Sprawozdanie ze spotkania forumowiczów

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Sprawozdanie ze spotkania forumowiczów!!!!!!

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 11:48

Piątek, 10 września 2004. To jest ten dzień! Wreszcie, po długim kilkuletnim myśleniu (to forum jest magiczne - na nim człowiek nawet myśleć zaczyna :D) i kilkutygodniowym ustalaniu udało się zorganizować spotkanie forumowiczów. Nie był to jeszcze co prawda zlot z prawdziwego zdarzenia, ale na razie spotkanie paru osób. To dobry początek.
Około godziny 18.00 w pewnym ustronnym miejscu spotkali się: Ella, Mmeva, To ja-Asia, Biały, Dorsio, Miros, Pablo i moja skromna osoba zatruwająca życie pozostałym swoimi żartami, których nikt inny zrozumieć nie jest w stanie. Zabrakło niestety (chociaż trudno powiedzieć, czy niestety) szanownego kolegi (koleżanki? :D) X-a, który miał znaleźć jakieś konkretne miejsce i wszystko tak trochę "doorganizować". A tymczasem mało że się nie pojawił, ale na dodatek wyłączył telefon. Trudno - płakać nie będziemy, ale zapamiętamy, że nas po prostu zrobił w balona. Ogólnie było bardzo sympatycznie... Nie, to za mało. Było po prostu super. Miło było poznać osoby, które się do tej pory znało tylko z charakteru pisma i koloru czcionki. :D Na początku bałem się, że będzie może trochę sztywno, ale na szczęście było całkowicie na luzie od samego początku i upojna (...) noc minęła bardzo szybko. Wypiliśmy przy okazji za egzamin Sławka 18, ale przede wszystkim zdrowie drugiego Sławka, który cały czas był z nami. Ja w każdym razie naprawdę czułem jego obecność. Oprócz tego komisyjnie stwierdziliśmy, że samochodzik Mirosa (którym zresztą dane nam było się przejechać) jest ZIELONY! Kto nie wierzy - będzie miał okazję sprawdzić na kolejnym spotkaniu, które już pomału zaczynamy planować.

Zapraszam pozostałe osoby, które były na spotkaniu, do podzielenia się z innymi wrażeniami w tym topiku. Może się czegoś o sobie dowiem? :D:D:D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sprawozdanie ze spotkania forumowiczów!!!!!!

Postprzez Pablo » niedziela 12 września 2004, 12:34

scorpio44 napisał(a):Zabrakło niestety (chociaż trudno powiedzieć, czy niestety) szanownego kolegi (koleżanki? :D) X-a...

Oprócz X-a podpadła nam też kelnerka, która to próbowała oszukać scorpia o 9, a mnie o 1000 groszy. Jednak dzięki resztkom trzeźwości umysłu udało nam się odzyskać naszą fortunę.

Ogólnie było bardzo sympatycznie... Nie, to za mało. Było po prostu super.

Taaak... było super, zapisuję się na następne spotkanie.

Oprócz tego komisyjnie stwierdziliśmy, że samochodzik Mirosa (którym zresztą dane nam było się przejechać) jest ZIELONY!

Zgadza się. Forumowa komisja śledcza, złożona z uczestników spotkania, zgodnie stwierdziła, że skoda jest zielona. Powyższa decyzja jest ostateczna i nie podlega odwołaniu.
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

Postprzez miros » niedziela 12 września 2004, 13:58

wiec wyrok jest prawomocny? a tak ogolnie to tak jak scorpio powiedzial, fajnie bylo zobaczyc i pogadac z ludzimi ktorych do tej pory znalem tylko z GG albo czata, albo postow z forum. spotkanie super tylko szkoda ze panie sie ulotnily tak szybko.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Mmeva » niedziela 12 września 2004, 14:37

Ej Miros, nie jakos strasznie szybko, my z Ellą byłyśmy dość długo :)

Scorpio - nic dodać, nic ująć :D Było świetnie, trzeba to koniecznie powtórzyć!
Pozdrówki!
Mmeva
 
Posty: 967
Dołączył(a): sobota 06 lipca 2002, 23:22

Postprzez dorsio » niedziela 12 września 2004, 14:41

miros napisał(a):a tak ogolnie to tak jak scorpio powiedzial, fajnie bylo zobaczyc i pogadac z ludzimi ktorych do tej pory znalem tylko z GG albo czata, albo postow z forum.


