kto mi powie...

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

kto mi powie...

Postprzez tfu! » czwartek 26 sierpnia 2004, 17:19

... gdzie można kupić dodatkowe lusterka samochodowe dla instruktora , takie jak mają elki, doczepiane na boczne i środkowe lusterka??
tfu!
 
Posty: 144
Dołączył(a): środa 14 lipca 2004, 23:25
Lokalizacja: warszawa

Postprzez ella » czwartek 26 sierpnia 2004, 17:21

... gdzie można kupić dodatkowe lusterka dla instruktora , takie jak mają elki, doczepiane na boczne i środkowe lusterka??

W sklepach z róznymi drobiazgami do samochodu. Sama kiedyś szukałam i tam znalazłam.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez tfu! » czwartek 26 sierpnia 2004, 17:24

no, myślałam że znajdę w norauto np, ale nic z tego, a chodzi mi po głowie że gdzieś widziałam, tylko nie wiem gdzie... może na stacji, hmmm....
tfu!
 
Posty: 144
Dołączył(a): środa 14 lipca 2004, 23:25
Lokalizacja: warszawa

Postprzez miros » czwartek 26 sierpnia 2004, 18:35

hmmmm a po co ci takie lustereczka? mi sie wydaje ze w niektorych sklepikach z akcesoriami samochodowymi powinny byc. trzeba popytac sprzedawcow takich sklepow to powinni dac jakies konkretne namiary.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez tfu! » czwartek 26 sierpnia 2004, 20:08

hm, z jakiej potrzeby? ano dla wprawiania się i spokoju ducha. mam szczęście ,że nie będę zmuszona jeździć sama, bo będzie mi towarzyszył ukochany i jego samochód. na kursie mogłam sobie brawurowo wyprzedzać i śmiałości mi nie brakowało, ale tam miałam 100 % pewnośc,że jest obok ktoś kto czuwa nade mną i kto w pore wybije mi manewr z głowy swoimi pedałami...tak więc ja decydowałam ale wszystko było jeszcze poza moją kontrolą. teraz natomiast nikt już na mnie nie musi tak uważać, żaden z kierowców i wszystko w moich rękach , stąd na początek raźniej mi będzie z dwoma parami oczu przebijać się przez pasy do skrętu...
tfu!
 
Posty: 144
Dołączył(a): środa 14 lipca 2004, 23:25
Lokalizacja: warszawa


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 58 gości