Citroen zx 1,6i 1992r. WARTO kupic ??

Wszystko co nie mieści się w powyższych kategoriach.

Moderatorzy: ella, klebek

Postprzez Tomek_86 » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:07

Takie jest życie jak Ci tak bardzo zależy na Mazdzie , to na Twoim miejscu szukałbym dalej tego wozu , może się zdarzy , że znajdziesz swoje wymarzone autko w dobrym stanie , trzymam kciuki :) , a na nawiasem mówiąc masz dobry gust mi też się mazda podoba w szczególności ten model!! :)
Tomek
Avatar użytkownika
Tomek_86
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 12:55
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez Profesor » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:17

hehe :).
No ja go widzialem wczoraj u takiego gostka ktory sprowadza auta z Niemiec. Chcial za niego 5300 + oplaty 1991 rok, ponad 220 tys przebiegu, silnik 1,6 16 v ( to co tygryski lubia najbardziej :) ). Niestety silnik byl chyba walniety bo stukal i bylo to chyba zwiazane z przegubami, do tego karoseria tak jakby pokropiona inna farba. Do tego jakies tam byly porawki nna farba, troche rdzy rowniez na dachu no i gumy przy oknach obszarpane. Szkoda bo auto to ma kopa :).
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez Tomek_86 » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:26

Nie trać wiary szukaj dalej mazdy , pooglądaj sobie mazdy na www.gratka.pl , nie ma co ładna jest ta bryka :) , mam nadzieję , że uda Ci się ją znaleść
Tomek
Avatar użytkownika
Tomek_86
 
Posty: 38
Dołączył(a): piątek 16 lipca 2004, 12:55
Lokalizacja: Gdynia

Postprzez bialy » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:35

Nie nie nie.
Oplat wyszlo by lacznie z samochodem ok 4500 zl, za taka cene takiego auta normalnie nie dostaniesz.Golf to golf i kropka, niemieckie autko .
Dewoo to nie to samo co chevrolet czy tym bardziej Opel !!.
Dewoo to shitowski samochod i nikomu go nie polecam, tak jak fiaty czy polonezy, czy tez inne tego typu wynalazki.


To dwukrotnie powinienem napisać w cudzysłowie, mialem artykol o tym wiec wiem jest to ok 2k złotych z czego chyba 1500 to szczegolowe badanie techniczne. Moze znajde jeszcze ten artykół.

Co do marek to po 1) Deawoo: rozumiemi mozna lubic nie chmologowane tico (wiem, wiem pozniej dostalo chomologacje), matiza, ew. Lanosa bo produkowany w pl (choć nie weim co to ma do rzeczy), ale ludzie przyglądaliście sie kiedys nexii i kadetowi :?: Nexia jest to kupiona licencja opla kadeta troche po modyfikowana. A jak mieli juz jeden samochod to podzespoły można przełożyć do kolejnego auta. Mozliwe ze zoltki kupily wiecej niz tylko kadeta. 2). Chevrolet. Po bankructwie koreańskiego Daewoo Amerykanie ( koncern GM - General Motors) kupił fabryke Daewoo w Korei razem z sprzetem, pracownikami i samochodami produkowanymi przez koncern/fabryke Daewoo. Ponieważ a. były to samochody na podzespołach opla (patrz wyżej), który tez należy do GM. b. Daweoo posiadalo siec sprzedawcow w europie srodkowej i wschodniej (na tym rynku ma działac chevrolet). Zmiana marki, nazwy miala pozbyc sie skojzrzen z zbankrutowanym deawoo, a nazwe zastąpić je marka Chevrolet. Oczywiście jak juz zmiany zostały rozpoczęte to takze można zminic kształt samochodow zeby nie byly podobne do starch :twisted:. Wiesz ze jezdzacy w Wawie na taryfach ludzie chwala sobie nexie i uwazaja je za trwałe samochody.

A mazda też fajne autko :), szukaj a znajdziesz :)
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Profesor » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:38

Super :).
Dzieki za adres tej stronki :), musze pokazac te autka ojcu .
Moze to ten : http://www.gratka.pl/moto/tresc.phtml?i ... ka=1&nr=13

Btw : czy Ty tez uwazasz ze czerwona mazda prezentuje sie najlepiej ??
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez bialy » niedziela 15 sierpnia 2004, 22:49

Profesor, a moze Nissan 100NX lu 200SX (znany takze jako Silvia) tez fajne autka (rozumiem ze szukasz czegos w duchu sportowym)
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Postprzez Profesor » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 05:47

Tzn najpierw na 1 miescu znajdowal sie u mnie Audi 80 ze wzgledu na jego wielkosc i mozliwosci :). Lubie duze autka.
Gdy jednak zobaczylem mazde o czar o audi prysnal i bardzo sie napalilem :) ( tylko te ceny ehhh :/ ). Zobaczymy .
Wazne jest tez to zeby czeci byly w miare tanie co w przypadku mazdy nie jest takie oczywiste i to jest duzy -. Jedna wazna sprawa auto musi byc 5 drzwiowe , no i jeszcze zeby to byl Diesel ale to nie jest wymog :).
Edit : wlasnie ogladalem te nissany na allegro no i prawie wszystkie maja cos z silnikiem nie tak, a z drugiej strony pewnie czesci tez sa drogie o w Polsce taka marka samochodu jest malo znana ( przynajmniej moim zdaniem ). Do tego duzy minus 3 drzwiowy .
Dzieki za propozycje Bialy.
Profesor
 
Posty: 89
Dołączył(a): czwartek 08 kwietnia 2004, 20:12

Postprzez bialy » poniedziałek 16 sierpnia 2004, 12:06

Nie wiedzialem czego szukasz, myslalem ze cos sportowego. Jak lubisz audi to dopisz sobie po tej 80 jeszcze quattro. To jest dopiero samochod. Niestety w pl to okazja.
bialy
 
Posty: 573
Dołączył(a): czwartek 27 listopada 2003, 19:55

Poprzednia strona

Powrót do Luźna gadka

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 138 gości