Nie tylko pogadać. :D

Moim zdaniem spotkanie bardzo się udało. Obejrzałem zdjęcia i czekam na resztę szczególnie z dalszej części. Poza tym miałem farta, że dotarłem do domu, bo usnąłem w pociągu i obudziłem się dopiero na 20 km od domu. Jednak kolej żelazna okazła się najlepszym środkiem transportu. :D
Avatar użytkownika
dorsio
 
Posty: 182
Dołączył(a): czwartek 19 czerwca 2003, 15:29
Lokalizacja: Puławy

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 16:16

Mirek, zatańcz poloneza, bo panie nie widziały. :D:D:D:D:D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez to ja » niedziela 12 września 2004, 16:17

Wszystko, co napisali moi poprzednicy to prawda. Spotkanie było świetne. Niepotrzebnie miałam różne wątpliwości. Jednak na tym spotkaniu przekonałam się paru rzeczy - głównie tego, że jesteście fajnymi ludźmi :)

miros napisał(a):spotkanie super tylko szkoda ze panie sie ulotnily tak szybko.


Mmeva napisał(a):Ej Miros, nie jakos strasznie szybko, my z Ellą byłyśmy dość długo :)


Niestety, ale ja musiałam wcześniej wrócić do domu, ale mam nadzieję, że następnym razem będę dłużej :)

scorpio44 napisał(a):Oprócz tego komisyjnie stwierdziliśmy, że samochodzik Mirosa (którym zresztą dane nam było się przejechać) jest ZIELONY!


Zielony, zielony :) Mam nadzieję, Miros, że pamiętasz, co mi zaproponowałeś ;)

miros napisał(a):wiesz, jakbys potrzebowala doswiadczonego kierowcy i samochodu, to ja moge sluzyc pomoca :) :) :)


Uważaj, bo może Ci się to jeszcze znudzić ;)

scorpio44 napisał(a):Mirek, zatańcz poloneza, bo panie nie widziały.


No, to jak Mirek to taki dobry tancerz i potrafi tańczyć poloneza to już chyba wiem, kogo zaproszę na moją Studniówkę ;)

Podsumowując, było świetnie :) Zamierzam utrzymywać znajomość w miarę możliwości ze wszystkimi, a już na pewno z osobami z Warszawy :)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 16:21

Nie no... Nie mam wyjścia, przeprowadzam się do Warszawy. :D:D:D Będę miał kontakt z Asią i mógł jeździć Mirosa samochodem. :D:D:D:D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sprawozdanie ze spotkania forumowiczów!!!!!!

Postprzez ezka » niedziela 12 września 2004, 16:23

scorpio44 napisał(a):Sobota, 11 września 2004. To jest ten dzień!

a to nie mialo byc w piatek ?
widac rzeczywiscie bylo super skoro tak sie przedluzylo :D
egzamin kat. B zdany 29.12.2003
Avatar użytkownika
ezka
 
Posty: 266
Dołączył(a): piątek 12 grudnia 2003, 22:35
Lokalizacja: N 49°48' E 22°47'

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 16:35

:D:D:D:D:D:D:D Widzicie, że nawet daty nikt nie pamięta? Już poprawiam. Jasne, że w piątek.
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez to ja » niedziela 12 września 2004, 16:37

scorpio44 napisał(a)::D:D:D:D:D:D:D Widzicie, że nawet daty nikt nie pamięta? Już poprawiam. Jasne, że w piątek.


Najważniejsze, że sam fakt spotkania się pamiętamy ;)
to ja - Asia :)

Sławek - nigdy o Tobie nie zapomnę... [*][*][*][*][*][*][*][*][*]
Mój miś bardzo Ci się podobał i dlatego zawsze będzie przy moim profilu...
Avatar użytkownika
to ja
 
Posty: 899
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 10:38
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 17:03

Miejmy nadzieję, że i Miros pamięta. :D:D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez miros » niedziela 12 września 2004, 17:05

poloneza, tak tanczylem ale byl to taki hmmmm, polonez oprocentowany :) :)
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez scorpio44 » niedziela 12 września 2004, 17:17

Mówiłeś, że to ja się bawię słowami. A jak się wgłębić mocno w to zdanie, to odnajdziemy tam aż 3 znaczenia słowa polonez! :D
scorpio44
 
Posty: 6964
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:54
Lokalizacja: Elbląg

Postprzez gabi121 » niedziela 12 września 2004, 18:42

Ale jestescie... zazdroszcze wam tego psotkania:)
no ale coz, niedlugo bedzie w krakowie, wtedy wy bedziecie zazdroscic sasasa:)
ja tam dalej nie wierze ze skoda mirosa jest zielona
gabi
Avatar użytkownika
gabi121
 
Posty: 155
Dołączył(a): czwartek 12 sierpnia 2004, 16:40
Lokalizacja: Chrzanów

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 42 gości