Uprawnienia Straży Miejskiej

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez to ja » środa 22 września 2004, 22:18

Takie spisywanie, jakie ostatnio ma miejsce w okolicach mojej szkoły, wydaje mi się bez sensu... Rozumiem, że być może zależy im na bezpieczeństwie uczniów, jednak należy zachować odrobinę rozsądku.

A jeśli chodzi o kolegę, to jest to jeden z grzeczniejszych i sympatyczniejszych w klasie ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » środa 22 września 2004, 22:34

dorsio napisał(a):Od tamtej pory wiem, że nie opłaca się zmyślać. A wtedy miałem ochotę

Dorsio, nie zrobiłeś tego, ale weź mi wytłumacz nawet samą tę Twoją ochotę. Ja tego pojąć nie mogę!!!!!!!
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » środa 22 września 2004, 23:16

ej scorpio posluchaj sobie takiego fajnego kawalka: "Kazdy ponad kazdym"

tu masz czesc tekstu:

Jakiś czas wcześniej, spod lubelskiej wsi, wyjechał do stolicy szukać lepszych dni – Grzegorz – w pizzy znał jednego z powiatu swego, robiącego już od 99-tego. Karol ma na imię, w plackach trochę robi. Grzegorz postanowił, że też spróbuje sił w gastronomii. Wysiadł na Wschodnim zadowolony, że za bilet nie zapłacił frajerowi. <&%#$@>, że kawał drogi siedział w kiblu pociągowym, walił klocem, miał zdrętwiałe nogi trochę, ale cieszył się, że się ostały polskie złote. Proszę cię... Lekko zagubiony pytał ludzi o nazwę ulicy, wtem – saluto - patrol stołecznej policji, Grzesiu tłumaczy, że chce do Karola z pizzy. Z twarzy był podobny zupełnie do nikogo, jednak ubrany na brązowo-fioletowo. Na górze ma mieć sweter, a na dole na dresowo. Przypasował jej stuprocentowo - omyłkowo do opisu kogoś. Bluźnił, przepraszał, nawijał... Jakiś czas później pani Janina drzwi zamyka od taryfy Rysia i wyklina od złodziei w myślach. Szyld Policja - wchodzi, składa zeznania. Rutynowe rozpoznania zwykle są na <&%#$@>, biorą tych, którzy są pod ręką. I chociaż staje kilku gości młodych, bez cienia wątpliwości ten, od spodni fioletowych, w swetrze brąz, dla Grzesia wstrząs. Pies gładzi wąs, gardzi nim oraz nią. Przecież dopiero, co przyjechałem – tłumaczy Grześ chwilę, ale zwiesił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli. Tyle...

sytuacja troche malo prawdopodobna ale moze sie zdarzyc.
mozesz nie miec nic na sumieniu a i tak moga cie zgarnac.

albo taka sytuacja: noc, spisali cie na ulicy, na przystanku (podales prawdziwe dane). policja odjechala. okazuje sie ze w okolicy okradziono jakas starsza babke (okradl ja jeden typ, bylo ciemno i nie widziala dokladnie jak wygladal). policja dociera do ciebie, kaze ci zglosic sie na przesluchanie. tlumaczysz ze siedziales na przystanku i czekales na autobus ale nikt nie moze tego potwierdzic. potem dochodzi do rozpoznania i babka mowi ze to byles ty, ze cie poznaje.

dlatego niektorzy nie podaja swoich danych. TYLE....
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez dorsio » piątek 24 września 2004, 17:19

scorpio44 napisał(a):
dorsio napisał(a):Od tamtej pory wiem, że nie opłaca się zmyślać. A wtedy miałem ochotę

Dorsio, nie zrobiłeś tego, ale weź mi wytłumacz nawet samą tę Twoją ochotę. Ja tego pojąć nie mogę!!!!!!!


Wtedy jeszcze nie wiedziałem po co oni to robią i się trochę przestraszyłem, ale odpowiedzieli nam na pytania dotyczące tego zagadnienia. Następnym razem nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby podać falszywe dane.
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 98 gości