refleksja

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

refleksja

Postprzez driver_zuzia » poniedziałek 04 listopada 2002, 14:49

Przeglądam cale forum, czytam wypowiedzi różnych ludzi i generalnie moja one następującą płente... cokolwiek sie nie dzieje, trzęsienie ziemii, gradobicie, wichura, pijany kierowca, niesprawny samochód itd... kobiety są "be" a wspaniali meżczyżni "cacy"
I tak sobie mysle, że to nie my kobiety mamy problem tylko wlasnie Ci "wspaniali" kierowcy (z 1 rocznym stażem - góra) dają tu upust swoim kompleksom, bo jak niewiadomo na kogo zwalic wine to sie zwala na babe za kierownicą.

Pozostaje mi tylko dodac...."....Gdzie Ci mężczyźni...?"

P.S. Nie chce wpadac z jednej skrajności w drugą wiec dodam, że oczywiście są kobiety i mężczyźni, którzy nie powinni wsiadać za kółko i kobiety i mężczyźni, którzy są doskonalymi kierowcami.
driver_zuzia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 02 sierpnia 2002, 10:00
Lokalizacja: pomorze

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 04 listopada 2002, 15:42

Zgadzam sie z tym

P.S. ... dodam, że oczywiście są kobiety i mężczyźni, którzy nie powinni wsiadać za kółko i kobiety i mężczyźni, którzy są doskonalymi kierowcami.
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

...

Postprzez crosik_ » poniedziałek 04 listopada 2002, 16:29

ja tam nie mam sie z czego smiac , sam mam prawo jazdy od klilku dni to sie nie smieje bo sam popelniam bledy, juz raz na nie trabil jakis gosciu bo za wolno ruszylem na zielonym , bo mo sie cos strasznie spieszylo wrrrrrrrrrrr , a wali mnei on i tak mi moze...piii
crosik
Avatar użytkownika
crosik_
 
Posty: 42
Dołączył(a): czwartek 19 września 2002, 10:44
Lokalizacja: Gliwice

Re: ...

Postprzez Pablo » poniedziałek 04 listopada 2002, 18:14

crosik_ napisał(a):raz na nie trabil jakis gosciu bo za wolno ruszylem na zielonym


To na mnie trąbili, kiedy przepuszczałem karetkę na sygnale, oni najchętniej to by się przed karetkę wepchali... Duża część kierowców zachowuje się tak jak gdyby walczyli o sekundy na rajdzie. A nie można wyjechać 10 minut wcześniej i pojechać spokojnie, nie spiesząc się?
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

Postprzez Sławek_18 » poniedziałek 04 listopada 2002, 20:17

nalezy sie spieszyc powoli
******************
Prawo Jazdy na C uzyskane: 20-10-04
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo jazdy na B uzyskane: 08-02-02
Ilość egzaminów: sztuk 1
Prawo Jazdy na C-E uzyskane: 23.04.2008
Ilość egzaminów: sztuk 3
Avatar użytkownika
Sławek_18
 
Posty: 2817
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 15:51
Lokalizacja: Kraków

Postprzez Kordula » poniedziałek 04 listopada 2002, 20:52

Też zawsze się zastanawiam, gdzie to wszystko się tak spieszy.
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Postprzez Slawek » poniedziałek 04 listopada 2002, 21:24

Jeśli z wypowiedzi na forum wynika, to co twierdzi zuzia, to ktoś tu jest nienormalny (to już chyba było :lol: ). Moim zdaniem wypowiedzi są podzielone, więc nie wmawiaj ludziom takich głupot. Chyba sama masz kompleksy, bo ja u siebie nie zauważam :P :P :P
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Postprzez Łakom » wtorek 05 listopada 2002, 12:28

Zuzia w Polsce obowiązuje WOLNOŚĆ SŁOWA więc nie czepiaj sie kto na jaki temat sie wypowiada. A prawda w oczy boli!!!!!!!!!!!( i to Was kobiety bardzo)
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Postprzez Pablo » wtorek 05 listopada 2002, 12:32

Łakom napisał(a):A prawda w oczy boli


Dobre. Dawno mnie nic "w oczy nie bolało". :)
Pablo
 
Posty: 93
Dołączył(a): środa 17 lipca 2002, 22:29
Lokalizacja: Morąg/Cromer

riposta

Postprzez driver_zuzia » wtorek 05 listopada 2002, 13:27

Po pierwsze Sławku nikomu nic nie wmawiam umieściłam tu tylko własną opinię i mozesz się z nią zgodzić lub nie.

