Mam prawko. Dobra ale co dalej?!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Mam prawko. Dobra ale co dalej?!

Postprzez fore16 » poniedziałek 30 sierpnia 2004, 00:00

Witam. Mam mały problem a nawet w sumie niemały. Mam 16 lat, niedawno zrobiłem A1, ale nigdzie w internecie nie moge znaleźć informacji, co mi dokładnie przysługuje i jak to wszystko dalej ma wyglądać. Chodzi mi głównie o to, co będzie kiedy skończe 18 lat? Prawko tak sobie przepadnie po prostu, czy może po dostarczeniu odpowiednich papierow i oczywiscie zaplaceniu kupy grosza zamieni sie ono w całkiem fajniutkie A ? Poratujcie, może chociaż napiszcie gdzie mam szukać, (w kodeksie drogowym??) pozdrawam!
:?: :?: :?:
fore16
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 23:53

Postprzez ella » poniedziałek 30 sierpnia 2004, 11:05

Będziesz musiał robić kurs na A i zdawać egzamin jeszcze raz.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Moskwicz » poniedziałek 30 sierpnia 2004, 16:20

No wlasnie ja nie wiem po co ludzie robią takie kategorie jak A1 i B1. B1 to taki leciutki samochodzik ze nawet maluch sie nienadaje. Trudno chyba takie cos dostac. A1 to jak sie niemyle to jakis skuter. Koleś by poczekał te 2 lata do osiemnastych urodzin i by jeździł skuterem na dowodzie :roll:
Moskwicz
 
Posty: 39
Dołączył(a): czwartek 29 stycznia 2004, 10:29

Postprzez fore16 » wtorek 31 sierpnia 2004, 15:34

Mylisz A1 z kartą motorowerową.
Teraz zaczolem zalowac ze zrobilem to chore prawko, bylem pewien ze na 18 zaplace cos lub zdam jeszcze raz egzamin i bede mial prawko A. Najbardziej jednak szkoda mi typów, którzy zrobili to prawko po ukończeniu 17 lat, cała kasa i zamieszanie po to, żeby rok pośmigać "125"-ką :/ dzieki za odpowiedz, pozdro
fore16
 
Posty: 2
Dołączył(a): niedziela 29 sierpnia 2004, 23:53

Postprzez Ar » wtorek 31 sierpnia 2004, 16:15

Moskwicz napisał(a): B1 to taki leciutki samochodzik ze nawet maluch sie nienadaje. Trudno chyba takie cos dostac.

Tak, maluch wazy cos okolo 650 kg.
Slyszalem, ze ostatnio byl jakis pokaz bodajrze japonskich samochodow i mieli w ofercie takie cacka jednak chciano za to bajonskie sumy, o kupienie czegos takiego uzywanego nie ma podobno mowy...
Avatar użytkownika
Ar
 
Posty: 155
Dołączył(a): piątek 11 czerwca 2004, 18:33
Lokalizacja: Wlkp


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 54 gości