Trzęsienie ziemi

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Colin is the best » środa 22 września 2004, 08:55

scorpio44 napisał(a):
Aarienka napisał(a):nic nie czulam...szkoda

To nie było nic przyjemnego.

No jak to :?: Masz jakiś kiepski gust :!: Kiedyś myślałem, że pojadę do Japonii, żeby przeżyć trzęsienie, a tu taka miła niespodzianka w Polsce :wink:

sylurek napisał(a):Moze troche odbieglam od tematu, ale jestem ciekawa, czy Wasze zwierzaczki jakos zareagowaly wczesnij?

Moje rybki chyba niczego nie zauważyły nawet, a szynszyla sobie spała.

Trochę szkoda, że już to wszystko minęło. Ciekawe czy kiedykolwiek przeżyję następne trzęsienie. Co prawda jestem jeszcze troszkę tym wszystkim wstrząsnięty, ale po mału dochodzę do siebie. W końcu miałem do czynienia z potęgą natury.
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59

Postprzez Agawa » środa 22 września 2004, 10:12

Najprawdopodobniej wszystko to przez Skandynawię która się podnosi.

"Skąd te wstrząsy?
Zaraz po tym, jak wstrząsy ustały, wszyscy zaczęli sobie zadawać pytania: Skąd to się wzięło? Jak to możliwe, że w Polsce jest trzęsienie ziemi? Mimo że tak silne drgania były dla naukowców z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk zaskoczeniem, to podchodzą do tego zjawiska spokojnie.

- Najprawdopodobniej te wstrząsy były wynikiem podnoszenia się Skandynawii. Mogły to być zwykłe ruchy tektoniczne, które trwają setki tysięcy lat i właśnie zdarzyły się teraz - mówi dr Wojciech Dębski z Polskiej Akademii Nauk.

Jednak naukowcy nie wykluczają, że wstrząsy mogły wystąpić również z innych przyczyn. Przecież wszystkie dotychczasowe wstrząsy w Polsce były notowane w górach.

- Za kilka dni spłyną dane na temat trzęsienia z całej Europy i będziemy mogli ustalić przyczynę wstrząsów - wyjaśnia dr Dębski. "

[/b]
Avatar użytkownika
Agawa
 
Posty: 911
Dołączył(a): poniedziałek 05 kwietnia 2004, 14:25
Lokalizacja: Kraków

Postprzez bialy » środa 22 września 2004, 15:18

Colin is the best napisał(a):po mału dochodzę do siebie. W końcu miałem do czynienia z potęgą natury.


albo z potega techniczno-naukowo-militarna rosjan
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez miros » środa 22 września 2004, 15:58

wtedy to juz raczej nie doszedlby do siebie nigdy :) :)
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 28 gości