Po drugie myslalam, ze jest to forum czyli miejsce gdzie panuje tolerancja, wiec nie bardzo rozumiem po co te epitety i ta złość - czyżbym dotkneła czułego miejsca?

Po trzecie Łakom ja sie nie czepiam niczyich wypowiedzi wiem co to WOLNOŚĆ SŁOWA - dalej nie bede sie powtarzac wiec patrz punkt 1-2.
driver_zuzia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 02 sierpnia 2002, 10:00
Lokalizacja: pomorze

Re: riposta

Postprzez Slawek » wtorek 05 listopada 2002, 14:27

driver_zuzia napisał(a):Po pierwsze Sławku nikomu nic nie wmawiam umieściłam tu tylko własną opinię i mozesz się z nią zgodzić lub nie.

No właśnie się nie zgodziłem. Ale zarzucam jednocześnie, że Twoja wypowiedź to po prostu kłamstwo.
driver-zuzia napisał(a):Po drugie myslalam, ze jest to forum czyli miejsce gdzie panuje tolerancja, wiec nie bardzo rozumiem po co te epitety i ta złość - czyżbym dotkneła czułego miejsca?

To oczywiście jest forum, ale służy ono do wymieniania poglądów(czyt. ktoś się może z kimś innym nie zgadzać). Możesz powiedzieć jakie epitety? A tak poza tym, to ja się nie denerwuję. Mojego czułego miejsca nie dotknęłaś - ja nie jeżdżę po mieście 40 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Re: riposta

Postprzez driver_zuzia » środa 06 listopada 2002, 14:06

driver_zuzia napisał(a): Mojego czułego miejsca nie dotknęłaś - ja nie jeżdżę po mieście 40 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:

"dojrzała wypowiedź" "dojrzałego" kierowcy . Jeśli to jest twój jedyny argument to - gratuluje błyskotliwości.
driver_zuzia
 
Posty: 12
Dołączył(a): piątek 02 sierpnia 2002, 10:00
Lokalizacja: pomorze

Re: riposta

Postprzez Slawek » środa 06 listopada 2002, 14:24

driver_zuzia napisał(a):
Slawek napisał(a): Mojego czułego miejsca nie dotknęłaś - ja nie jeżdżę po mieście 40 km/h :lol: :lol: :lol: :lol:

"dojrzała wypowiedź" "dojrzałego" kierowcy . Jeśli to jest twój jedyny argument to - gratuluje błyskotliwości.
Może nie zauważyłaś, ale cytowany przez Ciebie fragment, nie jest jedynym, który napisałem i nie jest to mój jedyny argument. A poza tym jeśli masz coś konkretnego do zarzucenia tej wypowiedzi, to napisz, bo rozmowa bez argumentów, którą chcesz prowadzić nie ma sensu.
Avatar użytkownika
Slawek
 
Posty: 769
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:57

Re: riposta

Postprzez Łakom » środa 06 listopada 2002, 15:29

driver_zuzia napisał(a):Po trzecie Łakom ja sie nie czepiam niczyich wypowiedzi wiem co to WOLNOŚĆ SŁOWA - dalej nie bede sie powtarzac wiec patrz punkt 1-2.

A to nie jest czepianie sie ??A do do punktu 1 i 2 to sie z Toba zgadzam ale nie do końca, bo są meżczyźni którzy nie powninni wsiadac za kółko ale ich jest może 0,5% z pośród wszystkich kierowców a kobet jest o kolo 50% albo i więcej!!!!
czasmi chciało by sie modlić o istnienie boga
Avatar użytkownika
Łakom
 
Posty: 541
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 22:04
Lokalizacja: bełchatów

Re: riposta

Postprzez Kordula » środa 06 listopada 2002, 20:03

Slawek napisał(a):No właśnie się nie zgodziłem. Ale zarzucam jednocześnie, że Twoja wypowiedź to po prostu kłamstwo

A przecież podobno każdy ma prawo do wypowiadania swojego zdania na forum :?:
Kordula
 
Posty: 778
Dołączył(a): niedziela 25 sierpnia 2002, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Następna strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości