Jak cos wiece na temat instruktora nauki jazdy

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Jak cos wiece na temat instruktora nauki jazdy

Postprzez Mariusz » piątek 17 września 2004, 11:01

Witam mam zamiar byc instruktorem nauki jazdy i posiadam kat.B,C,C+E,T i mam kilka pytani do orietujocym sie tym czy jak posiadam takie kategorie to dojdzie mi np.B+E(chodzi mi o to ze bede mugł uczyc B+E) bo słyszałem ruzne informacie na ten temat jak byscie mogli to p[odajcie mi jakis adresy gdzie mugłym bym sie spytac o takie inne sprawy>Pa
Mariusz
 
Posty: 2
Dołączył(a): poniedziałek 29 grudnia 2003, 14:48

Postprzez Aarienka » piątek 17 września 2004, 16:48

a mam takie pytanie...bo tez chcialam pojsc na instruktorke...ale pytanie bo slyszalam,ze na tuym kursie robi sie cos takiego...mianowicie wsiadam do samochodu i mowie na glos" wsiadam do samochodu": " "ustawiam fotel";" ustawiam lusterka" ;" wciskam sprzeglo" itd itd...czy to prawda?????????
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz

Postprzez emka » piątek 17 września 2004, 16:56

Z tego co mi wiadomo to i instruktor musi zrobic kurs i zdać egzamin do danej kategorii. Ale nie wiem czy mam racje a co najgorsze to chyba Cie wogóle nie zrozumiałam hhhhhaaaaaa :lol:
"Pytając kobietę o drogę w końcu zabłądzisz razem z nią"
Avatar użytkownika
emka
 
Posty: 164
Dołączył(a): niedziela 18 lipca 2004, 14:01
Lokalizacja: Śląsk, Katowice

Postprzez ella » piątek 17 września 2004, 16:56

http://www.prawojazdy.pl/articles/instruktor.asp
Arienka masz jeszcze trzy lata, żeby iść na kurs. Dużo się jeszcze może przez ten czas zmienić w szkoleniu :wink:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Aarienka » piątek 17 września 2004, 17:02

serdecznie dziekuje!!!! I w;lasnie tak sobie tu czytam i chyba cos czuje,ze powli odechciewa mi sie tego ....
Avatar użytkownika
Aarienka
 
Posty: 220
Dołączył(a): piątek 02 lipca 2004, 21:46
Lokalizacja: Grudziądz


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości