D:D

Przecież możesz szkolić koleżankę na jej samochodziku :D :D
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez leila » wtorek 12 października 2004, 14:17

taak wole swojego Opla..a co do instruktora-właśnie pokłóciłam się z tatą bo jak to stwierdził"nie będzie komuś płacił za wożenie tyłka"..cóż on nie ma prawka więc nie rozumie jak to jest :cry: ale mnie kasy nie żal ..jak przypominam sobie narzekania ludzi któerzy zaczynali z kimś bliskim jeździc (mąż,brat,ojciec)i się złościli że ktoś im truje,to w sumie wolałabym mieć tak niż nikogo koło siebie kto cokolwiek by doradzil,choćby nawet zrzędził :?
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez scorpio44 » wtorek 12 października 2004, 14:40

Rozumiem, że jesteśmy umówieni na jazdę Twoim oplem. Nie ma sprawy. :D:D:D
PS: Obiecuję, że będę truł i zrzędził ile tylko się da.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez leila » środa 13 października 2004, 19:23

scorpio44 napisał(a):Rozumiem, że jesteśmy umówieni na jazdę Twoim oplem. Nie ma sprawy. :D:D:D
PS: Obiecuję, że będę truł i zrzędził ile tylko się da.

oki! może być tylko żebyś nie był zbyt upierdliwy bo chyba na to będzie jeszcze czas na emeryturze :wink: jest tylko ten mały problemik-muszę dojechać do ciebie na północ swoim Opelkiem zeby od ciebie się czegoś nauczyć zawsze to blizej niż wujek w Niemczech:lol: :lol: :lol: :wink:
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez scorpio44 » środa 13 października 2004, 19:32

leila napisał(a):jest tylko ten mały problemik-muszę dojechać do ciebie na północ swoim Opelkiem zeby od ciebie się czegoś nauczyć zawsze to blizej niż wujek w Niemczech:lol: :lol: :lol: :wink:

A gdybym ja przypadkiem zawitał na południe? :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez leila » niedziela 17 października 2004, 19:20

heh mała relacyjka :D muszę się pochwalic dzis z rodzinką pierwszy raz pojechałam w trochę dłuższą trasę niż garaż-blok...za miasto,jakoś objechalam choc trochę dziwnie się czułam jak ze dwóch mnie wyprzedzało (jechałam 60-tką!)kurde...no wiem ze was to nie interesuje-starzy użytkownicy dróg-ale dla mnie każdy taki wyjazd jest lekko stresujący :wink:
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez to ja » niedziela 17 października 2004, 19:44

leila napisał(a):heh mała relacyjka :D muszę się pochwalic dzis z rodzinką pierwszy raz pojechałam w trochę dłuższą trasę niż garaż-blok...za miasto,jakoś objechalam choc trochę dziwnie się czułam jak ze dwóch mnie wyprzedzało (jechałam 60-tką!)kurde...no wiem ze was to nie interesuje-starzy użytkownicy dróg-ale dla mnie każdy taki wyjazd jest lekko stresujący :wink:


Oj, ja doskonale wiem, co czujesz. Dla mnie każda przejażdżka to przeżycie... A tym, że mnie wyprzedzają nie martwię się - skoro im się spieszy... Ja wolę jeździć tak szybko, na ile czuję się na siłach. Jeżeli uważam, że 60 km/h mi wystarczy, to tyle jadę. Przecież na drodze muszę się czuć pewnie.
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Amy » niedziela 24 października 2004, 14:34

a ja sie zastanawiam czy nie sprowadzic sobie jakiejs milej hondy civic z Niemiec. poki co zbieram kaske :) moze na urodziny (w kwietniu) cos sobie kupie :)
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez leila » niedziela 24 października 2004, 15:13

Amy napisał(a):a ja sie zastanawiam czy nie sprowadzic sobie jakiejs milej hondy civic z Niemiec. poki co zbieram kaske :) moze na urodziny (w kwietniu) cos sobie kupie :)

to radzę szybko zbierać pieniądze bo z tego co wiem Niemiecki rynek jest już tak przebrany więc co dopiero za rok :? poza tym lepiej miec znajomego co ci autko sprowadzi,takiemu co możesz zaufać, bo inni to niewiadomo co za dezelaka ci mogą ściągnąć :wink: to tak z dosw.piszę..nam nie znalazł znajomy niczego co by sprawnie dojechało do Polski o własnych siłach a nie na lawecie :lol:
Opel Corsa 1.2 City:)od 11.10 moja!!!!
Avatar użytkownika
leila
 
Posty: 384
Dołączył(a): piątek 11 lipca 2003, 13:56
Lokalizacja: małopolska

Postprzez Amy » niedziela 24 października 2004, 15:18

wiem to wszystko. poki co jednak moge tylko pomarzyc - grosza jeszcze nie mam :) tak sobie fantazjuje na razie. ale kupie cos na pewno (kiedys) :)
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Postprzez Jen » niedziela 24 października 2004, 16:17

leila napisał(a):z tego co wiem Niemiecki rynek jest już tak przebrany więc co dopiero za rok :?

To może za rok będzie lepiej, bo pojawią się nowe oferty. A kupujących z Polski nie pojawi się wiele więcej, bo ci co chcieli, to już sobie autko z Zachodu kupili.
Tak mi sie wydaje.
Ostatnio zmieniony niedziela 24 października 2004, 16:19 przez Jen, łącznie zmieniany 1 raz
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez Amy » niedziela 24 października 2004, 16:26

no wlasnie, Niemcy chyba zawsze beda sprzedawac samochody, wiec i za pol roku cos sie dla mnie znajdzie :)
Amy
Amy
 
Posty: 27
Dołączył(a): piątek 21 marca 2003, 15:51
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości