BAŁAGAN NA FORUM !!!

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

BAŁAGAN NA FORUM !!!

Postprzez Trendzik » piątek 20 sierpnia 2004, 12:41

Czy zauważyliście że na forum zrobił się straszny bałagan. Bezsensowne wypowiedzi w wielu tematach, chyba tylko po to aby nabić troche postów :evil:

Wydaje mi się że starsze tematy typu ZDAŁEM(AM) powinny być skasowane. Nikomu to się nie przyda napewno ;)
Trendzik
 
Posty: 65
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2004, 00:00

Postprzez Cubaza » piątek 20 sierpnia 2004, 13:00

wogóle to powinien być tylko jeden temat o takiej nazwie, żeby tak wszyscy wpisywali to że zdali. Jak narazie to każdy kto zda to pisze nowy termat:)
Cubaza
 
Posty: 237
Dołączył(a): czwartek 15 lipca 2004, 13:35
Lokalizacja: Tarnów

Postprzez ella » piątek 20 sierpnia 2004, 13:03

Zauważyłam i zaczęłam robić pomału porządki. :wink:
Wydaje mi się że starsze tematy typu ZDAŁEM(AM) powinny być skasowane. Nikomu to się nie przyda napewno

Może i się nie przyda nikomu. Ale każdy się chciał pochwalić a niektórzy dalej piszą. Proponuje założyć jeden temat ZDAŁEM i tam sie wpisywać po kolei i przyjmować gratulacje :wink: A nie każdy zakłada temat osobno. Wszelkie propozycje mile widziane.
Bezsensowne wypowiedzi w wielu tematach, chyba tylko po to aby nabić troche postów

Staram się je wyłapywać, ale nie zawsze wszystko zauważę. Jak coś widzicie dajcie znać na PW, gg.
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Trendzik » piątek 20 sierpnia 2004, 13:55

ella napisał(a):Zauważyłam i zaczęłam robić pomału porządki. :wink:
Wydaje mi się że starsze tematy typu ZDAŁEM(AM) powinny być skasowane. Nikomu to się nie przyda napewno

Może i się nie przyda nikomu. Ale każdy się chciał pochwalić a niektórzy dalej piszą. Proponuje założyć jeden temat ZDAŁEM i tam sie wpisywać po kolei i przyjmować gratulacje :wink: A nie każdy zakłada temat osobno. Wszelkie propozycje mile widziane.
Bezsensowne wypowiedzi w wielu tematach, chyba tylko po to aby nabić troche postów

Staram się je wyłapywać, ale nie zawsze wszystko zauważę. Jak coś widzicie dajcie znać na PW, gg.


Właśnie. Najlepiej stworzyć dział ZDAŁEM(AM) i każdy się będzie wypowiadał. Bez zbędnych i głupich komentarzy.

Można też stworzyć dział w którym każdy będzie pisał kiedy ma egzamin itp. Bo takie tematy też są, typu Jutro mam egzamin.

Oba tematy powinny być przyklejone, powinny znajdować się na samej górze. Wtedy nie było by zamieszania, każdy kto wszedłby do tego działu odrazu by zauważył i nie zaśmiecał forum nowymi tematami.
Trendzik
 
Posty: 65
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2004, 00:00

Postprzez ella » piątek 20 sierpnia 2004, 14:13

Można też stworzyć dział w którym każdy będzie pisał kiedy ma egzamin itp. Bo takie tematy też są, typu Jutro mam egzamin.


Taki dział został juz założony.
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=1961
Oba tematy powinny być przyklejone, powinny znajdować się na samej górze.

Co inni na to :?:
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez miros » piątek 20 sierpnia 2004, 17:01

ja bym zrobil tak: utworzyl w luznej gatce albo w "egzamin na prawo jazdy" (chyba pasuje lepiej) przyklejony temat ZDALAM/ZDALEM i tam poprosil kazdego o umieszczanie swoich wypowiedzi o zdanym egzaminie. tylko ze problem w tym ze jak ktos nowy wejdzie na forum to pewnie nawet tam nie zajzy tylko odrazu napisze nowy temat. wtedy mozna odrazu kasowac caly nowy watek i prosic zeby z takimi rzeczami wchodzic do wyzej wymienionego tematu.

ogolnie pomysl dobry. jestem ZA.
na nowym forum od 05 Lip 2002, na starym od 2001
kat B: wydane 15.04.02
zdane za pierwszym.

Obrazek
Avatar użytkownika
miros
 
Posty: 2049
Dołączył(a): piątek 05 lipca 2002, 11:55
Lokalizacja: warszawa

Postprzez Trendzik » piątek 20 sierpnia 2004, 18:24

miros napisał(a):ja bym zrobil tak: utworzyl w luznej gatce albo w "egzamin na prawo jazdy" (chyba pasuje lepiej) przyklejony temat ZDALAM/ZDALEM i tam poprosil kazdego o umieszczanie swoich wypowiedzi o zdanym egzaminie. tylko ze problem w tym ze jak ktos nowy wejdzie na forum to pewnie nawet tam nie zajzy tylko odrazu napisze nowy temat. wtedy mozna odrazu kasowac caly nowy watek i prosic zeby z takimi rzeczami wchodzic do wyzej wymienionego tematu.

ogolnie pomysl dobry. jestem ZA.


Właśnie o to samo mi chodzi. To co powiedziałaś ''ella'' to jest niezbyt dobry pomysł ''Kiedy za kogo trzymać kciuki'' - dla mnie bezsensu.
Należy zrobić tak jak właśnie mówi MIROS. Przykleić temat zdałem/zdałam i tyle.
Trendzik
 
Posty: 65
Dołączył(a): czwartek 22 lipca 2004, 00:00

Postprzez Jen » piątek 20 sierpnia 2004, 18:32

miros napisał(a):ja bym zrobil tak: utworzyl w luznej gatce albo w "egzamin na prawo jazdy" (chyba pasuje lepiej) przyklejony temat ZDALAM/ZDALEM i tam poprosil kazdego o umieszczanie swoich wypowiedzi o zdanym egzaminie. tylko ze problem w tym ze jak ktos nowy wejdzie na forum to pewnie nawet tam nie zajzy tylko odrazu napisze nowy temat


Jak będzie przyklejony, to może tam zajrzą :wink: Zwłaszcza, że chyba większość zdających już przed egzaminem czyta forum — to jest szansa, że przyklejony temat też zobaczą. Najlepiej żeby pierwszy post informował o zasadach tematu, żeby już byli pewni, że to "wspólny" temat i że w razie czego tam mają się dopisać.

Zastanawiam się jeszcze, czy nie lepiej nazwać to "Po egzaminie". No bo co z tymi co nie zdali?
Pozdrowienia! :-)
Jenka

Pierwsze podejście zaliczone 9 listopada 2004 r.
Avatar użytkownika
Jen
 
Posty: 70
Dołączył(a): wtorek 13 lipca 2004, 22:53
Lokalizacja: Wrocław

Postprzez ella » piątek 20 sierpnia 2004, 20:51

To co powiedziałaś ''ella'' to jest niezbyt dobry pomysł ''Kiedy za kogo trzymać kciuki'' - dla mnie bezsensu.

Taki temat załozyła Mmeva i tam sporo osób podało terminy swoich egzaminów.
To jakie propozycje dla tych co JUTRO ZDAJĘ EGZAMIN, którzy chcą wcześniej podać termin swojego egzaminu. Część podaje datę w podpisie, ale nie każdy o tym wie.

Dla tych co zdali i nie zdali, można zatytułować RELACJE Z MOJEGO EGZAMINU
Ostatnio zmieniony piątek 20 sierpnia 2004, 21:07 przez ella, łącznie zmieniany 1 raz
Avatar użytkownika
ella
Moderator
 
Posty: 7793
Dołączył(a): poniedziałek 24 listopada 2003, 12:14
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez sharky » piątek 20 sierpnia 2004, 21:02

I gdzie ja mam sie teraz wyplakac po oblanym egzaminie? :cry: :cry: :cry: :wink:

Jen napisał(a):Zastanawiam się jeszcze, czy nie lepiej nazwać to "Po egzaminie". No bo co z tymi co nie zdali?

A moze zalozyc dwa watki? Jeden dla tych szczesliwcow z gratulacjami, a drugi dla pozostalych z pocieszeniami :wink:

'Kiedy za kogo trzymać kciuki'' - mysle ze to dobry temat na wpisywanie dat egzaminow. Moze tylko Mmeva (albo moderator) zmieni status tego tematu zeby byl zawsze na gorze?
Obrazek
Avatar użytkownika
sharky
 
Posty: 174
Dołączył(a): poniedziałek 26 kwietnia 2004, 18:40
Lokalizacja: Szczecin

Postprzez Colin is the best » sobota 21 sierpnia 2004, 10:11

Mi się zawsze podobał temat ZA KTORYM RAZEM ZDAŁEŚ(AŚ) EGZAMIN KAT.B. Mozna go też przypiąć na górze strony, chociażby ze względu na to, że jest to temat wyjątkowo popularny i z niezłym stażem. Mozna zobczyć w nim informacje nie tylko o nowych urzytkownikach forum, ale i o tych dawnych.
Avatar użytkownika
Colin is the best
 
Posty: 318
Dołączył(a): wtorek 10 lutego 2004, 16:59


Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 53 gości